LAJMI I FUNDIT:

Tërmet në Kroaci

14 Artikuj

Tërmet në Kroaci, momenti kur dridhjet u ndien gjatë seancës së Qeverisë dhe reagimi i një zonje atje

Tërmet në Kroaci, momenti kur dridhjet u ndien gjatë seancës së Qeverisë dhe reagimi i një zonje atje

Kroacia
Deputetja shqiptare në Kroaci flet për gjendjen pas tërmetit

Deputetja shqiptare në Kroaci flet për gjendjen pas tërmetit

Kosovë
Petrinja e Kroacisë sërish goditet nga tërmeti

Petrinja e Kroacisë sërish goditet nga tërmeti

Kroacia
Osmani i shkruan presidentit kroat pas tërmeteve, i ofron mbështetjen nga FSK-ja kurdo që është e nevojshme

Osmani i shkruan presidentit kroat pas tërmeteve, i ofron mbështetjen nga FSK-ja kurdo që është e nevojshme

Kosovë
Solli në jetë foshnjën në momentin që tërmeti i fuqishëm goditi qytetin kroat Sisk

Solli në jetë foshnjën në momentin që tërmeti i fuqishëm goditi qytetin kroat Sisk

Ballkan
​MPB e Kroacisë: Gjashtë të vdekur dhe të paktën gjashtë të plagosur rëndë

​MPB e Kroacisë: Gjashtë të vdekur dhe të paktën gjashtë të plagosur rëndë

Ballkan
​Tërmeti në Kroaci përmes fotove

​Tërmeti në Kroaci përmes fotove

Ballkan
Dridhjet janë ndjerë deri në Austri e Itali, tërmeti që goditi sot Kroacinë ndërpreu edhe seancën në Parlamentin slloven

Dridhjet janë ndjerë deri në Austri e Itali, tërmeti që goditi sot Kroacinë ndërpreu edhe seancën në Parlamentin slloven

Ballkan
Gjesti i jashtëzakonshëm i Dejan Lovren – ofron hotelin e tij për të prekurit nga tërmeti në Kroaci

Gjesti i jashtëzakonshëm i Dejan Lovren – ofron hotelin e tij për të prekurit nga tërmeti në Kroaci

Ligat tjera
Imazhe të shkrepura nga ajri, pasojat e tërmetit të fuqishëm në Kroaci

Imazhe të shkrepura nga ajri, pasojat e tërmetit të fuqishëm në Kroaci

Ballkan
Gazetari i Al Jazeera po raportonte drejtpërdrejtë nga vendi i ngjarjes, kur sërish filluan dridhjet e tokës në Kroaci

Gazetari i Al Jazeera po raportonte drejtpërdrejtë nga vendi i ngjarjes, kur sërish filluan dridhjet e tokës në Kroaci

Ballkan
Ambasadori i Kosovës në Kroaci pas tërmetit fton bashkatdhetarët që për raste urgjente të lajmërohen në Ambasadë

Ambasadori i Kosovës në Kroaci pas tërmetit fton bashkatdhetarët që për raste urgjente të lajmërohen në Ambasadë

Kosovë
Sabri Fejzullahu reagon pas tërmetit në Zagreb: Ju shpreh dhimbjen time për këtë situatë me lutje që të bëhet mirë

Sabri Fejzullahu reagon pas tërmetit në Zagreb: Ju shpreh dhimbjen time për këtë situatë me lutje që të bëhet mirë

Yjet
Një tërmet i fuqishëm godet Kroacinë: “Mendova se një uragan përfshiu shtëpinë time”

Një tërmet i fuqishëm godet Kroacinë: “Mendova se një uragan përfshiu shtëpinë time”

Ballkan