LAJMI I FUNDIT:
Steven N’Zonzi

Steven N’Zonzi

60 Artikuj

Mourinho me fshesë në dorë, ka larguar plot 20 futbollistë që nga ardhja e tij në Romë

Mourinho me fshesë në dorë, ka larguar plot 20 futbollistë që nga ardhja e tij në Romë

Serie A
Dështimi i Romës, Steven Nzonzi transferohet te Al Rayyan

Dështimi i Romës, Steven Nzonzi transferohet te Al Rayyan

Ndërkombëtare
Roma i ka 23 lojtarë në treg

Roma i ka 23 lojtarë në treg

Serie A
Mourinho tregon dorën e hekurt që në ditën e parë të stërvitjes, dëbon tetë lojtarë nga Roma

Mourinho tregon dorën e hekurt që në ditën e parë të stërvitjes, dëbon tetë lojtarë nga Roma

Serie A
Fatih Terim e dëbon nga skuadra dhe ia ndërprenë huazimin N’Zonzit, francezi nuk dëshirohet as nga klubi i tij Roma

Fatih Terim e dëbon nga skuadra dhe ia ndërprenë huazimin N’Zonzit, francezi nuk dëshirohet as nga klubi i tij Roma

Ndërkombëtare
PSG 5-0 Galatasary, Neymari me notë maksimale

PSG 5-0 Galatasary, Neymari me notë maksimale

Liga e Kampionëve
Transferimet që mund t’ju kenë ikur në javën e fundit – këto janë 10 më të mirat që u zyrtarizuan

Transferimet që mund t’ju kenë ikur në javën e fundit – këto janë 10 më të mirat që u zyrtarizuan

Ndërkombëtare
Zyrtare: Galatasaray e transferon N’Zonzin

Zyrtare: Galatasaray e transferon N’Zonzin

Serie A
N’Zonzi nuk pranon të kthehet te Roma, kërkon rikthimin në Francë

N’Zonzi nuk pranon të kthehet te Roma, kërkon rikthimin në Francë

Serie A
Roma ëndërron transferimin e Fekir, i padëshiruari N’Zonzi mund t’i kryej punë Giallorosëve

Roma ëndërron transferimin e Fekir, i padëshiruari N’Zonzi mund t’i kryej punë Giallorosëve

Serie A
N’Zonzi drejt largimit nga Roma, tri skuadra e duan mesfushorin francez

N’Zonzi drejt largimit nga Roma, tri skuadra e duan mesfushorin francez

Serie A
N’Zonzi i pari që do të largohet nga Roma

N’Zonzi i pari që do të largohet nga Roma

Serie A
Porto 3-1 Roma: Notat e lojtarëve nga drama në Estadio do Dragao

Porto 3-1 Roma: Notat e lojtarëve nga drama në Estadio do Dragao

Liga e Kampionëve
Emery dëshiron të ribashkohet me N’Zonzin te Arsenali

Emery dëshiron të ribashkohet me N’Zonzin te Arsenali

Serie A
CSKA-Roma: Formacionet e mundshme, mesfusha i besohet Cristantes dhe Nzonzit

CSKA-Roma: Formacionet e mundshme, mesfusha i besohet Cristantes dhe Nzonzit

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Empoli 0-2 Roma, shkëlqen Nzonzi

Notat e lojtarëve: Empoli 0-2 Roma, shkëlqen Nzonzi

Serie A
Roma fiton në udhëtim te Empoli

Roma fiton në udhëtim te Empoli

Serie A
Nga Ronaldo te Higuain e Nainggolan – Blerjet më të mëdha në Serie A këtë afat kalimtar ku u harxhuan mbi 1 miliard euro

Nga Ronaldo te Higuain e Nainggolan – Blerjet më të mëdha në Serie A këtë afat kalimtar ku u harxhuan mbi 1 miliard euro

Serie A
Monchi: N’Zonzi më i mirë se Malcom

Monchi: N’Zonzi më i mirë se Malcom

Serie A
Nzonzi prezantohet te Roma dhe do ta mbajë numrin 42: I lumtur që jam këtu, kam ardhur për trofe

Nzonzi prezantohet te Roma dhe do ta mbajë numrin 42: I lumtur që jam këtu, kam ardhur për trofe

Serie A
Steven Nzonzi arrin në Romë, pas testeve mjekësore pritet nënshkrimi i tij

Steven Nzonzi arrin në Romë, pas testeve mjekësore pritet nënshkrimi i tij

Serie A
Roma afër transferimit të N’Zonzit

Roma afër transferimit të N’Zonzit

Serie A
Sevilla pranon se N’Zonzi dëshiron të largohet

Sevilla pranon se N’Zonzi dëshiron të largohet

La Liga
Pesë lojtarët që mund t’i transferojë Emery te Arsenali gjatë këtij afati kalimtar

Pesë lojtarët që mund t’i transferojë Emery te Arsenali gjatë këtij afati kalimtar

Premier League