LAJMI I FUNDIT:

SPB Veles

158 Artikuj

Aksident në rrugën Veles – Shkup, lëndohet një 31-vjeçar

Aksident në rrugën Veles – Shkup, lëndohet një 31-vjeçar

Kronikë e Zezë
Arrestohet banori i Velesit, i dënuar për vjedhje të rrymës elektrike

Arrestohet banori i Velesit, i dënuar për vjedhje të rrymës elektrike

Kronikë e Zezë
Prokuroria e Velesit nis hetim për armëmbajtje pa leje për të arrestuarit në Çashkë

Prokuroria e Velesit nis hetim për armëmbajtje pa leje për të arrestuarit në Çashkë

Maqedonia e Veriut
Gjendet një trup i pajetë në ujërat e lumit Vardar në Veles

Gjendet një trup i pajetë në ujërat e lumit Vardar në Veles

Kronikë e Zezë
Një person nga Kavadari është godit me thikë

Një person nga Kavadari është godit me thikë

Kronikë e Zezë
Rruga Veles – Gradsko është mbyllur për shkak të një aksidenti

Rruga Veles – Gradsko është mbyllur për shkak të një aksidenti

Kronikë e Zezë
Një person nga Kavadari është helmuar me lëndë narkotike është gjetur pa ndjenja

Një person nga Kavadari është helmuar me lëndë narkotike është gjetur pa ndjenja

Maqedonia e Veriut
Është gjetur 86-vjeçari nga Velesi i cili ishte në kërkim pasi nuk është paraqitur në vendin e caktuar

Është gjetur 86-vjeçari nga Velesi i cili ishte në kërkim pasi nuk është paraqitur në vendin e caktuar

Kronikë e Zezë
Një grua nga Kavadari raporton partnerin për dhunën seksuale ndaj vajzës së saj

Një grua nga Kavadari raporton partnerin për dhunën seksuale ndaj vajzës së saj

Maqedonia e Veriut
Ndalohen një person nga Velesi, zbardhen pesë krimet e “vjedhjeve të rënda”

Ndalohen një person nga Velesi, zbardhen pesë krimet e “vjedhjeve të rënda”

Kronikë e Zezë
Ndalohet një shpërndarës droge nga Velesi

Ndalohet një shpërndarës droge nga Velesi

Kronikë e Zezë
Një këmbësor është lënduar rëndë, përplaset nga një veturë në Veles

Një këmbësor është lënduar rëndë, përplaset nga një veturë në Veles

Kronikë e Zezë
Ndalohen shtatë persona në Veles për posedim dhe shitje droge

Ndalohen shtatë persona në Veles për posedim dhe shitje droge

Kronikë e Zezë
Gjendet trupi i pajetë i një 34-vjeçari nga Velesi

Gjendet trupi i pajetë i një 34-vjeçari nga Velesi

Kronikë e Zezë
Bastisje në Veles, gjendet drogë – ndalohen tre persona

Bastisje në Veles, gjendet drogë – ndalohen tre persona

Kronikë e Zezë
Bastisje në Veles, është ndalur një 64 vjeçar

Bastisje në Veles, është ndalur një 64 vjeçar

Kronikë e Zezë
Në Maqedoni është sanksionuar një shofer i cili ka drejtuar mjetin me shpejtësi prej 211 km/h

Në Maqedoni është sanksionuar një shofer i cili ka drejtuar mjetin me shpejtësi prej 211 km/h

Kronikë e Zezë
Në Veles është gjetur një trup njeriu në fazë të avancuar të dekompozimit

Në Veles është gjetur një trup njeriu në fazë të avancuar të dekompozimit

Kronikë e Zezë
Detaje nga aksidenti në Negotinë, ku humbi jetën një person

Detaje nga aksidenti në Negotinë, ku humbi jetën një person

Kronikë e Zezë
Policia në Veles me aksione, konfiskon mbi 1400 copë mjete piroteknike

Policia në Veles me aksione, konfiskon mbi 1400 copë mjete piroteknike

Kronikë e Zezë
SPB-Veles: Foshnja që vdiq, është dërguar pa shenja jete në Qendrën për Ndihmë Urgjente në Negotinë

SPB-Veles: Foshnja që vdiq, është dërguar pa shenja jete në Qendrën për Ndihmë Urgjente në Negotinë

Kronikë e Zezë
Aksident në rrugën Veles-Izvor, lëndohen 16 persona

Aksident në rrugën Veles-Izvor, lëndohen 16 persona

Maqedonia e Veriut
Kontrabandisti i migrantëve në Maqedoninë e Veriut arrestohet për të vuajtur dënimin me gjashtë vjet burg

Kontrabandisti i migrantëve në Maqedoninë e Veriut arrestohet për të vuajtur dënimin me gjashtë vjet burg

Kronikë e Zezë
Veprimtaritë parandaluese të Ministrisë së Brendshme në Maqedoninë e Veriut

Veprimtaritë parandaluese të Ministrisë së Brendshme në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia e Veriut