LAJMI I FUNDIT:

Televizion

12 Artikuj

“Manuali” skandaloz në Greqi, televizioni publik transmeton pamjet që mësojnë qytetarët si të vjedhin derivatet nga rezervuarët e huaj

“Manuali” skandaloz në Greqi, televizioni publik transmeton pamjet që mësojnë qytetarët si të vjedhin derivatet nga rezervuarët e huaj

Greqia
LG ka prodhuar një ekran të madh të kinemasë në shtëpi që kushton 1.7 milion dollarë

LG ka prodhuar një ekran të madh të kinemasë në shtëpi që kushton 1.7 milion dollarë

Lajme Teknologji
Njeriu i shërbimit sekret iranian planifikonte të hapte televizion në gjuhën shqipe

Njeriu i shërbimit sekret iranian planifikonte të hapte televizion në gjuhën shqipe

Shqipëri
Studioja televizive shndërrohet në “ring boksi”, politikani pakistanez godet gazetarin gjatë transmetimit live (Video, +16)

Studioja televizive shndërrohet në “ring boksi”, politikani pakistanez godet gazetarin gjatë transmetimit live (Video, +16)

Nga Bota
LG ia shton sistemin Alexa televizioneve ThinQ (Foto)

LG ia shton sistemin Alexa televizioneve ThinQ (Foto)

Lajme Teknologji
NimiTV vazhdon me ofertën e veçantë për diasporën

NimiTV vazhdon me ofertën e veçantë për diasporën

NimiTV
Shpërthim bombe pranë një televizioni në Greqi

Shpërthim bombe pranë një televizioni në Greqi

Nga Bota
Policët humanitarë në Angli: Mblodhën para dhe i blenë TV pensionistit të vetmuar (Foto)

Policët humanitarë në Angli: Mblodhën para dhe i blenë TV pensionistit të vetmuar (Foto)

Interesante
Macja ulet për të shikuar televizion, aspak nuk i pëlqen kur e pengojnë (Video)

Macja ulet për të shikuar televizion, aspak nuk i pëlqen kur e pengojnë (Video)

Fun Lajme
Harrojeni intervistën e profesorit në BBC, tani ylli i rrjeteve sociale është ky rojtar (Video)

Harrojeni intervistën e profesorit në BBC, tani ylli i rrjeteve sociale është ky rojtar (Video)

Fun Lajme
Televizioni me përmbajtje fetare islame shokon shikuesit, transmeton gjatë ditës për gjysmë ore film pornografik

Televizioni me përmbajtje fetare islame shokon shikuesit, transmeton gjatë ditës për gjysmë ore film pornografik

Nga Bota
Rishfaqet filmimi i vitit 1982, ku kanguri rrah keq stërvitësit në emision televiziv (Video)

Rishfaqet filmimi i vitit 1982, ku kanguri rrah keq stërvitësit në emision televiziv (Video)

Dështime