LAJMI I FUNDIT:

Veton Elshani

110 Artikuj

Bastisen katër lokacione në veri, arrestohen dy të dyshuar për shpërndarje të pamfleteve që thërrisnin për rezistencë

Bastisen katër lokacione në veri, arrestohen dy të dyshuar për shpërndarje të pamfleteve që thërrisnin për rezistencë

Siguri
Eksperti i kriminalistikës analizon strategjinë e re të Serbisë për trazira në veri të Kosovës

Eksperti i kriminalistikës analizon strategjinë e re të Serbisë për trazira në veri të Kosovës

Siguri
Thirrjet për përgatitje për rezistencë, Uglanin: Këto janë kërcënim për popullatën dhe stabilitetin në veri

Thirrjet për përgatitje për rezistencë, Uglanin: Këto janë kërcënim për popullatën dhe stabilitetin në veri

Elfije Boletini
Fletushkat në veri, hapet rast për “Thirrje për rezistencë dhe nxitje e urrejtjes”

Fletushkat në veri, hapet rast për “Thirrje për rezistencë dhe nxitje e urrejtjes”

Elfije Boletini
Lirohet qytetari serb i arrestuar në Jarinjë – Elshani jep detaje

Lirohet qytetari serb i arrestuar në Jarinjë – Elshani jep detaje

Kosovë
Fotografoi pa autorizim, arrestohet i dyshuari në Jarinjë

Fotografoi pa autorizim, arrestohet i dyshuari në Jarinjë

Kronika e Zezë
Një ditë në veri të Kosovës, Elshani: Autoriteti ynë në veri më i pranishëm se kurrë

Një ditë në veri të Kosovës, Elshani: Autoriteti ynë në veri më i pranishëm se kurrë

Elfije Boletini
Taksistët serbë në veri vëzhgojnë lëvizjet e Policisë së Kosovës

Taksistët serbë në veri vëzhgojnë lëvizjet e Policisë së Kosovës

Kosovë
Largohet edhe një billbord me flamur të Serbisë në një kodër të Zveçanit

Largohet edhe një billbord me flamur të Serbisë në një kodër të Zveçanit

Elfije Boletini
Policia vazhdon bastisjet në Zveçan, konfiskohen televizorë e gjesënde tjera në një bastore

Policia vazhdon bastisjet në Zveçan, konfiskohen televizorë e gjesënde tjera në një bastore

Kosovë
Fotografi nga bastisja në Zveçan, Policia gjeti thasë me rërë që përdoreshin për barrikada nga grupet kriminale serbe

Fotografi nga bastisja në Zveçan, Policia gjeti thasë me rërë që përdoreshin për barrikada nga grupet kriminale serbe

Kosovë
Thasët që përdoreshin për barrikada, Elshani: Dëshmi se grupet kriminale kanë qenë të armatosura rëndë dhe planifikonin të sulmonin Policinë

Thasët që përdoreshin për barrikada, Elshani: Dëshmi se grupet kriminale kanë qenë të armatosura rëndë dhe planifikonin të sulmonin Policinë

Elfije Boletini
Policia bastis një objekt në Zveçan, gjenden thasë të mbushura me rërë, Elshani: Janë përdorur për barrikada

Policia bastis një objekt në Zveçan, gjenden thasë të mbushura me rërë, Elshani: Janë përdorur për barrikada

Elfije Boletini
Largimi i billbordeve me figurën e Vuçiqit e Putinit, deklarata e ministrit Sveçla dhe e ish-drejtorit të Policisë, Qalaj

Largimi i billbordeve me figurën e Vuçiqit e Putinit, deklarata e ministrit Sveçla dhe e ish-drejtorit të Policisë, Qalaj

Kosovë
Qalaj: Largimi i billbordit në Zveçan veprim i duhur, por nuk e kuptoj praninë e ministrit të Brendshëm aty

Qalaj: Largimi i billbordit në Zveçan veprim i duhur, por nuk e kuptoj praninë e ministrit të Brendshëm aty

Siguri
Kush kërkoi “rrëzimin” e Putinit dhe Vuçiqit në Zveçan, Veton Elshani tregon detajet

Kush kërkoi “rrëzimin” e Putinit dhe Vuçiqit në Zveçan, Veton Elshani tregon detajet

Siguri
Policia konfiskon 59 makina për mihjen e kriptovalutave në dy shtëpi në veri

Policia konfiskon 59 makina për mihjen e kriptovalutave në dy shtëpi në veri

Kronika e Zezë
U tha se në veri të Mitrovicës do të ndërtohet një stacion policor, demantohet nga Policia

U tha se në veri të Mitrovicës do të ndërtohet një stacion policor, demantohet nga Policia

Kosovë
Bastisjet në veri, Banjska ka ndryshuar shumëçka

Bastisjet në veri, Banjska ka ndryshuar shumëçka

Kosovë
Bastisje në veri, sekuestrohen armë, telefona e dokumente

Bastisje në veri, sekuestrohen armë, telefona e dokumente

Siguri
Shpërthimi në veri, identifikohen dy persona që mund të jenë të përfshirë në rast

Shpërthimi në veri, identifikohen dy persona që mund të jenë të përfshirë në rast

Siguri
Granata shpërtheu derisa tre persona po hynin në veturë, policia jep detaje për rastin në veri të Mitrovicës

Granata shpërtheu derisa tre persona po hynin në veturë, policia jep detaje për rastin në veri të Mitrovicës

Kosovë
Dy të lënduar nga shpërthimi i granatës së dorës në Mitrovicë të Veriut

Dy të lënduar nga shpërthimi i granatës së dorës në Mitrovicë të Veriut

Kronika e Zezë
Afër stacionit të Policisë së Kosovës në Mitrovicë të Veriut hidhen mjete piroteknike

Afër stacionit të Policisë së Kosovës në Mitrovicë të Veriut hidhen mjete piroteknike

Siguri