LAJMI I FUNDIT:

Vjedhje e rëndë

97 Artikuj

Arrestohet 21-vjeçari nga Prizreni, dyshohet se ia vodhi një gruaje mbi një mijë euro

Arrestohet 21-vjeçari nga Prizreni, dyshohet se ia vodhi një gruaje mbi një mijë euro

Kronika e Zezë
Vodhën mallra me vlerë rreth 100 mijë euro nga një depo, prokuroria ngre aktakuzë ndaj dy personave

Vodhën mallra me vlerë rreth 100 mijë euro nga një depo, prokuroria ngre aktakuzë ndaj dy personave

Kosovë
Policia njofton për tri vjedhje të rënda, hajnat morën edhe bakër nga stacioni i RTK-së

Policia njofton për tri vjedhje të rënda, hajnat morën edhe bakër nga stacioni i RTK-së

Kronika e Zezë
Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e të dyshuarit për vjedhje të rëndë, publikon videon

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e të dyshuarit për vjedhje të rëndë, publikon videon

Kronika e Zezë
Vidhen rreth 20 mijë euro para e stoli ari në një shtëpi në Malishevë

Vidhen rreth 20 mijë euro para e stoli ari në një shtëpi në Malishevë

Kronika e Zezë
Policia njofton për tri vjedhje të rënda – hajnat marrin para, armë e stoli ari

Policia njofton për tri vjedhje të rënda – hajnat marrin para, armë e stoli ari

Kronika e Zezë
Raportohet për dy vjedhje të rënda në një objekt fetar në Gjilan – hajnat marrin paratë e mbledhura për bamirësi

Raportohet për dy vjedhje të rënda në një objekt fetar në Gjilan – hajnat marrin paratë e mbledhura për bamirësi

Kronika e Zezë
Arrestohen dy persona në Drenas, të dyshuar për disa vjedhje të rënda

Arrestohen dy persona në Drenas, të dyshuar për disa vjedhje të rënda

Kronika e Zezë
Policia e Kosovës kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për identifikim të personave të dyshuar

Policia e Kosovës kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për identifikim të personave të dyshuar

Kronika e Zezë
Dy të arrestuar për vjedhje në një xhami të Suharekës 

Dy të arrestuar për vjedhje në një xhami të Suharekës 

Kronika e Zezë
Kishin vjedhur mjete pune dhe një motor të veturës, arrestohen dy të dyshuar në Fushë Kosovë

Kishin vjedhur mjete pune dhe një motor të veturës, arrestohen dy të dyshuar në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Arrestohet 20-vjeçari në Mitrovicë për vjedhje të rëndë në tentativë

Arrestohet 20-vjeçari në Mitrovicë për vjedhje të rëndë në tentativë

Kronika e Zezë
Arrestohet 20-vjeçari në Mitrovicë, dyshohet për vjedhje të rëndë në tentativë

Arrestohet 20-vjeçari në Mitrovicë, dyshohet për vjedhje të rëndë në tentativë

Kronika e Zezë
Arrestohen pesë të dyshuar në Viti për grabitje dhe vjedhje të rëndë

Arrestohen pesë të dyshuar në Viti për grabitje dhe vjedhje të rëndë

Kronika e Zezë
Grabitja e armatosur në Suharekë, dalin para Gjykatës dy të dyshuarit e arrestuar

Grabitja e armatosur në Suharekë, dalin para Gjykatës dy të dyshuarit e arrestuar

Drejtësi
Ia vjedhin veturën dhe ia demolojnë shtëpinë një personi në Ferizaj, policia në hetim të rastit

Ia vjedhin veturën dhe ia demolojnë shtëpinë një personi në Ferizaj, policia në hetim të rastit

Kronika e Zezë
Theu xhamat e xhamisë dhe vodhi rreth 500 euro, arrestohet 31-vjeçari në Prizren

Theu xhamat e xhamisë dhe vodhi rreth 500 euro, arrestohet 31-vjeçari në Prizren

Kronika e Zezë
Arrestohen dy të dyshuar për disa vjedhje të rënda të kryera në Austri – iu sekuestrohen automjete, fishekë e stoli ari

Arrestohen dy të dyshuar për disa vjedhje të rënda të kryera në Austri – iu sekuestrohen automjete, fishekë e stoli ari

Kronika e Zezë
I vodhën orendi në depo, në derën e objektit i lanë edhe një mbishkrim kërcënues

I vodhën orendi në depo, në derën e objektit i lanë edhe një mbishkrim kërcënues

Kronika e Zezë
Vodhën mallra në vlerë 100 mijë euro, arrestohen dy persona në Gjakovë

Vodhën mallra në vlerë 100 mijë euro, arrestohen dy persona në Gjakovë

Kronika e Zezë
Vjedhje e rëndë në Qendrën e Regjistrimit Civil në Podujevë – policia jep detaje

Vjedhje e rëndë në Qendrën e Regjistrimit Civil në Podujevë – policia jep detaje

Kronika e Zezë
Arrestohet personi i kërkuar për vjedhje të rëndë në Gjilan  

Arrestohet personi i kërkuar për vjedhje të rëndë në Gjilan  

Kronika e Zezë
Policia kërkon ndihmë për arrestimin e dy personave, dyshohen për disa vjedhje të rënda në Malishevë

Policia kërkon ndihmë për arrestimin e dy personave, dyshohen për disa vjedhje të rënda në Malishevë

Kosovë
Arrestohen tre persona në Prishtinë, dyshohen për vjedhje

Arrestohen tre persona në Prishtinë, dyshohen për vjedhje

Kronika e Zezë