LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Turqisë

1184 Artikuj

Fenerbahce me dhjetë veta merr fitore si mysafir ndaj Galatasaray, titulli vendoset në xhiron e fundit

Fenerbahce me dhjetë veta merr fitore si mysafir ndaj Galatasaray, titulli vendoset në xhiron e fundit

Ligat tjera
“Kemi takuar Mourinhon dhe kemi zgjedhur detajet në aspektin financiar” – portugezi mund të drejtojë dy futbollistët shqiptarë

“Kemi takuar Mourinhon dhe kemi zgjedhur detajet në aspektin financiar” – portugezi mund të drejtojë dy futbollistët shqiptarë

Ligat tjera
“Nuk ishte dashuri e ndërsjellët, nuk mendoja të largohesha” – Muja flet për lamtumirën e vështirë me Antwerp

“Nuk ishte dashuri e ndërsjellët, nuk mendoja të largohesha” – Muja flet për lamtumirën e vështirë me Antwerp

Ligat tjera
Rashica mund të largohet nga Besiktas, e duan dy klube të Serie A

Rashica mund të largohet nga Besiktas, e duan dy klube të Serie A

Serie A
Trajneri i Sivassporit tregon se tashmë kanë marrë disa oferta për Rey Manajn

Trajneri i Sivassporit tregon se tashmë kanë marrë disa oferta për Rey Manajn

Ligat tjera
Ernest Muçi vendimtar – goli i tij kualifikon Besiktasin në finale të Kupës së Turqisë

Ernest Muçi vendimtar – goli i tij kualifikon Besiktasin në finale të Kupës së Turqisë

Ligat tjera
Gjiganti anglez ofron 15 milionë euro për Ernest Muçin

Gjiganti anglez ofron 15 milionë euro për Ernest Muçin

Premier League
Ish-sulmuesi i Dukagjinit, Iljasa Zulfiu shënon gol të bukur në Kazakistan

Ish-sulmuesi i Dukagjinit, Iljasa Zulfiu shënon gol të bukur në Kazakistan

Ligat tjera
Inteligjenca artificiale zgjedh sulmuesin më të mirë në Turqi, Rey Manaj lë pas emra të njohur

Inteligjenca artificiale zgjedh sulmuesin më të mirë në Turqi, Rey Manaj lë pas emra të njohur

Ligat tjera
Paraqitja fenomenale e Milot Rashicës ndaj Rizespor, ndër më të mirët në fushë

Paraqitja fenomenale e Milot Rashicës ndaj Rizespor, ndër më të mirët në fushë

Ligat tjera
Milot Rashica shënon gol të bukur me kokë ndaj Rizespor

Milot Rashica shënon gol të bukur me kokë ndaj Rizespor

Ligat tjera
Vedat Muriqi afër rikthimit në Turqi, pritet ta zëvendësojë yllin e madh

Vedat Muriqi afër rikthimit në Turqi, pritet ta zëvendësojë yllin e madh

Ndërkombëtare
Mirlind Daku dhe Florent Hadergjonaj në formacionin e javës në Rusi dhe Turqi

Mirlind Daku dhe Florent Hadergjonaj në formacionin e javës në Rusi dhe Turqi

Ligat tjera
Hadergjonaj lë gjurmë në fitoren e thellë të Alanyaspor përballë Istanbulspor

Hadergjonaj lë gjurmë në fitoren e thellë të Alanyaspor përballë Istanbulspor

Ligat tjera
Klubi i ka 2,2 milionë euro borxh, ylli i Kosovës tregon si e ndërpreu kontratën falë FIFA-s

Klubi i ka 2,2 milionë euro borxh, ylli i Kosovës tregon si e ndërpreu kontratën falë FIFA-s

Ndërkombëtare
Gol spektakolar për tre pikë të mëdha, Rey Manaj vazhdon shkëlqimin në Turqi

Gol spektakolar për tre pikë të mëdha, Rey Manaj vazhdon shkëlqimin në Turqi

Ndërkombëtare
Ekskluzive: Nuk u pagua tre muaj nga Antalyaspori, FIFA i jep të drejtë Zymer Bytyqit – shkëputet kontrata

Ekskluzive: Nuk u pagua tre muaj nga Antalyaspori, FIFA i jep të drejtë Zymer Bytyqit – shkëputet kontrata

Romak Zeqiri
Tre lojtarë shqiptarë në formacionin e javë në Superligën e Turqisë

Tre lojtarë shqiptarë në formacionin e javë në Superligën e Turqisë

Ligat tjera
Zymer Bytyqi, heroi i Antalyaspor në duelin me Hatayspor – super gol në kohën shtesë

Zymer Bytyqi, heroi i Antalyaspor në duelin me Hatayspor – super gol në kohën shtesë

Ligat tjera
Florent Hadërgjonaj dhe Fidan Aliti shkëlqejnë në fitoren e Alanyasporit

Florent Hadërgjonaj dhe Fidan Aliti shkëlqejnë në fitoren e Alanyasporit

Ligat tjera
“Ishe shumë i mirë sot” – futbollisti i famshëm rus uron Mirlind Daku për paraqitjen dhe shkëmbejnë fanellat

“Ishe shumë i mirë sot” – futbollisti i famshëm rus uron Mirlind Daku për paraqitjen dhe shkëmbejnë fanellat

Ligat tjera
Florent Hadërgjonaj shënon gol në stilin e sulmuesit ndaj Konyaspor

Florent Hadërgjonaj shënon gol në stilin e sulmuesit ndaj Konyaspor

Ligat tjera
Ernest Muçi shënon gol të bukur me Besiktasin ndaj Ankaragucu

Ernest Muçi shënon gol të bukur me Besiktasin ndaj Ankaragucu

Ligat tjera
Mediat turke shkruajnë se Vedat Muriqi do të kthehet në Turqi

Mediat turke shkruajnë se Vedat Muriqi do të kthehet në Turqi

Ligat tjera