LAJMI I FUNDIT:

Tottenham

13 Artikuj

Super kompjuteri vlerëson vështirësinë e ndeshjeve të Liverpoolit për 24/25, Man City shumë me fat

Super kompjuteri vlerëson vështirësinë e ndeshjeve të Liverpoolit për 24/25, Man City shumë me fat

Premier League
Katër lojtarë largohen nga Tottenham – mund të gjejnë klub të ri si lojtarë të lirë

Katër lojtarë largohen nga Tottenham – mund të gjejnë klub të ri si lojtarë të lirë

Premier League
Po shkëlqen me Atalantan, tri klubet të Ligës Premier vihen pas mesfushorit

Po shkëlqen me Atalantan, tri klubet të Ligës Premier vihen pas mesfushorit

Premier League
Ish lojtari i Liverpoolit dhe Anglisë,  tani 32 vjeç në kërkim të një klubit të ri përmes LinkedIn

Ish lojtari i Liverpoolit dhe Anglisë, tani 32 vjeç në kërkim të një klubit të ri përmes LinkedIn

Premier League
Ultrasit e Arsenalit ndezën fishekzjarre jashtë hotelit të Man City – por plani u dështoi keq

Ultrasit e Arsenalit ndezën fishekzjarre jashtë hotelit të Man City – por plani u dështoi keq

Premier League
Tri klubet e mëdha të Serie A luftojnë për mbrojtësin ‘hit’ Alessandro Buongiorno

Tri klubet e mëdha të Serie A luftojnë për mbrojtësin ‘hit’ Alessandro Buongiorno

Serie A
Lista e 50 klubeve më të vlefshme të futbollit: Man Utd lë pas Real Madridin, ngjiten klubet e MLS

Lista e 50 klubeve më të vlefshme të futbollit: Man Utd lë pas Real Madridin, ngjiten klubet e MLS

Ndërkombëtare
Inteligjenca Artificiale parashikon fituesit e Ligës së Kampionëve për vitet e ardhshme – Arsenali nuk e fiton kurrë

Inteligjenca Artificiale parashikon fituesit e Ligës së Kampionëve për vitet e ardhshme – Arsenali nuk e fiton kurrë

Liga e Kampionëve
Chelsea shënon fitore në ‘Derbin e Londrës’, afrohet me zonën evropiane

Chelsea shënon fitore në ‘Derbin e Londrës’, afrohet me zonën evropiane

Premier League
Nëse Arne Slot është kaq i mirë, pse Spurs nuk nënshkruan me të?

Nëse Arne Slot është kaq i mirë, pse Spurs nuk nënshkruan me të?

Premier League
Përfundon derbi londinez: Arsenali me triumf minimal ndaj Tottenhamit

Përfundon derbi londinez: Arsenali me triumf minimal ndaj Tottenhamit

Premier League
Jose Mourinho mund të kthehet në Londër, por jo te Chelsea apo Tottenhami

Jose Mourinho mund të kthehet në Londër, por jo te Chelsea apo Tottenhami

Premier League
Zbarkon në portin e Durrësit, jahti qindra milionësh i shefit të Tottenhamit – çfarë fshihet dhe si duket brenda?

Zbarkon në portin e Durrësit, jahti qindra milionësh i shefit të Tottenhamit – çfarë fshihet dhe si duket brenda?

Yjet