LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Hungarisë

39 Artikuj

Zyrtare: Lirim Kastrati ndryshon skuadër, transferohet në Poloni

Zyrtare: Lirim Kastrati ndryshon skuadër, transferohet në Poloni

Ndërkombëtare
Lirim Kastrati kthehet te goli, shënon në fitoren e MOL Fehervarit

Lirim Kastrati kthehet te goli, shënon në fitoren e MOL Fehervarit

Ligat tjera
Lirim Kastrati vazhdon me formë të mirë, shënon tjetër gol në Hungari

Lirim Kastrati vazhdon me formë të mirë, shënon tjetër gol në Hungari

Ndërkombëtare
Lirim Kastrati gjen golin e katërt me fanellën e MOL Fehervar

Lirim Kastrati gjen golin e katërt me fanellën e MOL Fehervar

Ligat tjera
Portieri pengoi dy herë një djalë të shënonte gol për ditëlindjen e tij – kjo gjë e tmerroi publikun dhe mori kritika të mëdha në rrjetet sociale

Portieri pengoi dy herë një djalë të shënonte gol për ditëlindjen e tij – kjo gjë e tmerroi publikun dhe mori kritika të mëdha në rrjetet sociale

Ligat tjera
Lirim Kastrati shënon het-trikun e parë me MOL Fehervarit, thotë se po e gjen formën e tij më të mirë

Lirim Kastrati shënon het-trikun e parë me MOL Fehervarit, thotë se po e gjen formën e tij më të mirë

Ligat tjera
Zyrtare: Lirim Kastrati bëhet me klub të ri, kalon te MOL Fehervar

Zyrtare: Lirim Kastrati bëhet me klub të ri, kalon te MOL Fehervar

Ligat tjera
Zyrtare: Albi Doka nënshkruan me Honved

Zyrtare: Albi Doka nënshkruan me Honved

Ligat tjera
Zyrtare: Myrto Uzuni kalon te Granada

Zyrtare: Myrto Uzuni kalon te Granada

La Liga
Zyrtare: Kamer Qaka do të vazhdojë karrierën në elitën e futbollit hungarez te Mezokovesd Zsory

Zyrtare: Kamer Qaka do të vazhdojë karrierën në elitën e futbollit hungarez te Mezokovesd Zsory

Ligat tjera
Uzuni gol në kohën shtesë, Ferencvaros kthehet në pozitën e parë

Uzuni gol në kohën shtesë, Ferencvaros kthehet në pozitën e parë

Ligat tjera
Myrto Uzuni shënon sërish, gjen golin kundër Gyorit të Florent Hasanit

Myrto Uzuni shënon sërish, gjen golin kundër Gyorit të Florent Hasanit

Ligat tjera
Uzuni rikthehet te goli, shënon dy herë për Ferencvarosin

Uzuni rikthehet te goli, shënon dy herë për Ferencvarosin

Ligat tjera
Lirim Kastrati shënon për Ujpestin, por skuadra e tij pëson humbje

Lirim Kastrati shënon për Ujpestin, por skuadra e tij pëson humbje

Ligat tjera
Grezda kthehet në hero, futet nga banka rezervë, shënon dhe i dhuron tri pikët e para skuadrës së tij

Grezda kthehet në hero, futet nga banka rezervë, shënon dhe i dhuron tri pikët e para skuadrës së tij

Ligat tjera
Futbollisti shqiptar, Naser Aliji bëhet viral në rrjetet sociale pas akrobacioneve në stërvitje

Futbollisti shqiptar, Naser Aliji bëhet viral në rrjetet sociale pas akrobacioneve në stërvitje

Ndërkombëtare
Zyrtare: Florent Hasani kthehet në Hungari, nënshkruan me Gyirmotin

Zyrtare: Florent Hasani kthehet në Hungari, nënshkruan me Gyirmotin

Ligue 1
Zyrtare: Ylber Ramadani transferohet te MTK Budapest në Hungari

Zyrtare: Ylber Ramadani transferohet te MTK Budapest në Hungari

Ndërkombëtare
Myrto Uzuni, lojtari më i shtrenjtë në kampionatin e Hungarisë

Myrto Uzuni, lojtari më i shtrenjtë në kampionatin e Hungarisë

Kombëtarja e Shqipërisë
Po kërkohet nga gjiganti grek Olympiacos, por Ferencvaros kërkon shumë për Uzunin

Po kërkohet nga gjiganti grek Olympiacos, por Ferencvaros kërkon shumë për Uzunin

Ndërkombëtare
Lirim Kastrati shënon golin e parë me fanellën e Ujpestit

Lirim Kastrati shënon golin e parë me fanellën e Ujpestit

Ligat tjera
E konfirmon agjenti, Uzuni ka oferta nga Liga Premier dhe Bundesliga

E konfirmon agjenti, Uzuni ka oferta nga Liga Premier dhe Bundesliga

Ndërkombëtare
Odise Roshi prezantohet te Diosgyori VTK

Odise Roshi prezantohet te Diosgyori VTK

Ligat tjera
Zyrtare: Odise Roshi largohet nga Akhmat Grozny, huazohet në kampionatin hungarez

Zyrtare: Odise Roshi largohet nga Akhmat Grozny, huazohet në kampionatin hungarez

Ndërkombëtare