LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Kosovës

6767 Artikuj

Llapi përsëri me akuza ndaj Visar Kastratit dhe FFK-së, kërcënon me mos dalje në fushë nëse i delegohet ky gjyqtar

Llapi përsëri me akuza ndaj Visar Kastratit dhe FFK-së, kërcënon me mos dalje në fushë nëse i delegohet ky gjyqtar

Superliga
Bëri super pritje, Enea Koliçi shpallet më i miri i xhiros së 29-të në Albi Mall Superligë

Bëri super pritje, Enea Koliçi shpallet më i miri i xhiros së 29-të në Albi Mall Superligë

Superliga
Rezultatet dhe renditja pas javës së 29-të në Superligën e Kosovës – Ballkani konsolidohet në krye, Drita në ndjekje, Llapi bie

Rezultatet dhe renditja pas javës së 29-të në Superligën e Kosovës – Ballkani konsolidohet në krye, Drita në ndjekje, Llapi bie

Superliga
Momente tensioni në fund të ndeshjes mes Dukagjinit dhe Llapit

Momente tensioni në fund të ndeshjes mes Dukagjinit dhe Llapit

Superliga
Presidenti i Llapit me akuza të rënda drejt FFK-së pas barazimit me Dukagjinin

Presidenti i Llapit me akuza të rënda drejt FFK-së pas barazimit me Dukagjinin

Superliga
Llapi hap fals në luftën për titull, ndalet nga Dukagjini në Klinë

Llapi hap fals në luftën për titull, ndalet nga Dukagjini në Klinë

Superliga
Malisheva merr fitore komode në udhëtim te Fushë Kosova

Malisheva merr fitore komode në udhëtim te Fushë Kosova

Superliga
Fushë Kosova pret Malishevën, formacionet zyrtare

Fushë Kosova pret Malishevën, formacionet zyrtare

Superliga
Dukagjini dhe Llapi luajnë vetëm për tre pikët, formacionet zyrtare

Dukagjini dhe Llapi luajnë vetëm për tre pikët, formacionet zyrtare

Superliga
Albi Mall Superliga vazhdon me ndeshjet e xhiros së 29-të, vëmendja në Klinë

Albi Mall Superliga vazhdon me ndeshjet e xhiros së 29-të, vëmendja në Klinë

Superliga
Ballkani fiton me dy gola në Drenas, vazhdon si lider në Superligën e Kosovës

Ballkani fiton me dy gola në Drenas, vazhdon si lider në Superligën e Kosovës

Superliga
Gjilani merr fitore të madhe ndaj Prishtinës, bën hap të madh për mbijetesë

Gjilani merr fitore të madhe ndaj Prishtinës, bën hap të madh për mbijetesë

Superliga
Drita me fitore komode ndaj Lirisë, vazhdon presionin për titull

Drita me fitore komode ndaj Lirisë, vazhdon presionin për titull

Superliga
Drita kërkon vetëm tre pikët kundër Lirisë, formacionet zyrtare

Drita kërkon vetëm tre pikët kundër Lirisë, formacionet zyrtare

Superliga
Feronikeli ’74 dhe Ballkani duan vetëm tre pikët, formacionet zyrtare

Feronikeli ’74 dhe Ballkani duan vetëm tre pikët, formacionet zyrtare

Superliga
Prishtina kërkon të rikthehet te fitoret, Gjilani për vazhdimësi – formacionet zyrtare

Prishtina kërkon të rikthehet te fitoret, Gjilani për vazhdimësi – formacionet zyrtare

Superliga
Luhet në Gjilan, Lipjan dhe Drenas, xhiro e 29-të starton me tre duele interesante

Luhet në Gjilan, Lipjan dhe Drenas, xhiro e 29-të starton me tre duele interesante

Superliga
Senad Jarovic është “Ylli i Javës” së 28-të në Albi Mall Superligën e Kosovës

Senad Jarovic është “Ylli i Javës” së 28-të në Albi Mall Superligën e Kosovës

Superliga
Rezultatet dhe renditja pas javës së 28-të në Superligën e Kosovës: Ballkani lider i ri, Llapi bie, Drita futet në valle

Rezultatet dhe renditja pas javës së 28-të në Superligën e Kosovës: Ballkani lider i ri, Llapi bie, Drita futet në valle

Superliga
“Fitore fal karakterit të lojtarëve, përgëzime për angazhimin” – fjalët e Ramadanit pas fitores ndaj Llapit

“Fitore fal karakterit të lojtarëve, përgëzime për angazhimin” – fjalët e Ramadanit pas fitores ndaj Llapit

Superliga
“Llapi nuk dorëzohet për titull, derbi u vendos nga një detaj” – Batatina flet pas humbjes me Dritën

“Llapi nuk dorëzohet për titull, derbi u vendos nga një detaj” – Batatina flet pas humbjes me Dritën

Superliga
Ilir Daja deklarohet rreth fitores ndaj Lirisë që e riktheu Ballkanin në krye të Superligës

Ilir Daja deklarohet rreth fitores ndaj Lirisë që e riktheu Ballkanin në krye të Superligës

Superliga
Feronikeli 74 dhe Prishtina ndajnë pikët, barazimi i 16-të për kryeqytetasit

Feronikeli 74 dhe Prishtina ndajnë pikët, barazimi i 16-të për kryeqytetasit

Superliga
Drita fitore të madhe në “Zahir Pajaziti”, barazon Llapin me pikë

Drita fitore të madhe në “Zahir Pajaziti”, barazon Llapin me pikë

Super Liga