LAJMI I FUNDIT:

Tiranë

1535 Artikuj

I gjetën në banesë kokainën gati për shitje, përfundon me pranga 40-vjeçari në Tiranë

I gjetën në banesë kokainën gati për shitje, përfundon me pranga 40-vjeçari në Tiranë

Shqipëri
Protesta para bashkisë në Tiranës, policia ndalon një shtetas për akte të dhunshme

Protesta para bashkisë në Tiranës, policia ndalon një shtetas për akte të dhunshme

Shqipëri
I droguar dhe i dehur në timon përfshihet në aksident, arrestohet shoferi në Tiranë

I droguar dhe i dehur në timon përfshihet në aksident, arrestohet shoferi në Tiranë

Shqipëri
Humb jetën 28-vjeçari në Tiranë, ra nga pallati ku punonte

Humb jetën 28-vjeçari në Tiranë, ra nga pallati ku punonte

Shqipëri
Makina përplas për vdekje një 40-vjeçar në Tiranë

Makina përplas për vdekje një 40-vjeçar në Tiranë

Shqipëri
Policja 21 vjeçe e cila u vetëvra në Tiranë, dyshohet se i dashuri i saj ia ka fshirë mesazhet në telefon

Policja 21 vjeçe e cila u vetëvra në Tiranë, dyshohet se i dashuri i saj ia ka fshirë mesazhet në telefon

Shqipëri
“Nuk doja ta qëlloja shpirtin tim”, 52-vjeçari shpërthen në lot para trupit gjykues, plagosi disa herë me thikë bashkëshorten në Tiranë

“Nuk doja ta qëlloja shpirtin tim”, 52-vjeçari shpërthen në lot para trupit gjykues, plagosi disa herë me thikë bashkëshorten në Tiranë

Shqipëri
Goditet grupi kriminal i trafikut të armëve nga Kosova në Tiranë, dalin pamjet e arrestimeve

Goditet grupi kriminal i trafikut të armëve nga Kosova në Tiranë, dalin pamjet e arrestimeve

Shqipëri
Shkak xhelozia, i dënuari për vrasje qëlloi me thikë në qafë gruan në Tiranë

Shkak xhelozia, i dënuari për vrasje qëlloi me thikë në qafë gruan në Tiranë

Shqipëri
Megaoperacioni i SPAK, lihet në fuqi masa ‘arrest me burg’ për nëntë persona

Megaoperacioni i SPAK, lihet në fuqi masa ‘arrest me burg’ për nëntë persona

Shqipëri
Goditen grupet kriminale në Shqipëri, sekuestrohen pasuri në vlerë 4.5 milionë euro, arrestohen 50 persona

Goditen grupet kriminale në Shqipëri, sekuestrohen pasuri në vlerë 4.5 milionë euro, arrestohen 50 persona

Shqipëri
“O vlla, unë i bëj vetëm për mik këto punë” – zbardhen përgjimet se si punonjësi i Gjykatës së Korçës falsifikonte dokumente për çuar edhe drogë në Angli

“O vlla, unë i bëj vetëm për mik këto punë” – zbardhen përgjimet se si punonjësi i Gjykatës së Korçës falsifikonte dokumente për çuar edhe drogë në Angli

Shqipëri
Nuk dezinfektoi shkollën ku u kafshua 10-vjeçarja nga gjarpri në Tiranë, procedim penal për administratorin e firmës

Nuk dezinfektoi shkollën ku u kafshua 10-vjeçarja nga gjarpri në Tiranë, procedim penal për administratorin e firmës

Shqipëri
Vdekja e ukrainaseve në Tiranë: Shërbenin si punonjëse seksi, shoqja e tyre çelës për zbardhjen e ngjarjes

Vdekja e ukrainaseve në Tiranë: Shërbenin si punonjëse seksi, shoqja e tyre çelës për zbardhjen e ngjarjes

Shqipëri
Gjenden pa shenja jete dy shtetase ukrainase në Tiranë

Gjenden pa shenja jete dy shtetase ukrainase në Tiranë

Shqipëri
Humb kontrollin e mjetit dhe bie në Lumin Lana, vdes shoferi

Humb kontrollin e mjetit dhe bie në Lumin Lana, vdes shoferi

Shqipëri
“Jam Taulant Balla. Më duhen urgjent 100 mijë euro”, biznesmeni në Shqipëri bie pre e mashtrimit

“Jam Taulant Balla. Më duhen urgjent 100 mijë euro”, biznesmeni në Shqipëri bie pre e mashtrimit

Shqipëri
Aksident në Tiranë, 35-vjeçari humb kontrollin e makinës dhe bie në lumin Lana

Aksident në Tiranë, 35-vjeçari humb kontrollin e makinës dhe bie në lumin Lana

Shqipëri
Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, lëndohet një person

Aksident në autostradën Durrës-Tiranë, lëndohet një person

Shqipëri
E rëndë në Tiranë, 57-vjeçari bie në gropën e ashensorit dhe ndërron jetë

E rëndë në Tiranë, 57-vjeçari bie në gropën e ashensorit dhe ndërron jetë

Shqipëri
Unioni i Sindikatave tubim para Kryeministrisë në Tiranë për të drejtat e punëtorëve

Unioni i Sindikatave tubim para Kryeministrisë në Tiranë për të drejtat e punëtorëve

Shqipëri
Emërimi i një rruge në Tiranë me emrin “Remzi Hoxha”, familja e mirëpret vendimin

Emërimi i një rruge në Tiranë me emrin “Remzi Hoxha”, familja e mirëpret vendimin

Kosovë
Kryente marrëdhënie me “eskortat” në Tiranë, më pas u zhvaste para, AMP arreston të riun që prezantohej si polic

Kryente marrëdhënie me “eskortat” në Tiranë, më pas u zhvaste para, AMP arreston të riun që prezantohej si polic

Shqipëri
Përplasi për vdekje një person, arrestohet shoferi i furgonit në Tiranë

Përplasi për vdekje një person, arrestohet shoferi i furgonit në Tiranë

Shqipëri