LAJMI I FUNDIT:
Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens

44 Artikuj

12 vjet pas ndarjes së tyre, Zac Efron fillon ta ndjek sërish në Instagram ish të dashurën Vanessa Hudgens

12 vjet pas ndarjes së tyre, Zac Efron fillon ta ndjek sërish në Instagram ish të dashurën Vanessa Hudgens

Yjet
Moda e Barbie po bëhet trend nga personazhe të famshme si Megan Fox, Kim Kardashian e Hailey Bieber

Moda e Barbie po bëhet trend nga personazhe të famshme si Megan Fox, Kim Kardashian e Hailey Bieber

Keshilla Modë
Vanessa Hudgens mahnit me një fustan të zbukuruar me xhevahire teksa ndan një video të mrekullueshme nga “amfAR Gala”

Vanessa Hudgens mahnit me një fustan të zbukuruar me xhevahire teksa ndan një video të mrekullueshme nga “amfAR Gala”

Moda
Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të “amfAR Gala” në Kanë

Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të “amfAR Gala” në Kanë

Moda
Vanessa Hudgens do të jetë nikoqire e “MTV Movie & TV Awards 2022”

Vanessa Hudgens do të jetë nikoqire e “MTV Movie & TV Awards 2022”

Yjet
Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në Met Gala 2022

Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në Met Gala 2022

Grim
Veshjet më të mira të të famshmëve në “Coachella 2022”

Veshjet më të mira të të famshmëve në “Coachella 2022”

Modë
Aktorja Vanessa Hudgens: Kam takuar disa fantazma

Aktorja Vanessa Hudgens: Kam takuar disa fantazma

Yjet
Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në “Oscars”

Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në “Oscars”

Grim
“Oscars 2022” – Vanessa Hudgens shfaq elegancë dhe sharm gjatë parakalimit në tapetin e kuq

“Oscars 2022” – Vanessa Hudgens shfaq elegancë dhe sharm gjatë parakalimit në tapetin e kuq

Yjet
Vanessa Hudgens shkëlqeu me fustan të tejdukshëm dhe pantallona të shkurtra në shfaqjen e Valentino gjatë Javës së Modës në Paris

Vanessa Hudgens shkëlqeu me fustan të tejdukshëm dhe pantallona të shkurtra në shfaqjen e Valentino gjatë Javës së Modës në Paris

Modë
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “SAG Awards 2022”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “SAG Awards 2022”

Modë
Vanessa Hudgens për daljet pa sytjena: Nuk dua të ndihem e kufizuar

Vanessa Hudgens për daljet pa sytjena: Nuk dua të ndihem e kufizuar

Modë
Rihanna publikon trailerin e tretë vjetor të “Savage X Fenty Show”

Rihanna publikon trailerin e tretë vjetor të “Savage X Fenty Show”

Yjet
Vanessa Hudgens gjobitet nga policia në Los Angeles pasi u pa duke përdorur telefonin gjatë vozitjes

Vanessa Hudgens gjobitet nga policia në Los Angeles pasi u pa duke përdorur telefonin gjatë vozitjes

Yjet
Vanessa Hudgens shfaqet pa grim teksa tregon edhe flokët natyrale

Vanessa Hudgens shfaqet pa grim teksa tregon edhe flokët natyrale

Grim
Vanessa Hudgens vjen me stilim të ri flokësh

Vanessa Hudgens vjen me stilim të ri flokësh

Flokë dhe stil
Tradhti, afera të ndryshme e deklarata tronditëse: Skandalet e paharrueshme të të famshmëve gjatë 2020

Tradhti, afera të ndryshme e deklarata tronditëse: Skandalet e paharrueshme të të famshmëve gjatë 2020

Egzona Shigjeqi
Fundi i 2020: Çiftet e famshme që u ndanë përgjatë vitit

Fundi i 2020: Çiftet e famshme që u ndanë përgjatë vitit

Yjet
Gjashtëmbëdhjetë çiftet e famshme botërore që u ndanë gjatë vitit 2020

Gjashtëmbëdhjetë çiftet e famshme botërore që u ndanë gjatë vitit 2020

Yjet
Disa nga veshjet më të bukura që kemi parë gjatë këtij muaji

Disa nga veshjet më të bukura që kemi parë gjatë këtij muaji

Modë
Vanessa Hudgens flet për mashkullin ideal, pas ndarjes nga Austin Butler

Vanessa Hudgens flet për mashkullin ideal, pas ndarjes nga Austin Butler

Yjet
Para dhe pas 20 vitesh – 18 fotografitë e të famshmëve që tregojnë ndryshimin e tyre drastik

Para dhe pas 20 vitesh – 18 fotografitë e të famshmëve që tregojnë ndryshimin e tyre drastik

Yjet
Disa të famshme të cilat ndjekin trendin e prerjes ‘bob’

Disa të famshme të cilat ndjekin trendin e prerjes ‘bob’

Flokë dhe stil