LAJMI I FUNDIT:

Trende verore

163 Artikuj

Veshjet më trendi të javës

Veshjet më trendi të javës

Moda
Veshjet më trendi të javës

Veshjet më trendi të javës

Moda
Momentet kur ‘Friends’ kishin veshje që frymëzojnë edhe veshjet tona aktuale

Momentet kur ‘Friends’ kishin veshje që frymëzojnë edhe veshjet tona aktuale

Moda
Veshjet më të bukura të javës

Veshjet më të bukura të javës

Moda
Veshjet e përzgjedhura të javës

Veshjet e përzgjedhura të javës

Moda
Veshjet më të bukura të javës

Veshjet më të bukura të javës

Moda
Këto veshje duhet t’i zgjidhni për festival këtë verë

Këto veshje duhet t’i zgjidhni për festival këtë verë

Keshilla Modë
Veshjet më të bukura për javën e parë të gushtit

Veshjet më të bukura për javën e parë të gushtit

Moda
56-vjeçarja Cindy Crawford ndan një foto me bikini ku duket po aq në formë sa në vitet ’90

56-vjeçarja Cindy Crawford ndan një foto me bikini ku duket po aq në formë sa në vitet ’90

Moda
Sipas Kate Moss koha e kapelave ka përfunduar – është momenti i maskave që mbulojnë plotësisht fytyrën

Sipas Kate Moss koha e kapelave ka përfunduar – është momenti i maskave që mbulojnë plotësisht fytyrën

Moda
Julia Fox shfaqet rrugëve të New Yorkut me një tjetër veshje karakteristike

Julia Fox shfaqet rrugëve të New Yorkut me një tjetër veshje karakteristike

Moda
Veshjet më të bukura të javës

Veshjet më të bukura të javës

Moda
Veshjet më të bukura të kësaj jave

Veshjet më të bukura të kësaj jave

Moda
59-vjeçarja Demi Moore mahnit me paraqitjen e fundit në rroba banje

59-vjeçarja Demi Moore mahnit me paraqitjen e fundit në rroba banje

Moda
Kendall Jenner ndan fotografi nga pushimet e veshur në bikini

Kendall Jenner ndan fotografi nga pushimet e veshur në bikini

Moda
Halsey tregon prerjen e re të flokëve të inspiruar nga vitet ’90

Halsey tregon prerjen e re të flokëve të inspiruar nga vitet ’90

Flokë dhe stil
10 ide manikyri me ngjyrë hiri që mund të jenë çdo gjë përveç se të mërzitshme

10 ide manikyri me ngjyrë hiri që mund të jenë çdo gjë përveç se të mërzitshme

Manikyr dhe pedikyr
Emily Ratajkowski vë në pah format trupore me bikini të vogla për të promovuar linjën e saj të bikinive, Inamorata

Emily Ratajkowski vë në pah format trupore me bikini të vogla për të promovuar linjën e saj të bikinive, Inamorata

Moda
Veshjet më të bukura të javës

Veshjet më të bukura të javës

Modë
Nëse dëshironi të bëheni gati brenda pesë minutave, ky është fustani që ju nevojitet

Nëse dëshironi të bëheni gati brenda pesë minutave, ky është fustani që ju nevojitet

Keshilla Modë
Veshjet më të mira të javës

Veshjet më të mira të javës

Modë
Jo të gjitha këpucët dhe fundet shkojnë së bashku, por këto katër kombinime janë perfekte

Jo të gjitha këpucët dhe fundet shkojnë së bashku, por këto katër kombinime janë perfekte

Keshilla Modë
Julia Fox shihet e veshur me një tjetër veshje të veçantë dhe interesante

Julia Fox shihet e veshur me një tjetër veshje të veçantë dhe interesante

Modë
Kendall Jenner tregon format e mahnitshme në një fotografi me bikini gjatë pushimit

Kendall Jenner tregon format e mahnitshme në një fotografi me bikini gjatë pushimit

Modë