LAJMI I FUNDIT:
Virgil van Dijk

Virgil van Dijk

522 Artikuj

Manchester City ka gati 296 milionë euro dhe një listë me yje (Foto)

Manchester City ka gati 296 milionë euro dhe një listë me yje (Foto)

Premier League
Chelsea po përgatiti super skuadër për vitin e ardhshëm, kështu duken Blutë e Londrës me pesë përforcime (Foto)

Chelsea po përgatiti super skuadër për vitin e ardhshëm, kështu duken Blutë e Londrës me pesë përforcime (Foto)

Premier League
Chelsea mposht Cityn për Van Dijk, oferta gjigante e bën të veten

Chelsea mposht Cityn për Van Dijk, oferta gjigante e bën të veten

Premier League
Chelsea bën gati 100 milionë funte për pesë blerje

Chelsea bën gati 100 milionë funte për pesë blerje

Premier League
Pesë blerjet e mëdha që mund t’ia sjellin Liverpoolit titullin e kampionit (Foto)

Pesë blerjet e mëdha që mund t’ia sjellin Liverpoolit titullin e kampionit (Foto)

Premier League
Guardiola: Është i pamundur transferimi i Van Dijk

Guardiola: Është i pamundur transferimi i Van Dijk

Premier League
City gati ofertën e ‘çmendur’ për Van Dijk

City gati ofertën e ‘çmendur’ për Van Dijk

Premier League
Chelsea mposhtë rivalët anglez për Van Dijk

Chelsea mposhtë rivalët anglez për Van Dijk

Premier League
Liverpooli dorëzohen për Van Dijk

Liverpooli dorëzohen për Van Dijk

Premier League
Alaba kryeson listën e transferimeve të Unitedit

Alaba kryeson listën e transferimeve të Unitedit

Premier League
Liverpooli kërkon Van Dijkun

Liverpooli kërkon Van Dijkun

Premier League
Formacioni i javës së 12-të në Ligën Premier (Foto)

Formacioni i javës së 12-të në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Dhjetë lojtarët që mund të ndërrojnë mjedis në Ligën Premier  (Foto)

Dhjetë lojtarët që mund të ndërrojnë mjedis në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Ekipi i sezonit në Ligën Premier pas 11 javësh (Foto)

Ekipi i sezonit në Ligën Premier pas 11 javësh (Foto)

Premier League
Unitedi i gatshëm të bëjë ofertë të ‘çmendur’ për mbrojtësin e skuadrës angleze

Unitedi i gatshëm të bëjë ofertë të ‘çmendur’ për mbrojtësin e skuadrës angleze

Premier League
Futbollistët që e fituan më së shumti çmimin si lojtari i ndeshjes (Foto)

Futbollistët që e fituan më së shumti çmimin si lojtari i ndeshjes (Foto)

Premier League
Formacioni më i mirë i javës së shkuar në pesë ligat më të forta (Foto)

Formacioni më i mirë i javës së shkuar në pesë ligat më të forta (Foto)

Ndërkombëtare
Formacioni i javës në Ligën Premier (Foto)

Formacioni i javës në Ligën Premier (Foto)

Premier League