LAJMI I FUNDIT:

Tori Spelling

12 Artikuj

Ylli i “Beverly Hills”, Tori Spelling përfundoi në spital pas vështirësive në frymëmarrje

Ylli i “Beverly Hills”, Tori Spelling përfundoi në spital pas vështirësive në frymëmarrje

Po Flitet
Katërmbëdhjetë yjet e famshëm që përkundër milionave që kanë, jetojnë në shtëpi modeste

Katërmbëdhjetë yjet e famshëm që përkundër milionave që kanë, jetojnë në shtëpi modeste

Yjet
Gjashtëmbëdhjetë rastet kur aktorët nga filmat tanë të preferuar u ribashkuan dhe na bënë të ndjehemi të ngazëllyer

Gjashtëmbëdhjetë rastet kur aktorët nga filmat tanë të preferuar u ribashkuan dhe na bënë të ndjehemi të ngazëllyer

Yjet
Rikthim të kancerit, vdekje nga ataku në zemër, aksident tragjik e falimentim – mallkimi që ka ndjekur aktorët e “90210”, asnjëri nga ta nuk bën një jetë të qetë

Rikthim të kancerit, vdekje nga ataku në zemër, aksident tragjik e falimentim – mallkimi që ka ndjekur aktorët e “90210”, asnjëri nga ta nuk bën një jetë të qetë

TV / Film
Dhjetë çiftet e famshme që e nisën lidhjen përmes tradhtisë

Dhjetë çiftet e famshme që e nisën lidhjen përmes tradhtisë

Imran Amiti
Zhgënjen fansat, anulohen xhirimet e ribërjes së “Beverly Hills 90201”

Zhgënjen fansat, anulohen xhirimet e ribërjes së “Beverly Hills 90201”

TV / Film
Tori Spelling konfirmon rikthimin e hit-serialit nga vitet e nëntëdhjeta, “Beverly Hills, 90210”

Tori Spelling konfirmon rikthimin e hit-serialit nga vitet e nëntëdhjeta, “Beverly Hills, 90210”

TV / Film
Dallimet ndërmjet yjeve që u janë nënshtruar ndërhyrjeve estetike dhe atyre që kanë qëndruar natyrale

Dallimet ndërmjet yjeve që u janë nënshtruar ndërhyrjeve estetike dhe atyre që kanë qëndruar natyrale

Yjet
Tori Spelling ka probleme psikologjike, familja e telefonoi policinë: Është shumë agresive dhe e rrezikshme

Tori Spelling ka probleme psikologjike, familja e telefonoi policinë: Është shumë agresive dhe e rrezikshme

Yjet
Femrat më të bukura që nga vitet e 90-ta deri më sot (Foto)

Femrat më të bukura që nga vitet e 90-ta deri më sot (Foto)

Yjet
Dymbëdhjetë të famshmit e pasur që jetojnë një jetë modeste (Foto)

Dymbëdhjetë të famshmit e pasur që jetojnë një jetë modeste (Foto)

Yjet
Ikonat televizive të viteve 90 – atëherë dhe sot (Foto)

Ikonat televizive të viteve 90 – atëherë dhe sot (Foto)

Yjet