LAJMI I FUNDIT:

Vlorë

509 Artikuj

24-vjeçari humbi jetën në një gurore në Vlorë, arrestohet drejtuesi teknik

24-vjeçari humbi jetën në një gurore në Vlorë, arrestohet drejtuesi teknik

Shqipëri
I vodhi një shumë parash shtetasit kosovar, arrestohet 36-vjeçari në Vlorë

I vodhi një shumë parash shtetasit kosovar, arrestohet 36-vjeçari në Vlorë

Shqipëri
Goditen grupet kriminale në Shqipëri, sekuestrohen pasuri në vlerë 4.5 milionë euro, arrestohen 50 persona

Goditen grupet kriminale në Shqipëri, sekuestrohen pasuri në vlerë 4.5 milionë euro, arrestohen 50 persona

Shqipëri
Shkrumbohet nga flakët automjeti në aksin rrugor Radhimë – Vlorë, shpëton mrekullisht shoferi

Shkrumbohet nga flakët automjeti në aksin rrugor Radhimë – Vlorë, shpëton mrekullisht shoferi

Shqipëri
Prokuroria e Posaçme SPAK zbardh atentatin ndaj të “fortit” të Vlorës: Hakmarrje për Erigert Zejnon

Prokuroria e Posaçme SPAK zbardh atentatin ndaj të “fortit” të Vlorës: Hakmarrje për Erigert Zejnon

Shqipëri
U grabitën turistët italianë, “Vlora Marina” mbulon vlerën e vjedhur

U grabitën turistët italianë, “Vlora Marina” mbulon vlerën e vjedhur

Shqipëri
Bruno me grupin Revolt Klan ‘ndezin’ skenën në koncertin e çeljes së sezonit turistik në Vlorë

Bruno me grupin Revolt Klan ‘ndezin’ skenën në koncertin e çeljes së sezonit turistik në Vlorë

Muzikë
Rusët i futen tregut të pronave në Shqipëri, zyra biznesi në zonat bregdetare

Rusët i futen tregut të pronave në Shqipëri, zyra biznesi në zonat bregdetare

Shqipëri
Mjeti lundrues pësoi defekt në det, policia shpëton 11 turistë në Vlorë

Mjeti lundrues pësoi defekt në det, policia shpëton 11 turistë në Vlorë

Shqipëri
Lëvizte me makinë i armatosur, arrestohet në Vorë 43-vjeçari nga Shkodra

Lëvizte me makinë i armatosur, arrestohet në Vorë 43-vjeçari nga Shkodra

Shqipëri
Sherr mes turisteve në Lukovë, 60-vjeçarja gjermane shtyn nga shkallët amerikanen

Sherr mes turisteve në Lukovë, 60-vjeçarja gjermane shtyn nga shkallët amerikanen

Shqipëri
Përfshihet nga zjarri lokali në Vlorë, dyshimet e para

Përfshihet nga zjarri lokali në Vlorë, dyshimet e para

Shqipëri
Lëvizte me armë zjarri në makinë, arrestohet 34-vjeçari në Vlorë

Lëvizte me armë zjarri në makinë, arrestohet 34-vjeçari në Vlorë

Shqipëri
Temperaturat e larta, bregdeti i Vlorës mbushet me pushues

Temperaturat e larta, bregdeti i Vlorës mbushet me pushues

Shqipëri
Operacion i përbashkët antidrogë Shqipëri-Itali-Gjermani, tre të arrestuar në Vlorë

Operacion i përbashkët antidrogë Shqipëri-Itali-Gjermani, tre të arrestuar në Vlorë

Shqipëri
Digjet makina e drejtoreshës së Tatimeve në Vlorës, flet babai

Digjet makina e drejtoreshës së Tatimeve në Vlorës, flet babai

Shqipëri
Kanosi dhe përndoqi një grua, arrestohet 21-vjeçari në Vlorë

Kanosi dhe përndoqi një grua, arrestohet 21-vjeçari në Vlorë

Shqipëri
Porti i ri turistik në Vlorë, Edi Rama publikon disa pamje

Porti i ri turistik në Vlorë, Edi Rama publikon disa pamje

Shqipëri
Nis sezoni i plazhit në Vlorë, turistë nga vende të ndryshme shijojnë rrezet e diellit

Nis sezoni i plazhit në Vlorë, turistë nga vende të ndryshme shijojnë rrezet e diellit

Shqipëri
Orikumi dhe Llogoraja pa energji prej orësh, era e fortë përfshin Vlorën

Orikumi dhe Llogoraja pa energji prej orësh, era e fortë përfshin Vlorën

Shqipëri
Me snajperin që u gjet në deponë e armëve dyshohet se u vra Gëzim Sinomati

Me snajperin që u gjet në deponë e armëve dyshohet se u vra Gëzim Sinomati

Shqipëri
Baza me armatime në Vlorë, ky është i arrestuari – anëtar i një grupi kriminal

Baza me armatime në Vlorë, ky është i arrestuari – anëtar i një grupi kriminal

Shqipëri
Nga kallashnikovi te snajperi, ‘RENEA’ zbulon bazë armatimi në Vlorë

Nga kallashnikovi te snajperi, ‘RENEA’ zbulon bazë armatimi në Vlorë

Shqipëri
Lëkundje tërmeti në Shqipëri

Lëkundje tërmeti në Shqipëri

Shqipëri