LAJMI I FUNDIT:

Sulm Fizik

803 Artikuj

Në gjendje të droguar sulmoi policin në Prishtinë, arrestohet i dyshuari

Në gjendje të droguar sulmoi policin në Prishtinë, arrestohet i dyshuari

Kronika e Zezë
Sulmoi rojën e moshuar të gjimnazit, prokuroria urdhër-arresti për 40-vjeçarin

Sulmoi rojën e moshuar të gjimnazit, prokuroria urdhër-arresti për 40-vjeçarin

Shqipëri
Gardiani i burgut rrahet brutalisht nga të burgosurit në Wales, kamerat e sigurisë filmojnë sulmin

Gardiani i burgut rrahet brutalisht nga të burgosurit në Wales, kamerat e sigurisë filmojnë sulmin

Evropa
I dënuari sulmon brutalisht të dënuarin tjetër gjatë seancës gjyqësore në Las Vegas

I dënuari sulmon brutalisht të dënuarin tjetër gjatë seancës gjyqësore në Las Vegas

Amerika
“Më rrahën 10 persona, Radoiçiqi i pranishëm”, Sanduloviq flet për sulmin që iu bë pas vizitës në Prekaz

“Më rrahën 10 persona, Radoiçiqi i pranishëm”, Sanduloviq flet për sulmin që iu bë pas vizitës në Prekaz

Kosovë
E shtyri dhe e përplasi në tokë, një i panjohur tenton t’ia marr telefonin një gruaje në Prishtinë

E shtyri dhe e përplasi në tokë, një i panjohur tenton t’ia marr telefonin një gruaje në Prishtinë

Kronika e Zezë
Nuk pagoi biletën, shoferja e autobusit në Florida i kërkoi të zbret – e dyshuara e grushton brutalisht

Nuk pagoi biletën, shoferja e autobusit në Florida i kërkoi të zbret – e dyshuara e grushton brutalisht

Amerika
Sulmoi fizikisht kolegun në zyrën e tij, suspendohet nga puna me 50% të pagës kirurgu në Spitalin e Gjilanit

Sulmoi fizikisht kolegun në zyrën e tij, suspendohet nga puna me 50% të pagës kirurgu në Spitalin e Gjilanit

Donjeta Zeqiraj
Sulmohet fizikisht një grua në Graçanicë

Sulmohet fizikisht një grua në Graçanicë

Kronika e Zezë
Burri në Bosnje e Hercegovinë sulmohet nga dy persona – njëri e godet me grushte e tjetri me sëpatë në kokë

Burri në Bosnje e Hercegovinë sulmohet nga dy persona – njëri e godet me grushte e tjetri me sëpatë në kokë

Bosnja
Gjatë raportimit të drejtpërdrejtë nga protestat në Beograd, gazetari sulmohet nga një burrë – publikohen pamjet

Gjatë raportimit të drejtpërdrejtë nga protestat në Beograd, gazetari sulmohet nga një burrë – publikohen pamjet

Serbia
Një burrë rrah një grua në Rahovec

Një burrë rrah një grua në Rahovec

Kronika e Zezë
Kishte nxjerrë mbesën 10-muajshe për shëtitje, burri nga Kalifornia sulmohet brutalisht – nga goditja rrëzohet së bashku me karrocën ku gjendej mbesa

Kishte nxjerrë mbesën 10-muajshe për shëtitje, burri nga Kalifornia sulmohet brutalisht – nga goditja rrëzohet së bashku me karrocën ku gjendej mbesa

Amerika
Dy ditë para zgjedhjeve, lideri holandez i ekstremit të djathtë sulmohet brutalisht në pijetore – goditet me shishe të birrës në kokë

Dy ditë para zgjedhjeve, lideri holandez i ekstremit të djathtë sulmohet brutalisht në pijetore – goditet me shishe të birrës në kokë

Evropa
I qortoi për sjellje të pahijshme, të rinjtë britanikë godasin me grusht për vdekje 82-vjeçarin – kamerat e sigurisë filmuan gjithçka

I qortoi për sjellje të pahijshme, të rinjtë britanikë godasin me grusht për vdekje 82-vjeçarin – kamerat e sigurisë filmuan gjithçka

Evropa
Arrestohen të dyshuarit që e rrëmbyen dhe e rrahën një person në Prishtinë, iu sekuestrohet telefoni dhe vetura që ia vodhën viktimës

Arrestohen të dyshuarit që e rrëmbyen dhe e rrahën një person në Prishtinë, iu sekuestrohet telefoni dhe vetura që ia vodhën viktimës

Kronika e Zezë
Një veturë në lëvizje godet veturën e policisë, lëndohen tre policë nga persona të panjohur në Ferizaj

Një veturë në lëvizje godet veturën e policisë, lëndohen tre policë nga persona të panjohur në Ferizaj

Kronika e Zezë
AGK-ja reagon për rastin në Vushtrri: Gazetarja u sulmua në xhami nga imami lokal

AGK-ja reagon për rastin në Vushtrri: Gazetarja u sulmua në xhami nga imami lokal

Kosovë
Sulmohet fizikisht U.D drejtori i minierës në Stan Tërg, intervistohet i dyshuari

Sulmohet fizikisht U.D drejtori i minierës në Stan Tërg, intervistohet i dyshuari

Kosovë
Pa nxitur kurrfarë provokimi, gruaja me hixhab goditet me bllok betoni në kokë në Britani të Madhe – gjithçka ndodhë në mes të ditës

Pa nxitur kurrfarë provokimi, gruaja me hixhab goditet me bllok betoni në kokë në Britani të Madhe – gjithçka ndodhë në mes të ditës

Evropa
Sulmoi gruan në pazarin e Korçës, plagoset dhe një tjetër, arrestohet autori

Sulmoi gruan në pazarin e Korçës, plagoset dhe një tjetër, arrestohet autori

Shqipëri
Sulmohet fizikisht një person në QKUK

Sulmohet fizikisht një person në QKUK

Kronika e Zezë
Dyshohet për sulm fizik në Gjakovë, gruaja dërgohet në strehimore e burri arratiset

Dyshohet për sulm fizik në Gjakovë, gruaja dërgohet në strehimore e burri arratiset

Kronika e Zezë
Një femër sulmon fizikisht dy policë në Prishtinë

Një femër sulmon fizikisht dy policë në Prishtinë

Kronika e Zezë