LAJMI I FUNDIT:

Trendët e modës

76 Artikuj

Trendet kryesore të veshjeve dhe aksesorëve për vitin 2023

Trendet kryesore të veshjeve dhe aksesorëve për vitin 2023

Modë
Shpatullat e fryra të viteve ’80 rikthehen në trend

Shpatullat e fryra të viteve ’80 rikthehen në trend

Modë
Veshjet më trendi të javës

Veshjet më trendi të javës

Modë
Trendi i dhimbshëm i modës femërore: Lidhja e këmbëve në mënyrën kineze

Trendi i dhimbshëm i modës femërore: Lidhja e këmbëve në mënyrën kineze

Moda
Xhinset e stampuara janë rikthyer përsëri në trend

Xhinset e stampuara janë rikthyer përsëri në trend

Modë
Yjet janë ende të mbështjella me trendin kryesor të verës

Yjet janë ende të mbështjella me trendin kryesor të verës

Modë
Veshjet e përzgjedhura të javës

Veshjet e përzgjedhura të javës

Modë
Veshjet e përzgjedhura për këtë javë

Veshjet e përzgjedhura për këtë javë

Modë
Trendi i fundit i verës: Mbërtheni vetëm një pullë në veshje

Trendi i fundit i verës: Mbërtheni vetëm një pullë në veshje

Modë
Veshjet më të bukura për javën e parë të verës

Veshjet më të bukura për javën e parë të verës

Modë
Çudia e radhës në botën e modës: Sandalet Crocs tani vijnë në formë takash

Çudia e radhës në botën e modës: Sandalet Crocs tani vijnë në formë takash

Modë
Veshjet më të bukura të javës

Veshjet më të bukura të javës

Modë
Stilistja e Gigi dhe Bella Hadid ndanë pesë artikujt që të gjithë duhet t’i kenë në garderobë

Stilistja e Gigi dhe Bella Hadid ndanë pesë artikujt që të gjithë duhet t’i kenë në garderobë

Keshilla Modë
Kylie Jenner duket si një sirenë me përzgjedhjen e fustanit perfekt

Kylie Jenner duket si një sirenë me përzgjedhjen e fustanit perfekt

Modë
Veshjet më trendi të javës

Veshjet më trendi të javës

Modë
Veshjet më trendi të javës së parë të muajit maj

Veshjet më trendi të javës së parë të muajit maj

Modë
Këto katër fustane verore nga Zara do të jenë të parat që do të shiten këtë sezon

Këto katër fustane verore nga Zara do të jenë të parat që do të shiten këtë sezon

Modë
Veshjet e përzgjedhura për këtë javë

Veshjet e përzgjedhura për këtë javë

Modë
Ashley Graham kombinon në mënyrë interesante pantallonat e shkurtra të çiklizmit me taka

Ashley Graham kombinon në mënyrë interesante pantallonat e shkurtra të çiklizmit me taka

Modë
Katër stampime të lezetshme që ju duhen patjetër në gardërobën tuaj

Katër stampime të lezetshme që ju duhen patjetër në gardërobën tuaj

Modë
Veshjet më trendi të kësaj jave

Veshjet më trendi të kësaj jave

Modë
Trendet e modës nga seriali ‘Bridgerton’ që mund t’i vishni edhe tani

Trendet e modës nga seriali ‘Bridgerton’ që mund t’i vishni edhe tani

Keshilla Modë
Ariana Grande vesh një fustan të artë Versace perfekt për verën e vitit 2021

Ariana Grande vesh një fustan të artë Versace perfekt për verën e vitit 2021

Modë
Kjo është xhaketa më e famshme në Instagram

Kjo është xhaketa më e famshme në Instagram

Modë