LAJMI I FUNDIT:

Trendët e modës

76 Artikuj

Disa ide veshjesh super të rehatshme “plus size”

Disa ide veshjesh super të rehatshme “plus size”

Keshilla Modë
Nëse jeni duke riorganizuar garderobën tuaja, këtu janë gjërat që me të vërtetë duhet t’i mbani

Nëse jeni duke riorganizuar garderobën tuaja, këtu janë gjërat që me të vërtetë duhet t’i mbani

Keshilla Modë
Si gratë franceze janë veshur brenda shtëpisë së tyre në vetizolim

Si gratë franceze janë veshur brenda shtëpisë së tyre në vetizolim

Modë
Fustane të bukura për takimin tuaj gjatë verës, nëse jeni të emocionuara për motin e ngrohtë

Fustane të bukura për takimin tuaj gjatë verës, nëse jeni të emocionuara për motin e ngrohtë

Keshilla Modë
Veshjet më epike në filma ndër vite

Veshjet më epike në filma ndër vite

Modë
Trendi i ri i pantallonave të gjera e të gjata deri tek gjunjët, ju bënë të dukeni më me stil

Trendi i ri i pantallonave të gjera e të gjata deri tek gjunjët, ju bënë të dukeni më me stil

Modë
Mënyra të thjeshta për të veshur fundin e gjatë në pranverë

Mënyra të thjeshta për të veshur fundin e gjatë në pranverë

Keshilla Modë
Idetë e papritura të kombinimeve të veshjeve që janë tashmë në garderobën tuaj

Idetë e papritura të kombinimeve të veshjeve që janë tashmë në garderobën tuaj

Keshilla Modë
Trendet e fustaneve të pranverës që janë të duhura edhe për verën

Trendet e fustaneve të pranverës që janë të duhura edhe për verën

Modë
Koleksioni i ri nga H&M është mahnitës

Koleksioni i ri nga H&M është mahnitës

Modë
Kombinime rrobash me ngjyra që do ju duhen gjatë verës

Kombinime rrobash me ngjyra që do ju duhen gjatë verës

Modë
Si të dukesh e veshur shtrenjtë duke kursyer: Pesë blerjet e vetme që duhet të bëni

Si të dukesh e veshur shtrenjtë duke kursyer: Pesë blerjet e vetme që duhet të bëni

Keshilla Modë
Koleksioni veror nga Mango është këtu dhe ne duam t’ju tregojmë pjesët më të mira

Koleksioni veror nga Mango është këtu dhe ne duam t’ju tregojmë pjesët më të mira

Modë
Duksat më të mirë që do doni t’i vishni pas karantinës

Duksat më të mirë që do doni t’i vishni pas karantinës

Modë
Një triko e thurur është çfarë ju duhet që gjatë verës të jeni në trend

Një triko e thurur është çfarë ju duhet që gjatë verës të jeni në trend

Keshilla Modë
Trendi i ri i modës i preferuar i Instagram-it

Trendi i ri i modës i preferuar i Instagram-it

Modë
Trendi më i ri i sandaleve

Trendi më i ri i sandaleve

Modë
Bluzat me rripa në qafë janë përsëri pjesë e trendeve

Bluzat me rripa në qafë janë përsëri pjesë e trendeve

Keshilla Modë
Blerjet që ia vlejnë të shihni këtë javë

Blerjet që ia vlejnë të shihni këtë javë

Keshilla Modë
Trendet e guximshme nga vitet 2000 që janë kthyer përsëri në trend

Trendet e guximshme nga vitet 2000 që janë kthyer përsëri në trend

Keshilla Modë
Tre trendet më të mëdha të çantave të vitit 2020

Tre trendet më të mëdha të çantave të vitit 2020

Keshilla Modë
Trendi i fundeve për pranverë do të jetë i gjithi i inspiruar nga vitet e 70-ta

Trendi i fundeve për pranverë do të jetë i gjithi i inspiruar nga vitet e 70-ta

Modë
Trendet e reja të bizhuterive për t’u provuar nga sfilatat pranverë 2020

Trendet e reja të bizhuterive për t’u provuar nga sfilatat pranverë 2020

Keshilla Modë
Hilet që menjëherë ju bëjnë të dukeni shumë në modë

Hilet që menjëherë ju bëjnë të dukeni shumë në modë

Keshilla Modë