LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Skocisë

87 Artikuj

Eden Hazard merr një ofertë befasuese

Eden Hazard merr një ofertë befasuese

Ndërkombëtare
Ligue 1 bie shumë në renditjen e UEFA-s, Liga Premier mban kryesimin

Ligue 1 bie shumë në renditjen e UEFA-s, Liga Premier mban kryesimin

Ndërkombëtare
Dukur luante te Man City dhe konsiderohej talent i madh – sot ai rregullon projektorët në stadium, nga ku ka postuar edhe video nga lartësia

Dukur luante te Man City dhe konsiderohej talent i madh – sot ai rregullon projektorët në stadium, nga ku ka postuar edhe video nga lartësia

Premier League
Shkëlqimi me fanellën e Aberdeen, Ylber Ramadani në listën e dy gjigantëve skocez Celtic dhe Rangers

Shkëlqimi me fanellën e Aberdeen, Ylber Ramadani në listën e dy gjigantëve skocez Celtic dhe Rangers

Ndërkombëtare
Ylber Ramadani shënon gol spektakolar në Skoci, Aberdeeni merr fitore të thellë

Ylber Ramadani shënon gol spektakolar në Skoci, Aberdeeni merr fitore të thellë

Ndërkombëtare
Lundstram i Rangers mori karton të kuq pas një ndërhyrje shumë të egër ndaj Boyle të Hibernianit

Lundstram i Rangers mori karton të kuq pas një ndërhyrje shumë të egër ndaj Boyle të Hibernianit

Ligat tjera
Liverpooli solli përforcimin e tretë këtë verë plotësisht në “heshtje” dhe askush nuk e priste, ai do të jetë zëvendësues i Alexander-Arnold

Liverpooli solli përforcimin e tretë këtë verë plotësisht në “heshtje” dhe askush nuk e priste, ai do të jetë zëvendësues i Alexander-Arnold

Premier League
Zyrtare: Ylber Ramadani nënshkruan me klubin skocez Aberdeen

Zyrtare: Ylber Ramadani nënshkruan me klubin skocez Aberdeen

Ligat tjera
Top 10 futbollistët nën 21 vjeç me kontributin më të madh të golave në sezonin e fundit, Valmir Veliu pjesë e listës së bashku me yjet si Haaland, Vinicius Jr e Adeyemi

Top 10 futbollistët nën 21 vjeç me kontributin më të madh të golave në sezonin e fundit, Valmir Veliu pjesë e listës së bashku me yjet si Haaland, Vinicius Jr e Adeyemi

Ndërkombëtare
Snoop Dogg me premtim të ‘çmendur’ për lojtarët e Celticut nëse shpallen kampion

Snoop Dogg me premtim të ‘çmendur’ për lojtarët e Celticut nëse shpallen kampion

Ligat tjera
Nuk gjeti biletë për ndeshjen Rangers – Celtic: Tifozi futet në punë për një ditë në stadium dhe ikë nga orari për të shikuar super derbin

Nuk gjeti biletë për ndeshjen Rangers – Celtic: Tifozi futet në punë për një ditë në stadium dhe ikë nga orari për të shikuar super derbin

Ligat tjera
Eros Grezda kthehet të flas për Rangersin dhe Gerrardin: Trajneri më i mirë që kam pasur, shpresoj që të jetë zëvendësues i Klopp te Liverpooli

Eros Grezda kthehet të flas për Rangersin dhe Gerrardin: Trajneri më i mirë që kam pasur, shpresoj që të jetë zëvendësues i Klopp te Liverpooli

Ligat tjera
Ajeti në pritje të rikthimit në Zvicër, por Baseli nuk dëshiron të shpenzojë para

Ajeti në pritje të rikthimit në Zvicër, por Baseli nuk dëshiron të shpenzojë para

Ndërkombëtare
I huazuari i Man Utd, Amad Diallo dhuron spektakël dhe shënon gol në debutimin e tij te Rangers

I huazuari i Man Utd, Amad Diallo dhuron spektakël dhe shënon gol në debutimin e tij te Rangers

Ndërkombëtare
Baseli po tenton rikthimin e Ajetit, nis bisedimet me gjigantin skocez Celtic

Baseli po tenton rikthimin e Ajetit, nis bisedimet me gjigantin skocez Celtic

Ndërkombëtare
Gattuso në krye të listës së Rangers për postin e trajnerit, do të ishte rikthim për italianin në Skoci

Gattuso në krye të listës së Rangers për postin e trajnerit, do të ishte rikthim për italianin në Skoci

Ligat tjera
Gerrard pritet të konfirmohet brenda 48 orëve si trajner i Aston Villas?

Gerrard pritet të konfirmohet brenda 48 orëve si trajner i Aston Villas?

Premier League
Tronditet skuadra angleze Norwich City, portieri i tyre diagnostikohet me kancer në testise

Tronditet skuadra angleze Norwich City, portieri i tyre diagnostikohet me kancer në testise

Premier League
Kosova, Maroku dhe Tajlanda kanë sistemin VAR, Skocia ende jo – BBC vjen me një artikull interesant

Kosova, Maroku dhe Tajlanda kanë sistemin VAR, Skocia ende jo – BBC vjen me një artikull interesant

Ndërkombëtare
Roma ka gati ofertën e lartë për djalin e legjendës Gheorghe Hagi

Roma ka gati ofertën e lartë për djalin e legjendës Gheorghe Hagi

Serie A
Po lidhet si pasues i Kloppit te Liverpooli, Gerrard i përgjigjet thashethemeve

Po lidhet si pasues i Kloppit te Liverpooli, Gerrard i përgjigjet thashethemeve

Premier League
Legjenda e Liverpoolit, Gerrard shfaqet si kandidat shokues për trajner të Evertonit

Legjenda e Liverpoolit, Gerrard shfaqet si kandidat shokues për trajner të Evertonit

Premier League
E zbulon klubi skocez, Florent Hoti ftohet nga Kosova U21

E zbulon klubi skocez, Florent Hoti ftohet nga Kosova U21

Përfaqësuesja e Kosovës
Gerrard zbulon thirrjet telefonike ‘sekrete’ me Sir Alex Ferguson

Gerrard zbulon thirrjet telefonike ‘sekrete’ me Sir Alex Ferguson

Ndërkombëtare