LAJMI I FUNDIT:
Video Marketing

Video Marketing

35 Artikuj

Info

Meqenëse Video Marketingu është një prej pjesëve më të rëndësishme dhe efikase në kampanjat e marketingut digjital, Telegrafi i realizon projektet nga nje ekip profesional me pajisjet më të avancuara të xhirimit, kamera profesionale, Dron, GoPro etj.

Varësisht nga kërkesa e klientit, produkti i Video Marketingut ofrohet në formën e:

• Video Story
• Video Intervista
• Video Eventet
• Video Product Review
• Video Konferenca
• Video Live

Al Trade Center vazhdon ta ruaj epitetin e kompanisë më serioze në vend

Al Trade Center vazhdon ta ruaj epitetin e kompanisë më serioze në vend

Al Trade Center
Gorenje Department Store bën hapjen e pikës së 20-të në territorin e Kosovës

Gorenje Department Store bën hapjen e pikës së 20-të në territorin e Kosovës

Gorenje Department Store
Lesna Max hap sallonin më të madh për dekore dhe pajisje shtëpiake – mbi 2,000 metra katrorë!

Lesna Max hap sallonin më të madh për dekore dhe pajisje shtëpiake – mbi 2,000 metra katrorë!

Marketing
Sot u hap Gorenje Department Store në Vushtrri!

Sot u hap Gorenje Department Store në Vushtrri!

Gorenje Department Store
Sot bëhet hapja e Gorenje Department Store në Podujevë!

Sot bëhet hapja e Gorenje Department Store në Podujevë!

Gorenje Department Store
Amigooos, u hap Mucho Cantina – ushqimi më i shijshëm meksikan në Prishtinë

Amigooos, u hap Mucho Cantina – ushqimi më i shijshëm meksikan në Prishtinë

Marketing
Gorenje Department Store tani edhe në qytetin e Klinës

Gorenje Department Store tani edhe në qytetin e Klinës

Gorenje Department Store
Lokacioni dhe karakteristikat e kompleksit Linda në Fushë Kosovë

Lokacioni dhe karakteristikat e kompleksit Linda në Fushë Kosovë

Al Trade Center
Restorant Iliria – shijojeni ushqimin fantastik në zemër të Prishtinës

Restorant Iliria – shijojeni ushqimin fantastik në zemër të Prishtinës

Swiss Diamond Hotel
Fondacioni Golden Eagle investon 1 milion euro për fabrikën e letrës, do të punësohen dhjetëra persona me nevoja të veçanta

Fondacioni Golden Eagle investon 1 milion euro për fabrikën e letrës, do të punësohen dhjetëra persona me nevoja të veçanta

Frutex
Ballkani Qeramikë – lider i palëkundshëm me përvojë 30 vjeçare në tregun kosovar

Ballkani Qeramikë – lider i palëkundshëm me përvojë 30 vjeçare në tregun kosovar

Marketing
Hapet dyqani “E Motors Kosova” me motoçikleta, trotinete e skuterë elektrikë të brendeve botërore

Hapet dyqani “E Motors Kosova” me motoçikleta, trotinete e skuterë elektrikë të brendeve botërore

E-motors
Bau Market sot hapi pikën e radhës në Podujevë me koncept të ri të sektorëve

Bau Market sot hapi pikën e radhës në Podujevë me koncept të ri të sektorëve

Bau Market
Njihuni nga afër me Lutian Home – pllakat, sanitarinë e kuzhinat më kualitative mund t’i blini me 12 këste dhe pa kredi

Njihuni nga afër me Lutian Home – pllakat, sanitarinë e kuzhinat më kualitative mund t’i blini me 12 këste dhe pa kredi

Lutian Home
Gorenje Department Store në Ferizaj – hapësirë gjigante me brendet më të fuqishme botërore

Gorenje Department Store në Ferizaj – hapësirë gjigante me brendet më të fuqishme botërore

Gorenje Department Store
Këta janë fituesit e shpërblimeve në Interex – banesë në Ulqin, vetura Citroen C3 dhe para në vlerë 1,000 euro

Këta janë fituesit e shpërblimeve në Interex – banesë në Ulqin, vetura Citroen C3 dhe para në vlerë 1,000 euro

InterEX
Fabrika vendore InstaBuilt fillon eksportin e shtëpive modulare në Gjermani

Fabrika vendore InstaBuilt fillon eksportin e shtëpive modulare në Gjermani

InstaBuilt
Al Trade Center vazhdon traditën e mbjelljes së pemëve në Drenas, Fushë Kosovë dhe Prishtinë

Al Trade Center vazhdon traditën e mbjelljes së pemëve në Drenas, Fushë Kosovë dhe Prishtinë

Al Trade Center
Zott Monte me aktivitete rekreacionale për Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve

Zott Monte me aktivitete rekreacionale për Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëve

Kosmonte Foods
Vazhdojnë punimet për jetësimin e kompleksit Linda Premium Residence

Vazhdojnë punimet për jetësimin e kompleksit Linda Premium Residence

Al Trade Center
Al Trade Market hap marketin e lagjes në Linda Premium Residence

Al Trade Market hap marketin e lagjes në Linda Premium Residence

Al Trade Center
Pizza Crust – kur kualiteti i jashtëzakonshëm sjell ambicie ndërkombëtare!

Pizza Crust – kur kualiteti i jashtëzakonshëm sjell ambicie ndërkombëtare!

Pizza Crust
Dyqani Organico – produkte organike me cilësi superiore në tregun vendor

Dyqani Organico – produkte organike me cilësi superiore në tregun vendor

Marketing
AZTECH prezanton rihapjen e MEGA DYQANIT në Fushë Kosovë!

AZTECH prezanton rihapjen e MEGA DYQANIT në Fushë Kosovë!

Marketing