LAJMI I FUNDIT:

Visar Kastrati

16 Artikuj

FFK ua dorëzon 16 gjyqtarëve stemat e FIFA-s, Kosova bëhet edhe me treshe të gjyqtareve

FFK ua dorëzon 16 gjyqtarëve stemat e FIFA-s, Kosova bëhet edhe me treshe të gjyqtareve

Superliga
Gjyqtarët kosovarë caktohen për ndeshje ndërkombëtare

Gjyqtarët kosovarë caktohen për ndeshje ndërkombëtare

Kosovë
Visar Kastrati gjyqtar kryesor në dy ndeshje kualifikuese për Evropianin U17

Visar Kastrati gjyqtar kryesor në dy ndeshje kualifikuese për Evropianin U17

Kosovë
Gjyqtarët nga Kosova do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen e grupeve të Ligës së Konferencës

Gjyqtarët nga Kosova do të ndajnë drejtësinë në ndeshjen e grupeve të Ligës së Konferencës

Superliga
Gjyqtarët nga Kosova delegohen për ndeshjen e Ligës së Konferencës

Gjyqtarët nga Kosova delegohen për ndeshjen e Ligës së Konferencës

Ndërkombëtare
UEFA delegon katër gjyqtarë të Kosovës për ndeshjen Sllovaki U21 – Irlandë Veriore U21

UEFA delegon katër gjyqtarë të Kosovës për ndeshjen Sllovaki U21 – Irlandë Veriore U21

Superliga
Genc Nuza e Visar Kastrati delegohen nga UEFA për ndeshje e muajit mars

Genc Nuza e Visar Kastrati delegohen nga UEFA për ndeshje e muajit mars

Superliga
Visar Kastrati dhe Fatmir Sekiraqa ndajnë drejtësinë ne ndeshjet kualifikuese të Kampionatit Evropian U-17

Visar Kastrati dhe Fatmir Sekiraqa ndajnë drejtësinë ne ndeshjet kualifikuese të Kampionatit Evropian U-17

Përfaqësueset
Visar Kastrati dhe asistentët e tij delegohen në ndeshjen Bullgari-Uells (U21)

Visar Kastrati dhe asistentët e tij delegohen në ndeshjen Bullgari-Uells (U21)

Sport vendor
Visar Kastrati ndanë drejtësinë në ndeshjen Bullgari U21-UellsU21

Visar Kastrati ndanë drejtësinë në ndeshjen Bullgari U21-UellsU21

Ndërkombëtare
Tjetër sukses për gjyqtarët kosovarë: Ndajnë drejtësinë në ndeshjen e Ligës së Konferencës

Tjetër sukses për gjyqtarët kosovarë: Ndajnë drejtësinë në ndeshjen e Ligës së Konferencës

Ndërkombëtare
Gjyqtarët nga Kosova ndajnë drejtësinë në miqësoren Turqi – Azerbajxhan

Gjyqtarët nga Kosova ndajnë drejtësinë në miqësoren Turqi – Azerbajxhan

Përfaqësueset
Delegohen gjyqtarët për javën e 34-të, Visar Kastrati në derbin Drita-Ballkani

Delegohen gjyqtarët për javën e 34-të, Visar Kastrati në derbin Drita-Ballkani

Superliga
UEFA delegon gjyqtarë nga Kosova për ndeshjen Kazakistan U21– Ishujt Faroe U21

UEFA delegon gjyqtarë nga Kosova për ndeshjen Kazakistan U21– Ishujt Faroe U21

Përfaqësueset
FFK u dorëzon stemat e FIFA-s 13 gjyqtarëve

FFK u dorëzon stemat e FIFA-s 13 gjyqtarëve

Sport vendor
Gjyqtarët nga Kosova referojnë në Ligën e Evropës

Gjyqtarët nga Kosova referojnë në Ligën e Evropës

Superliga