LAJMI I FUNDIT:

Utah Jazz

88 Artikuj

Katër ndeshje interesante në NBA, Spurs fituan derbin me Suns

Katër ndeshje interesante në NBA, Spurs fituan derbin me Suns

NBA
U zhvilluan 13 super ndeshje në NBA – Lakers fituan derbin me Clippers, Warriors mezi mposhten Kings

U zhvilluan 13 super ndeshje në NBA – Lakers fituan derbin me Clippers, Warriors mezi mposhten Kings

NBA
Durant i pandalshëm, rikthen Phoenixin te fitorja në NBA

Durant i pandalshëm, rikthen Phoenixin te fitorja në NBA

NBA
Jazz marrin fitore të madhe me rikthim ndaj Celtics

Jazz marrin fitore të madhe me rikthim ndaj Celtics

NBA
Sexton, Clarkson dhe Kessler fitojnë garën e shkathtësisë në NBA

Sexton, Clarkson dhe Kessler fitojnë garën e shkathtësisë në NBA

NBA
Lakers, Wolves dhe Jazz bëjnë një shkëmbim të madh, Westbrook largohet nga Kalifornia dhe rikthehet Rusell

Lakers, Wolves dhe Jazz bëjnë një shkëmbim të madh, Westbrook largohet nga Kalifornia dhe rikthehet Rusell

NBA
Jazz dhe Pelicans marrin fitoret e radhës në NBA

Jazz dhe Pelicans marrin fitoret e radhës në NBA

NBA
Mbrëmja historike e Joel Embiid, dominoi si asnjë lojtar para tij në NBA

Mbrëmja historike e Joel Embiid, dominoi si asnjë lojtar para tij në NBA

NBA
Jazz marrin fitore të madhe në udhëtim te Lakers

Jazz marrin fitore të madhe në udhëtim te Lakers

NBA
Lakers, Chicago e Utah Jazz pësojnë humbje në udhëtim

Lakers, Chicago e Utah Jazz pësojnë humbje në udhëtim

NBA
Clippers mposhtin Miamin, triumfojnë edhe Toronto dhe Indiana

Clippers mposhtin Miamin, triumfojnë edhe Toronto dhe Indiana

NBA
Miami triumfon ndaj Utah Jazz, Lakers mposhtën përsëri

Miami triumfon ndaj Utah Jazz, Lakers mposhtën përsëri

NBA
Jazz pësojnë humbjen e parë, kampioni nuk këndellet

Jazz pësojnë humbjen e parë, kampioni nuk këndellet

NBA
Clippers kalojnë në finale të Konferencës së Perëndimit, Philadelphia 76ers mposhtë Atlantën dhe ndeshja e shtatë vendimtare

Clippers kalojnë në finale të Konferencës së Perëndimit, Philadelphia 76ers mposhtë Atlantën dhe ndeshja e shtatë vendimtare

NBA
Milwaukee Bucks kalon në rrethin tjetër, Philadelphias i nevojitet edhe një fitore

Milwaukee Bucks kalon në rrethin tjetër, Philadelphias i nevojitet edhe një fitore

NBA
Jazz fiton dhe barazon serinë ndaj Grizzlies, Philadelphia me triumf komod ndaj Wizards

Jazz fiton dhe barazon serinë ndaj Grizzlies, Philadelphia me triumf komod ndaj Wizards

NBA
Spektakël në Staples Center, Lakers mposhtin liderin Jazz pas vazhdimeve

Spektakël në Staples Center, Lakers mposhtin liderin Jazz pas vazhdimeve

NBA
Vazhdon forma fantastike e Utah, Lakers nuk po e rimarrin veten

Vazhdon forma fantastike e Utah, Lakers nuk po e rimarrin veten

NBA
Clippers mposhtin Utah Jazz dhe ia ndalin serinë prej nëntë fitoreve radhazi

Clippers mposhtin Utah Jazz dhe ia ndalin serinë prej nëntë fitoreve radhazi

NBA
Utah Jazz triumfon edhe ndaj Clippers, tjetër humbje për Denverin

Utah Jazz triumfon edhe ndaj Clippers, tjetër humbje për Denverin

NBA
Clippers vazhdojnë me formën e mirë, Utah i pandalshëm

Clippers vazhdojnë me formën e mirë, Utah i pandalshëm

NBA
Lakers marrin fitoren e shtatë radhazi, Jazz të fortë për Bucks

Lakers marrin fitoren e shtatë radhazi, Jazz të fortë për Bucks

NBA
Spektakël në përballjet e NBA – Utah Jazz është sërish lider

Spektakël në përballjet e NBA – Utah Jazz është sërish lider

NBA
Utah Jazz të pandalshëm, marrin fitoren e 11-të radhazi në NBA

Utah Jazz të pandalshëm, marrin fitoren e 11-të radhazi në NBA

NBA