LAJMI I FUNDIT:
Steve Mandanda

Steve Mandanda

20 Artikuj

Notat e lojtarëve: Marseille 0-2 PSG, Mbappe lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve: Marseille 0-2 PSG, Mbappe lojtar i ndeshjes

Ligue 1
Doli të përballej me protestuesit – Mbrojtësi i Marseille, Alvaro Gonzalez sulmohet dhe plaçkitet nga ultrasit e klubit

Doli të përballej me protestuesit – Mbrojtësi i Marseille, Alvaro Gonzalez sulmohet dhe plaçkitet nga ultrasit e klubit

Ligue 1
Video nga zhveshtorja e Marseille: Koha kur yjet botërore, si Ribery e Nasri, qëndronin të heshtur kur fliste Cana

Video nga zhveshtorja e Marseille: Koha kur yjet botërore, si Ribery e Nasri, qëndronin të heshtur kur fliste Cana

Ligue 1
Notat e lojtarëve: PSG 4-0 Marseille, shkëlqejnë Mbappe dhe Icardi

Notat e lojtarëve: PSG 4-0 Marseille, shkëlqejnë Mbappe dhe Icardi

Ligue 1
Le Havre, skuadër e ligës së dytë franceze, por dikur kishte futbollistë që sot janë yje: Mahrez e Payet deri tek Pogba

Le Havre, skuadër e ligës së dytë franceze, por dikur kishte futbollistë që sot janë yje: Mahrez e Payet deri tek Pogba

Ligue 1
Notat e lojtarëve: PSG 3-1 Marseille, Di Maria fantastik

Notat e lojtarëve: PSG 3-1 Marseille, Di Maria fantastik

Ligue 1
Francë e natyralizuar, vetëm shtatë futbollistë francez morën pjesë në Rusi

Francë e natyralizuar, vetëm shtatë futbollistë francez morën pjesë në Rusi

Përfaqësueset
Më të mirët e vitit në Ligue 1, Neymar lojtari i vitit 2018

Më të mirët e vitit në Ligue 1, Neymar lojtari i vitit 2018

Ligue 1
De Gea i prinë listës së portierëve që e kanë mbajtur më shumë portën e paprekur këtë sezon, pas tij vijnë Oblak dhe Ter Stegen

De Gea i prinë listës së portierëve që e kanë mbajtur më shumë portën e paprekur këtë sezon, pas tij vijnë Oblak dhe Ter Stegen

Ndërkombëtare
Top 30 futbollistët me pagat më të mëdha mujore në Ligue 1

Top 30 futbollistët me pagat më të mëdha mujore në Ligue 1

Ligue 1
Pesë portierët më të nënvlerësuar në Evropë (Foto)

Pesë portierët më të nënvlerësuar në Evropë (Foto)

Ndërkombëtare
Zyrtare: Mandanda kthehet në Marseille

Zyrtare: Mandanda kthehet në Marseille

Ligue 1
Historia e dhimbshme e futbollistëve refugjatë të ikur nga lufta, në mesin e tyre edhe disa shqiptarë (FOTO)

Historia e dhimbshme e futbollistëve refugjatë të ikur nga lufta, në mesin e tyre edhe disa shqiptarë (FOTO)

Ndërkombëtare
Tetë transferimet që janë zyrtarizuar sot (Video)

Tetë transferimet që janë zyrtarizuar sot (Video)

Futboll
Crystal Palace godet me dy transferime në një ditë (Foto)

Crystal Palace godet me dy transferime në një ditë (Foto)

Premier League
Lirë dhe mirë, këta janë 15-të lojtarët më cilësorë pa kontratë (Video)

Lirë dhe mirë, këta janë 15-të lojtarët më cilësorë pa kontratë (Video)

Arbios Kryeziu
Chelsea synon Mandandan

Chelsea synon Mandandan

Premier League
Kjo është 11-shja e super futbollistëve të lirë, kush janë ata?

Kjo është 11-shja e super futbollistëve të lirë, kush janë ata?

Futboll
Interi shet Handanovin, ja pasardhësit e tij

Interi shet Handanovin, ja pasardhësit e tij

Serie A
Këta super 15 futbollistë do të jenë të lirë në verë (Foto)

Këta super 15 futbollistë do të jenë të lirë në verë (Foto)

Romak Zeqiri