LAJMI I FUNDIT:
Vera Ora

Vera Ora

151 Artikuj

Info

Vera Sahatçiu – Ora është psikiatre e njohur, e cila ka punuar në NHS (Shërbimi i Shëndetit Kombëtar në Mbretërinë e Bashkuar).

Ajo është njëherësh nëna e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora.

Rita Ora me dedikim të veçantë për të ëmën dhe Kate Moss në përvjetorin e tyre të lindjes

Rita Ora me dedikim të veçantë për të ëmën dhe Kate Moss në përvjetorin e tyre të lindjes

Yjet
Në 109 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë, nuk mungon një urim nga Vera Ora

Në 109 vjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë, nuk mungon një urim nga Vera Ora

Yjet
Pak orë para ditëlindjes së saj të 31-të, Vera e uron Rita Orën me një video të rrallë nga fëmijëria e saj

Pak orë para ditëlindjes së saj të 31-të, Vera e uron Rita Orën me një video të rrallë nga fëmijëria e saj

Yjet
“Momente si këto”, Vera Ora publikon një video të rrallë të Rita Orës kur ishte fëmijë

“Momente si këto”, Vera Ora publikon një video të rrallë të Rita Orës kur ishte fëmijë

Yjet
Erion Veliaj takohet me familjen e Rita Orës në Londër

Erion Veliaj takohet me familjen e Rita Orës në Londër

Yjet
Vera Ora apelon qytetarët e Kosovës që të vaksinohen kundër COVID-19: Vaksina plotëson të gjitha standardet për cilësinë, efikasitetin dhe sigurinë

Vera Ora apelon qytetarët e Kosovës që të vaksinohen kundër COVID-19: Vaksina plotëson të gjitha standardet për cilësinë, efikasitetin dhe sigurinë

Yjet
Rita Ora me paraqitje provokuese në imazhet e fundit, e ëma e kritikon duke i thënë se është veshur shumë shkurt

Rita Ora me paraqitje provokuese në imazhet e fundit, e ëma e kritikon duke i thënë se është veshur shumë shkurt

Yjet
Kryetari i Ulqinit Aleksandar Daboviç pret në takim prindërit e Rita Orës dhe i dekoron me mirënjohje për promovim turistik

Kryetari i Ulqinit Aleksandar Daboviç pret në takim prindërit e Rita Orës dhe i dekoron me mirënjohje për promovim turistik

Yjet
Vera Ora vazhdon t’i shijojë pushimet me bashkëshortin në Ulqin, publikon të tjera fotografi atraktive në bikini

Vera Ora vazhdon t’i shijojë pushimet me bashkëshortin në Ulqin, publikon të tjera fotografi atraktive në bikini

Yjet
Rita ia kërkoi recetën tradicionale të “gjizëz me speca” për ta gatuar në Los Angeles, Vera Ora ia tregon me video nga Ulqini

Rita ia kërkoi recetën tradicionale të “gjizëz me speca” për ta gatuar në Los Angeles, Vera Ora ia tregon me video nga Ulqini

Yjet
Tabloidi britanik “Daily Star” shkruan për nënën e Rita Orës dhe paraqitjet e saj atraktive në bikini gjatë pushimeve në Shqipëri

Tabloidi britanik “Daily Star” shkruan për nënën e Rita Orës dhe paraqitjet e saj atraktive në bikini gjatë pushimeve në Shqipëri

Yjet
Vera Ora me të tjera poza tërheqëse nga pushimet në jug të Shqipërisë

Vera Ora me të tjera poza tërheqëse nga pushimet në jug të Shqipërisë

Yjet
Prindërit e Rita Orës me pushime në Shqipëri

Prindërit e Rita Orës me pushime në Shqipëri

Yjet
Babai i Rita Orës nuk e harron zanatin e vjetër të familjes, i cili shpjegon edhe domethënien e mbiemrit të tyre

Babai i Rita Orës nuk e harron zanatin e vjetër të familjes, i cili shpjegon edhe domethënien e mbiemrit të tyre

Yjet
Rita Ora uron prindërit për 30-vjetorin e martesës, publikon fotografi të rralla nga dasma e tyre në Kosovë

Rita Ora uron prindërit për 30-vjetorin e martesës, publikon fotografi të rralla nga dasma e tyre në Kosovë

Yjet
Vera Ora realizon një ‘selfie’ dhe e shoqëron me përshkrim

Vera Ora realizon një ‘selfie’ dhe e shoqëron me përshkrim

Yjet
Vera Ora publikon fotografi me veshje tradicionale

Vera Ora publikon fotografi me veshje tradicionale

Yjet
Vera Ora: Rita është superyll por në familje s’ka dallime, ajo bën pune shtëpie – lan enët dhe pastron shtëpinë

Vera Ora: Rita është superyll por në familje s’ka dallime, ajo bën pune shtëpie – lan enët dhe pastron shtëpinë

Yjet
Rita Ora merr vëmendjen me fustanin e ekspozuar në fotografitë e fundit, ndërsa spikat komenti ‘qortues’ i nënës së saj

Rita Ora merr vëmendjen me fustanin e ekspozuar në fotografitë e fundit, ndërsa spikat komenti ‘qortues’ i nënës së saj

Yjet
Dedikimet e artisteve shqiptare për Ditën e 8 Marsit

Dedikimet e artisteve shqiptare për Ditën e 8 Marsit

Yjet
Nëna e Ritës, Vera Ora jep këshilla se si të filloni ta doni veten natyrale, pa grim

Nëna e Ritës, Vera Ora jep këshilla se si të filloni ta doni veten natyrale, pa grim

Grim
Vera Ora flet për planet e Ritës në një bisedë ‘live’ me Vjosa Osmanin: Ajo do të bëjë akoma për vendin e saj, shpresoj të shihemi së shpejti në një koncert në Kosovë

Vera Ora flet për planet e Ritës në një bisedë ‘live’ me Vjosa Osmanin: Ajo do të bëjë akoma për vendin e saj, shpresoj të shihemi së shpejti në një koncert në Kosovë

Yjet
Vjosa Osmani bisedë live me Vera Orën, flasin për shëndetin mendor, muzikën, modën e rininë

Vjosa Osmani bisedë live me Vera Orën, flasin për shëndetin mendor, muzikën, modën e rininë

Kosovë
Fansat dyzohen kur shohin imazhet e nënës së Rita Orës nga koha e rinisë: Duket njësoj si këngëtarja në ditët e sotme

Fansat dyzohen kur shohin imazhet e nënës së Rita Orës nga koha e rinisë: Duket njësoj si këngëtarja në ditët e sotme

Yjet