LAJMI I FUNDIT:

Velipojë

56 Artikuj

Rama ‘blindon’ bregdetin: Policia do të jetë e pranishme në të gjithë vendin

Rama ‘blindon’ bregdetin: Policia do të jetë e pranishme në të gjithë vendin

Shqipëri
Nga debati për rërën te krismat – si ndodhi tragjedia e Velipojës

Nga debati për rërën te krismat – si ndodhi tragjedia e Velipojës

Shqipëri
Fevziu për vrasjen e 20-vjeçarit në Velipojë: Vendi ku grabitësi quhet i zoti dhe ai që punon i “paaftë”

Fevziu për vrasjen e 20-vjeçarit në Velipojë: Vendi ku grabitësi quhet i zoti dhe ai që punon i “paaftë”

Shqipëri
Tragjedia në Velipojë – 20 vjeçari që u vra gabimish, e kishte ditën e parë të punës si kamarier

Tragjedia në Velipojë – 20 vjeçari që u vra gabimish, e kishte ditën e parë të punës si kamarier

Shqipëri
Flet mes lotëve babai i dy vëllezërve të vrarë në Velipojë

Flet mes lotëve babai i dy vëllezërve të vrarë në Velipojë

Shqipëri
Vrasje e rëndë në Velipojë, katër të vdekur dhe dy të plagosur

Vrasje e rëndë në Velipojë, katër të vdekur dhe dy të plagosur

Shqipëri
Mbytja e 44-vjeçarit nga Kosova: Një grup pushuesish protestojnë për rojet e plazhit dhe vonesën e urgjencës në Velipojë

Mbytja e 44-vjeçarit nga Kosova: Një grup pushuesish protestojnë për rojet e plazhit dhe vonesën e urgjencës në Velipojë

Shqipëri
Mbytet në plazhin e Velipojës një 40-vjeçar nga Kosova

Mbytet në plazhin e Velipojës një 40-vjeçar nga Kosova

Kronika e Zezë
Shembet objekti i parë në Velipojë

Shembet objekti i parë në Velipojë

Shqipëri
Fillon operacioni për shembjen e ndërtimeve pa leje në Ksamil dhe Velipojë

Fillon operacioni për shembjen e ndërtimeve pa leje në Ksamil dhe Velipojë

Shqipëri
Hapet sezoni turistik në Velipojë

Hapet sezoni turistik në Velipojë

Shqipëri
Velipojë, fëmija vret veten aksidentalisht me armë gjahu

Velipojë, fëmija vret veten aksidentalisht me armë gjahu

Kronika e Zezë
Një shqiptar nga Kosova vdes në plazhin e Velipojës

Një shqiptar nga Kosova vdes në plazhin e Velipojës

Kronika e Zezë
Hyri me adoleshenten në det, e la të mbytur dhe doli në breg të Velipojës

Hyri me adoleshenten në det, e la të mbytur dhe doli në breg të Velipojës

Shqipëri
Shfaqen delfinët në Velipojë, thirrje peshkatarëve të kenë kujdes

Shfaqen delfinët në Velipojë, thirrje peshkatarëve të kenë kujdes

Shqipëri
Humb jetën turisti kosovar në Velipojë

Humb jetën turisti kosovar në Velipojë

Kronika e Zezë
Tre persona u rrezikuan të mbyten në plazhin e Velipojës, ankohen se nuk ka roje bregdetare

Tre persona u rrezikuan të mbyten në plazhin e Velipojës, ankohen se nuk ka roje bregdetare

Kosovë
Velipojë, shpëtohen nga mbytja çifti nga Kosova (Video)

Velipojë, shpëtohen nga mbytja çifti nga Kosova (Video)

Kosovë
Mbytet në Velipojë 71 vjeçari nga Prishtina

Mbytet në Velipojë 71 vjeçari nga Prishtina

Kronika e Zezë
Aksidenti tragjik në Velipojë, vdes 10 vjeçarja

Aksidenti tragjik në Velipojë, vdes 10 vjeçarja

Shqipëri
Digjen pyjet e Velipojës

Digjen pyjet e Velipojës

Shqipëri
76 vjeçari nga Prishtina mbytet në Velipojë

76 vjeçari nga Prishtina mbytet në Velipojë

Kronika e Zezë
Mbytet një 13-vjeçar në Velipojë

Mbytet një 13-vjeçar në Velipojë

Kronika e Zezë
Pamje nga shpërthimi i dytë në Velipojë: Flakët kapin trupin e hedhur të pronarit të objektit (Video, +18)

Pamje nga shpërthimi i dytë në Velipojë: Flakët kapin trupin e hedhur të pronarit të objektit (Video, +18)

Kronika e Zezë