LAJMI I FUNDIT:

Vrasësi

11 Artikuj

Testi i IQ-së që duhet të kalojë çdo agjent i FBI-së: Marrin të njëjtat pilula, viktima gjithmonë vdes, jo vrasësi – Si?

Testi i IQ-së që duhet të kalojë çdo agjent i FBI-së: Marrin të njëjtat pilula, viktima gjithmonë vdes, jo vrasësi – Si?

Trend
Vritet vrasësi serik famëkeq i Brazilit – ishte dënuar për mbi 100 vrasje për të cilat kaloi 42 vjet në burg

Vritet vrasësi serik famëkeq i Brazilit – ishte dënuar për mbi 100 vrasje për të cilat kaloi 42 vjet në burg

Amerika Latine
Vdes në burg milioneri dhe vrasësi Robert Durst

Vdes në burg milioneri dhe vrasësi Robert Durst

Nga Bota
Momenti kur vrasësi pranon gjithçka – madje pyet policinë nëse viktima e tij ka vdekur pas sulmit me thikë

Momenti kur vrasësi pranon gjithçka – madje pyet policinë nëse viktima e tij ka vdekur pas sulmit me thikë

Nga Bota
Vrasësi i foshnjës tetëmuajshe në Bjellorusi do të ekzekutohet me një plumb në pjesën e pasme të kokës

Vrasësi i foshnjës tetëmuajshe në Bjellorusi do të ekzekutohet me një plumb në pjesën e pasme të kokës

Nga Bota
Kapet duke kërcënuar gruan me thikë në fyt, historia e shqiptarit vrasës “pushton” mediat në Britani (Foto)

Kapet duke kërcënuar gruan me thikë në fyt, historia e shqiptarit vrasës “pushton” mediat në Britani (Foto)

Shqipëri
Arrestohet i dënuari me 28 vite burg, ishte në kërkim tash e 10 vite

Arrestohet i dënuari me 28 vite burg, ishte në kërkim tash e 10 vite

Shqipëri
Prindërit e nxënësit të vrarë në SHBA rrëfejnë momentet e fundit me të

Prindërit e nxënësit të vrarë në SHBA rrëfejnë momentet e fundit me të

Nga Bota
Vrasësi i ish-drejtorit të Policisë së Vlorës mund të jetë nga Kosova

Vrasësi i ish-drejtorit të Policisë së Vlorës mund të jetë nga Kosova

Kronika e Zezë
Vrasësi famëkeq shqiptar që fitoi azil në Britani si refugjat nga Kosova

Vrasësi famëkeq shqiptar që fitoi azil në Britani si refugjat nga Kosova

Auto
I dënuari për vrasje ekstradohet nga Gjermania

I dënuari për vrasje ekstradohet nga Gjermania

Shqipëri