LAJMI I FUNDIT:

Spal

173 Artikuj

Ikona e Serie A, Radja Nainggolan sulmoi ish-klubin e tij: Më trajtuan si parazit, tani luaj për argëtim

Ikona e Serie A, Radja Nainggolan sulmoi ish-klubin e tij: Më trajtuan si parazit, tani luaj për argëtim

Serie A
Nainggolan bashkohet me De Rossin, transferohet te Spal

Nainggolan bashkohet me De Rossin, transferohet te Spal

Serie A
Tjera skena të pakëndshme mes trajnerëve, Venturato refuzon t’ia japë dorën Inzaghit

Tjera skena të pakëndshme mes trajnerëve, Venturato refuzon t’ia japë dorën Inzaghit

Ligat tjera
Zyrtare: Etrit Berisha rikthehet në Serie A, nënshkruan kontratë me Torinon

Zyrtare: Etrit Berisha rikthehet në Serie A, nënshkruan kontratë me Torinon

Serie A
Etrit Berisha arrin për teste mjekësore te Torino, së shpejti zyrtarizimi

Etrit Berisha arrin për teste mjekësore te Torino, së shpejti zyrtarizimi

Serie A
Berisha drejt rikthimit në Serie A, Torino gati ta blejë kartonin e portierit shqiptar

Berisha drejt rikthimit në Serie A, Torino gati ta blejë kartonin e portierit shqiptar

Serie A
Shtëpia e McKennie në shënjestër të hajdutëve, i vidhen gjësende me vlerë sa ishte duke luajtur ndaj Spalit

Shtëpia e McKennie në shënjestër të hajdutëve, i vidhen gjësende me vlerë sa ishte duke luajtur ndaj Spalit

Ndërkombëtare
Juventusi mposht me lehtësi SPAL-in, do të takohet me Interin në gjysmëfinale

Juventusi mposht me lehtësi SPAL-in, do të takohet me Interin në gjysmëfinale

Serie A
Kupa e Italisë: Formacionet zyrtare, Juventus – SPAL

Kupa e Italisë: Formacionet zyrtare, Juventus – SPAL

Serie A
Formacionet e mundshme Juve-Spal: Buffon në njërën anë, Berisha në anën tjetër

Formacionet e mundshme Juve-Spal: Buffon në njërën anë, Berisha në anën tjetër

Ndërkombëtare
Data dhe ora kur zhvillohen takimet e 1/8 së finales në Kupën e Italisë

Data dhe ora kur zhvillohen takimet e 1/8 së finales në Kupën e Italisë

Serie A
Rezultoi pozitiv me COVID-19 dhe kreun kontrolle shtesë në spital, Etrit Berisha flet për gjendjen e tij

Rezultoi pozitiv me COVID-19 dhe kreun kontrolle shtesë në spital, Etrit Berisha flet për gjendjen e tij

Kombëtarja e Shqipërisë
U infektua para një jave me coronavirus – Etrit Berisha shtrohet në spital

U infektua para një jave me coronavirus – Etrit Berisha shtrohet në spital

Serie A
Hidhet shorti për 1/8-tën në Coppa Italia, klubet e mëdha mësojnë kundërshtarët

Hidhet shorti për 1/8-tën në Coppa Italia, klubet e mëdha mësojnë kundërshtarët

Serie A
Etrit Berisha e nis mirë me SPAL-in, pret penallti në ndeshjen hapëse në Serie B

Etrit Berisha e nis mirë me SPAL-in, pret penallti në ndeshjen hapëse në Serie B

Ligat tjera
Andrea Petagna rezulton pozitiv me COVID-19

Andrea Petagna rezulton pozitiv me COVID-19

Serie A
Mund t’ju ketë ikur, Zaniolo shënoi një gol të çmendur ndaj Spalit

Mund t’ju ketë ikur, Zaniolo shënoi një gol të çmendur ndaj Spalit

Serie A
Roma mposht me lehtësi SPAL-in, kthehet në pozitën e pestë

Roma mposht me lehtësi SPAL-in, kthehet në pozitën e pestë

Serie A
SPAL – Roma, formacionet zyrtare

SPAL – Roma, formacionet zyrtare

Serie A
Interi kryen punë me Spalin, afrohet gjashtë pikë me kreun dhe i bën presion Juventusit

Interi kryen punë me Spalin, afrohet gjashtë pikë me kreun dhe i bën presion Juventusit

Serie A
Formacionet bazë: Interi favorit ndaj Spalit

Formacionet bazë: Interi favorit ndaj Spalit

Serie A
Veprimi magjik i Paquetas ndaj Spalit, driblon dy kundërshtarë me ‘ruletë’

Veprimi magjik i Paquetas ndaj Spalit, driblon dy kundërshtarë me ‘ruletë’

Serie A
Spal 2-2 Milan, notat e lojtarëve

Spal 2-2 Milan, notat e lojtarëve

Serie A
Milani merr një pikë në frymën e fundit ndaj Spalit

Milani merr një pikë në frymën e fundit ndaj Spalit

Serie A