LAJMI I FUNDIT:

Tom Hardy

38 Artikuj

Olta nuk i kursen komplimentet për Luizin, e krahason me aktorin britanik Tom Hardy

Olta nuk i kursen komplimentet për Luizin, e krahason me aktorin britanik Tom Hardy

Yjet
Shenja e horoskopit, në të cilën kanë lindur një numër i madh personalitetesh të njohura

Shenja e horoskopit, në të cilën kanë lindur një numër i madh personalitetesh të njohura

Astrologji
Dwayne Johnson përfshihet në garë për rolin e James Bondit

Dwayne Johnson përfshihet në garë për rolin e James Bondit

TV / Film
Tom Hardy thyen rregullat antiCOVID, pasi fshehurazi shkoi në palestër

Tom Hardy thyen rregullat antiCOVID, pasi fshehurazi shkoi në palestër

Yjet
Shtatë arsye pse pronarët e qenve janë të mrekullueshëm edhe në marrëdhëniet romantike

Shtatë arsye pse pronarët e qenve janë të mrekullueshëm edhe në marrëdhëniet romantike

Kujdesi për kafshët
Tom Hardy mund të jetë James Bond i ardhshëm

Tom Hardy mund të jetë James Bond i ardhshëm

TV / Film
Si do të dukeshin 20 aktorët tanë të preferuar nëse do të ishin femra

Si do të dukeshin 20 aktorët tanë të preferuar nëse do të ishin femra

Yjet
Pesë komeditë që do t’jua zbukurojnë ditën dhe do t’jua përmirësojnë disponimin gjatë vetizolimit

Pesë komeditë që do t’jua zbukurojnë ditën dhe do t’jua përmirësojnë disponimin gjatë vetizolimit

TV / Film
Njëmbëdhjetë rolet e famshme filmike që aktorët e njohur i refuzuan dhe u luajtën nga tjetër kush

Njëmbëdhjetë rolet e famshme filmike që aktorët e njohur i refuzuan dhe u luajtën nga tjetër kush

TV / Film
Të famshmit që u ‘dashuruan‘ dhe refuzuan të ndahen nga kafshët që luajtën në filma

Të famshmit që u ‘dashuruan‘ dhe refuzuan të ndahen nga kafshët që luajtën në filma

Yjet
“Sa më e vjetër aq më e mirë”: Njëzet meshkujt e famshëm që po plaken si vera!

“Sa më e vjetër aq më e mirë”: Njëzet meshkujt e famshëm që po plaken si vera!

Yjet
Pesëmbëdhjetë të famshmit që u transformuan tërësisht për një rol filmik

Pesëmbëdhjetë të famshmit që u transformuan tërësisht për një rol filmik

Yjet
Publikohen fotografi të reja nga transformimi i Tom Hardyt në filmin për Al Capone

Publikohen fotografi të reja nga transformimi i Tom Hardyt në filmin për Al Capone

TV / Film
Tom Hardy bëhet baba për herë të tretë

Tom Hardy bëhet baba për herë të tretë

Yjet
Gjashtëmbëdhjetë aktorët atraktivë të Hollywoodit, sharmi i të cilëve po rritet me plakjen e tyre

Gjashtëmbëdhjetë aktorët atraktivë të Hollywoodit, sharmi i të cilëve po rritet me plakjen e tyre

Yjet
Tridhjetegjashtë të famshmit që kanë ngjashmëri “të frikshme” mes vete

Tridhjetegjashtë të famshmit që kanë ngjashmëri “të frikshme” mes vete

Yjet
Tom Hardy i kthehet muzikës, incizon një rep album

Tom Hardy i kthehet muzikës, incizon një rep album

Muzikë
Tom Hardy detyrohet të zhvendoset në fshat pas përndjekjeve nga një femër

Tom Hardy detyrohet të zhvendoset në fshat pas përndjekjeve nga një femër

Po Flitet
Tom Hardy dhe Charlotte Riley në pritje të fëmijës të dytë

Tom Hardy dhe Charlotte Riley në pritje të fëmijës të dytë

Po Flitet
Pierce Brosnan: Tom Hardy duhet të jetë Bond i ri

Pierce Brosnan: Tom Hardy duhet të jetë Bond i ri

TV / Film
Tom Hardy transformohet plotësisht për rolin e Al Capones

Tom Hardy transformohet plotësisht për rolin e Al Capones

TV / Film
Tom Hardy shndërrohet në superheroin Venom në filmin e ri

Tom Hardy shndërrohet në superheroin Venom në filmin e ri

TV / Film
Transformimi i Tom Hardyt për rolin e Al Capones

Transformimi i Tom Hardyt për rolin e Al Capones

TV / Film
Dhjetë çifte aktorësh që kanë luajtur së bashku në filma, por në jetën reale nuk e durojnë dot njëri-tjetrin

Dhjetë çifte aktorësh që kanë luajtur së bashku në filma, por në jetën reale nuk e durojnë dot njëri-tjetrin

TV / Film