LAJMI I FUNDIT:

Shpërthen bombola e gazit në Velipojë – në gjendje të rëndë 4 persona, mesin e tyre 1 fëmijë

Shpërthen bombola e gazit në Velipojë – në gjendje të rëndë 4 persona, mesin e tyre 1 fëmijë

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Velipojë, pas masakrës me katër të vrarë ku një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë.

Reklama

Nga zjarri janë plagosur tre gra dhe një fëmijë, të cilët kanë pësuar djegie të konsiderueshme dhe ndodhen në gjendje të rëndë.

Të plagosurit janë K. Gj. 15-vjeç, D. Gj. 18-vjeç, E. Gj. 19-vjeç dhe A. Gj. 30-vjeç.

Mësohet se të lënduarit janë transportuar drejt Spitalit Rajonal të Shkodrës, por te plagosurit do të dërgohen për në Tiranë për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore. /TCH/


Në trend Lajme

Më shumë
Këshilltari i Kurtit i reagon Escobarit: Një popull nuk i nënshtrohet një emisari

Këshilltari i Kurtit i reagon Escobarit: Një popull nuk i nënshtrohet një emisari

Politikë
Krasniqi për takimin me Escobarin: Do të jetë ditë ogurzezë për Kosovën nëse SHBA përdor zyrtarisht fjalën “sanksion

Krasniqi për takimin me Escobarin: Do të jetë ditë ogurzezë për Kosovën nëse SHBA përdor zyrtarisht fjalën “sanksion"

Politikë
Përplasje e ashpër me fyerje ndërmjet Bahtirit dhe Matoshit

Përplasje e ashpër me fyerje ndërmjet Bahtirit dhe Matoshit

Lajme
Surroi: Ka paralajmërim rikthimi

Surroi: Ka paralajmërim rikthimi "gjeneralësh më të mirë" amerikanë në dialog

Lajme
Vdes shoferi i cili u aksidentua në rrugën Skënderaj – Drenas

Vdes shoferi i cili u aksidentua në rrugën Skënderaj – Drenas

Kronika e Zezë
Walker: Presioni që po i bëhet Kosovës është i padrejtë, serbët vazhdojnë të marrin urdhra nga Beogradi

Walker: Presioni që po i bëhet Kosovës është i padrejtë, serbët vazhdojnë të marrin urdhra nga Beogradi

Politikë
Kalo në kategori