LAJMI I FUNDIT:

Sunny Hill Festival

272 Artikuj

I njohur për hitet “Lean on” dhe “Loco Contigo” – DJ Snake vjen në Kosovë në festivalin Sunny Hill

I njohur për hitet “Lean on” dhe “Loco Contigo” – DJ Snake vjen në Kosovë në festivalin Sunny Hill

Muzikë
Biletat ‘early bird’ drejt fundit, “Sunny Hill” njofton se kanë mbetur vetëm edhe pak në dispozicion për fansat që duan t’i blejnë

Biletat ‘early bird’ drejt fundit, “Sunny Hill” njofton se kanë mbetur vetëm edhe pak në dispozicion për fansat që duan t’i blejnë

Muzikë
The Martinez Brothers do të performojnë në Sunny Hill Festival

The Martinez Brothers do të performojnë në Sunny Hill Festival

Muzikë
Yll Limani do të performojë në Sunny Hill Festival

Yll Limani do të performojë në Sunny Hill Festival

Muzikë
Bashkëpunoi me Drake e Alicia Keys, theu rekordin Guinness dhe fitoi çmimin Grammy – kush është Black Coffee i cili vjen sivjet në Sunny Hill?

Bashkëpunoi me Drake e Alicia Keys, theu rekordin Guinness dhe fitoi çmimin Grammy – kush është Black Coffee i cili vjen sivjet në Sunny Hill?

Muzikë
“Black Coffee”, DJ i njohur botëror vjen këtë vit në Sunny Hill Festival

“Black Coffee”, DJ i njohur botëror vjen këtë vit në Sunny Hill Festival

Muzikë
Sunny Hill Festival zbulon artistin e parë, konfirmon Burna Boy

Sunny Hill Festival zbulon artistin e parë, konfirmon Burna Boy

Muzikë
Dalin në shitje biletat e para për “Sunny Hill Festival”

Dalin në shitje biletat e para për “Sunny Hill Festival”

Muzikë
Festivali “Synny Hill” do të ndriçojë Prishtinën prej 25 deri më 28 Korrik

Festivali “Synny Hill” do të ndriçojë Prishtinën prej 25 deri më 28 Korrik

Muzikë
Festivali “Sunny Hill” rikthehet në vitin 2024

Festivali “Sunny Hill” rikthehet në vitin 2024

Muzikë
Sunny Hill Festival bëhet gati për hapësirën e re, edicioni i radhës në gusht 2024

Sunny Hill Festival bëhet gati për hapësirën e re, edicioni i radhës në gusht 2024

Muzikë
‘Sunny Hill Festival’ radhitet në mesin e top pesë festivaleve më të mëdha evropiane

‘Sunny Hill Festival’ radhitet në mesin e top pesë festivaleve më të mëdha evropiane

Muzikë