LAJMI I FUNDIT:

Vallëzim

83 Artikuj

Britanikja 92-vjeçe, i bënë të gjithë për vete me lëvizjet e saj unike gjatë vallëzimit në një klub nate

Britanikja 92-vjeçe, i bënë të gjithë për vete me lëvizjet e saj unike gjatë vallëzimit në një klub nate

Fun Lajme
Me një vallëzim sensual, Salma Hayek feston suksesin në Instagram, fansat i kërkojnë pamjet e pacensuruara

Me një vallëzim sensual, Salma Hayek feston suksesin në Instagram, fansat i kërkojnë pamjet e pacensuruara

Yjet
Filmuan veten duke vallëzuar në rrugët e qytetit të Teheranit, gjykata iraniane dënon çiftin me 21 vite burgim

Filmuan veten duke vallëzuar në rrugët e qytetit të Teheranit, gjykata iraniane dënon çiftin me 21 vite burgim

Azia
Shembet skena, rrëzohen valltaret e reja ruse

Shembet skena, rrëzohen valltaret e reja ruse

Dështime
Vendosi të vallëzoi në stilin “krimb”, australianes i kushtoi shtrenjtë – u përplas me fytyrë për dyshemeje dhe theu dhëmbin

Vendosi të vallëzoi në stilin “krimb”, australianes i kushtoi shtrenjtë – u përplas me fytyrë për dyshemeje dhe theu dhëmbin

Dështime
Nxënësit e shkollës së mesme në Kaliforni garonin se kush po vallëzonte më mirë, arsimtari ua “bën bajat” me lëvizjet e tij unike

Nxënësit e shkollës së mesme në Kaliforni garonin se kush po vallëzonte më mirë, arsimtari ua “bën bajat” me lëvizjet e tij unike

Fun Lajme
Çfarë është sfida “Buss It” në TikTok?

Çfarë është sfida “Buss It” në TikTok?

Trend
I realizoi dëshirën e fundit të ëmës në karrocë, e ftoi të vallëzojë në dasmën e tij – tri ditë më vonë ndërroi jetë

I realizoi dëshirën e fundit të ëmës në karrocë, e ftoi të vallëzojë në dasmën e tij – tri ditë më vonë ndërroi jetë

Kuriozitete
Robotët që bëjnë lëvizje mbresëlënëse në vallëzim

Robotët që bëjnë lëvizje mbresëlënëse në vallëzim

Lajme Teknologji
Nuk i “pëlqejnë lëvizjet e saj provokative”, pakistanezi e godet me shqelm në gjoks valltaren

Nuk i “pëlqejnë lëvizjet e saj provokative”, pakistanezi e godet me shqelm në gjoks valltaren

Nga Bota
Lëvizje mbresëlënëse të riut, imiton Michael Jacksonin

Lëvizje mbresëlënëse të riut, imiton Michael Jacksonin

Interesante
Arsimtari amerikan që vallëzon në orë të mësimit, nxënësit e filmojnë – bëhet hit në internet

Arsimtari amerikan që vallëzon në orë të mësimit, nxënësit e filmojnë – bëhet hit në internet

Fun Lajme
Meksikë, 900 vetë duke kërcyer, futen në librin e rekordeve Guiness

Meksikë, 900 vetë duke kërcyer, futen në librin e rekordeve Guiness

Interesante
Shitësja e plazhit befasoi turistët me vallëzim, teksa në kokë e mbante tabakanë me ushqime (Video)

Shitësja e plazhit befasoi turistët me vallëzim, teksa në kokë e mbante tabakanë me ushqime (Video)

Fun Lajme
Vallëzimi komik i ukrainases, derisa qëndronte me kokë poshtë (Video)

Vallëzimi komik i ukrainases, derisa qëndronte me kokë poshtë (Video)

Fun Lajme
Ortopedët e një spitali anglez e fillojnë turnin me vallëzim, praktikën e njëjtë kërkojnë ta aplikojnë të gjithë (Video)

Ortopedët e një spitali anglez e fillojnë turnin me vallëzim, praktikën e njëjtë kërkojnë ta aplikojnë të gjithë (Video)

Fun Lajme
Befasohen nga poni që vallëzoi papritmas, sikur të ishte stërvitur në cirk (Video)

Befasohen nga poni që vallëzoi papritmas, sikur të ishte stërvitur në cirk (Video)

Fun Lajme
Bllokohet gjatë në kolonë, nervozoi fëmijët e saj kur doli të vallëzonte nëpër rrugë (Video)

Bllokohet gjatë në kolonë, nervozoi fëmijët e saj kur doli të vallëzonte nëpër rrugë (Video)

Dështime
Drejtori i shkollës kineze bëhet hit në internet, vallëzon me nxënësit çdo mëngjes (Video)

Drejtori i shkollës kineze bëhet hit në internet, vallëzon me nxënësit çdo mëngjes (Video)

Fun Lajme
Trulloset keq gjatë vallëzimit, mbetet në dysheme e pafuqishme të ngrihet në këmbë (Video)

Trulloset keq gjatë vallëzimit, mbetet në dysheme e pafuqishme të ngrihet në këmbë (Video)

Dështime
Vallëzimi mbresëlënës i nuses me babanë e saj në karrocë (Video)

Vallëzimi mbresëlënës i nuses me babanë e saj në karrocë (Video)

Fun Lajme
Shqiptarët në Stamboll, orvatja për ngritjen e një kishe dhe vallja Sirtaki

Shqiptarët në Stamboll, orvatja për ngritjen e një kishe dhe vallja Sirtaki

Fakte
Nusja me babanë e saj befasuan dasmorët me vallëzim të pazakontë (Video)

Nusja me babanë e saj befasuan dasmorët me vallëzim të pazakontë (Video)

Fun Lajme
Vallëzoi për një orë e gjysmë herët në mëngjes, askush nuk po e njeh turistin misterioz (Video)

Vallëzoi për një orë e gjysmë herët në mëngjes, askush nuk po e njeh turistin misterioz (Video)

Fun Lajme