LAJMI I FUNDIT:

Vjehrra

37 Artikuj

Vjehrra juaj është vërtet toksike apo keni sajuar? Sinjalet e fshehura e zbulojnë atë, nëse flet kështu për fëmijët dhe paratë…

Vjehrra juaj është vërtet toksike apo keni sajuar? Sinjalet e fshehura e zbulojnë atë, nëse flet kështu për fëmijët dhe paratë…

Këshilla dhe arsye
Shiko nënën, zgjidh djalin

Shiko nënën, zgjidh djalin

Në çift
Si t’i bësh ballë vjehrrës tënde të bezdisshme

Si t’i bësh ballë vjehrrës tënde të bezdisshme

Këshilla dhe arsye
Një nënë pyet nëse gjyshet dhe vjehrrat duhet të festojnë “Ditën e Nënës”

Një nënë pyet nëse gjyshet dhe vjehrrat duhet të festojnë “Ditën e Nënës”

Interesante
Kanosi me jetë vjehrrën nëpërmjet telefonit, arrestohet 36-vjeçari në Kukës

Kanosi me jetë vjehrrën nëpërmjet telefonit, arrestohet 36-vjeçari në Kukës

Shqipëri
Vetëdisiplinë apo dëshirë: Çfarë duhet bërë për të pasur marrëdhënie të mira vjehrra dhe nusja

Vetëdisiplinë apo dëshirë: Çfarë duhet bërë për të pasur marrëdhënie të mira vjehrra dhe nusja

Këshilla dhe arsye
Ah, kjo vjehrra ime!

Ah, kjo vjehrra ime!

Këshilla dhe arsye
Sulmoi fizikisht vjehrrën, arrestohet e dyshuara në Fushë Kosovë

Sulmoi fizikisht vjehrrën, arrestohet e dyshuara në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Vjehrra godet me dru renë e saj në Fushë Kosovë

Vjehrra godet me dru renë e saj në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Planifikonte t’i propozonte martesë partneres, u shfaq vjehrra që ndërpreu gjithçka: Nëna e di çfarë është më së miri për mua

Planifikonte t’i propozonte martesë partneres, u shfaq vjehrra që ndërpreu gjithçka: Nëna e di çfarë është më së miri për mua

Dështime
Momentet kur Nicola Peltz i ka kopjuar veshjet e ‘vjehrrës’ Victoria Beckham

Momentet kur Nicola Peltz i ka kopjuar veshjet e ‘vjehrrës’ Victoria Beckham

Modë
Mbyllni gojën: Këto pesë gjëra assesi mos ia thoni vjehrrës dhe vjehrrit!

Mbyllni gojën: Këto pesë gjëra assesi mos ia thoni vjehrrës dhe vjehrrit!

Këshilla dhe arsye
Përse motra e burrit është tri herë më e keqe se vjehrra: Nga lufta me të, vështirë dilet si fitimtar!

Përse motra e burrit është tri herë më e keqe se vjehrra: Nga lufta me të, vështirë dilet si fitimtar!

Lifestyle
Deshi të merrte fëmijët e djalit të tyre pas divorcit, vjehrri dhe vjehrra varrosin nusen për së gjalli – detajet e ngjarjes makabre në Brazil

Deshi të merrte fëmijët e djalit të tyre pas divorcit, vjehrri dhe vjehrra varrosin nusen për së gjalli – detajet e ngjarjes makabre në Brazil

Nga Bota
Si të lini një përshtypje të mirë tek vjehrra në takimin tuaj të parë? Disa këshilla

Si të lini një përshtypje të mirë tek vjehrra në takimin tuaj të parë? Disa këshilla

Këshilla dhe arsye
Katër gjërat që nuk duhet t’ia thoni kurrë vjehrrës

Katër gjërat që nuk duhet t’ia thoni kurrë vjehrrës

Këshilla dhe arsye
Si t’ia fitoni zemrën vjehrrës me disa truke të thjeshta? Mësojini tani

Si t’ia fitoni zemrën vjehrrës me disa truke të thjeshta? Mësojini tani

Këshilla dhe arsye
Përse vjehrra është gjithmonë e hidhëruar me nusen, ndërkaq babai me djalin: Të mallkuar që përgjithmonë të jenë në grindje!

Përse vjehrra është gjithmonë e hidhëruar me nusen, ndërkaq babai me djalin: Të mallkuar që përgjithmonë të jenë në grindje!

Lifestyle
Çfarë duhet të bëni që të keni një marrëdhënie të mirë me vjehrrën?

Çfarë duhet të bëni që të keni një marrëdhënie të mirë me vjehrrën?

Këshilla dhe arsye
Zbardhet dëshmia e nuses nga Shqipëria që vrau vjehrrën: E kafshova në duar dhe fytyrë

Zbardhet dëshmia e nuses nga Shqipëria që vrau vjehrrën: E kafshova në duar dhe fytyrë

Shqipëri
Dhjetë rregulla për të shkuar mirë me vjehrrën tuaj

Dhjetë rregulla për të shkuar mirë me vjehrrën tuaj

Këshilla dhe arsye
Vjehrra doli para çiftit që po putheshin para altarit, fotografja e largoi në mënyrën më qesharake (Video)

Vjehrra doli para çiftit që po putheshin para altarit, fotografja e largoi në mënyrën më qesharake (Video)

Fun Lajme
Nusja e mllefosur me vjehrrën, do të veshë në dasmë fustanin e bardhë sikur të saj (Foto)

Nusja e mllefosur me vjehrrën, do të veshë në dasmë fustanin e bardhë sikur të saj (Foto)

Dështime
Pushime me vjehrrën: Gjithçka që duhet të dini…

Pushime me vjehrrën: Gjithçka që duhet të dini…

Këshilla dhe arsye