LAJMI I FUNDIT:

SPB Shkup

1164 Artikuj

Arrestohet një shtetas amerikan në Aeroportin e Shkupit

Arrestohet një shtetas amerikan në Aeroportin e Shkupit

Kronikë e Zezë
Gjendet një trup i pajetë në lumin Vardar në Shkup

Gjendet një trup i pajetë në lumin Vardar në Shkup

Kronikë e Zezë
Shkup, goditet me makinë shtetasi i Sllovakisë

Shkup, goditet me makinë shtetasi i Sllovakisë

Kronikë e Zezë
Gjobiten 138 shoferë në Shkup, 56 për tejkalim shpejtësie

Gjobiten 138 shoferë në Shkup, 56 për tejkalim shpejtësie

Shkupi
Një nxënëse në Shkup ka përgatitur listë me kërcënime për nxënësit tjerë, rasti paraqitet në polici

Një nxënëse në Shkup ka përgatitur listë me kërcënime për nxënësit tjerë, rasti paraqitet në polici

Kronikë e Zezë
Sot regjim i posaçëm i komunikacionit në Shkup

Sot regjim i posaçëm i komunikacionit në Shkup

Maqedonia e Veriut
Arrestohet një grabitës i mitur në Shkup

Arrestohet një grabitës i mitur në Shkup

Kronikë e Zezë
Gjobiten 126 shoferë në Shkup, 21 për tejkalim shpejtësie

Gjobiten 126 shoferë në Shkup, 21 për tejkalim shpejtësie

Shkupi
179 gjoba për shoferët në Shkup, 36 për tejkalim shpejtësie

179 gjoba për shoferët në Shkup, 36 për tejkalim shpejtësie

Shkupi
MPB: 250 gjoba për shoferët në Shkup, 72 për tejkalim shpejtësie

MPB: 250 gjoba për shoferët në Shkup, 72 për tejkalim shpejtësie

Shkupi
Gjoba për 149 shoferë në Shkup, 37 për tejkalim shpejtësie

Gjoba për 149 shoferë në Shkup, 37 për tejkalim shpejtësie

Shkupi
Shkup, shqiptohen 135 gjoba në komunikacion

Shkup, shqiptohen 135 gjoba në komunikacion

Shkupi
Një punonjës i NP “Higjiena Komunale” ka ndërruar jetë në vendin e punës

Një punonjës i NP “Higjiena Komunale” ka ndërruar jetë në vendin e punës

Maqedonia e Veriut
Humb jetën në automjet 45 vjeçarja në Shkup

Humb jetën në automjet 45 vjeçarja në Shkup

Kronikë e Zezë
237 shoferë të gjobitur në Shkup, 79 për tejkalim të shpejtësisë

237 shoferë të gjobitur në Shkup, 79 për tejkalim të shpejtësisë

Shkupi
Nesër protestë në Shkup, MPB me regjim të posaçëm të komunikacionit

Nesër protestë në Shkup, MPB me regjim të posaçëm të komunikacionit

Maqedonia e Veriut
Regjim i posaçëm i komunikacionit të martën dhe të mërkurën në Shkup

Regjim i posaçëm i komunikacionit të martën dhe të mërkurën në Shkup

Maqedonia e Veriut
Në Maqedoninë e Veriut për katër orë gjatë mesnatës u arrestuan 62 persona, 60 prej të cilëve fëmijë

Në Maqedoninë e Veriut për katër orë gjatë mesnatës u arrestuan 62 persona, 60 prej të cilëve fëmijë

Maqedonia e Veriut
Gjendet i vdekur në shtëpinë e tij një person nga Shkupi

Gjendet i vdekur në shtëpinë e tij një person nga Shkupi

Kronikë e Zezë
Aksion në disa objekte hotelierike në Shkup, janë kapur të mitur në kazino

Aksion në disa objekte hotelierike në Shkup, janë kapur të mitur në kazino

Maqedonia e Veriut
Shqiptohen 248 masa në Shkup, 58 për tejkalim të shpejtësisë

Shqiptohen 248 masa në Shkup, 58 për tejkalim të shpejtësisë

Kronikë e Zezë
Kapet një hajdut bizhuterish në qendër të Shkupit

Kapet një hajdut bizhuterish në qendër të Shkupit

Kronikë e Zezë
SPB Shkup shqipton 136 masa, 10 prej tyre ishin pa patentë shoferi

SPB Shkup shqipton 136 masa, 10 prej tyre ishin pa patentë shoferi

Maqedonia e Veriut
Aksident në Shkup, lëndohet rëndë një person

Aksident në Shkup, lëndohet rëndë një person

Kronikë e Zezë