LAJMI I FUNDIT:

Skenderaj

575 Artikuj

Izbica, fshati që tashmë ka më shumë varre se banorë

Izbica, fshati që tashmë ka më shumë varre se banorë

Kosovë
Veprimtari e ndaluar bixhozi në Skenderaj, mbyllet lokali

Veprimtari e ndaluar bixhozi në Skenderaj, mbyllet lokali

Kronika e Zezë
Policia konfiskon 21 qese me marihuanë në Skenderaj

Policia konfiskon 21 qese me marihuanë në Skenderaj

Kronika e Zezë
Persona të panjohur vjedhin para, stoli ari e pushkë gjuetie në një shtëpi në Skenderaj

Persona të panjohur vjedhin para, stoli ari e pushkë gjuetie në një shtëpi në Skenderaj

Kronika e Zezë
Zhduket një grua nga Skenderaj

Zhduket një grua nga Skenderaj

Kronika e Zezë
(Mos)kujdesi i dorës së shtetit për Kullat e Jasharëve

(Mos)kujdesi i dorës së shtetit për Kullat e Jasharëve

Kosovë
Sheremet Sejdiu i ulur mes trupave të katër djemve të vrarë nga Serbia, Kurti: Fotografia do të mbetet e fiksuar në historinë e Kosovës

Sheremet Sejdiu i ulur mes trupave të katër djemve të vrarë nga Serbia, Kurti: Fotografia do të mbetet e fiksuar në historinë e Kosovës

Kosovë
Digjet toka e mbjellë me pemë në Skenderaj, ankuesi thotë se vlera e dëmit është 20 mijë euro

Digjet toka e mbjellë me pemë në Skenderaj, ankuesi thotë se vlera e dëmit është 20 mijë euro

Kronika e Zezë
Një vajzë në Skenderaj shkëmben foto intime me një person – ai dyshohet për degradim të integritetit seksual

Një vajzë në Skenderaj shkëmben foto intime me një person – ai dyshohet për degradim të integritetit seksual

Kronika e Zezë
Përfshihet nga zjarri një banesë në Skenderaj – i dyshuari ndalohet në polici

Përfshihet nga zjarri një banesë në Skenderaj – i dyshuari ndalohet në polici

Kronika e Zezë
Humb jetën një person në Skenderaj, dyshohet se ishte duke u munduar ta shuaj zjarrin në mal

Humb jetën një person në Skenderaj, dyshohet se ishte duke u munduar ta shuaj zjarrin në mal

Kronika e Zezë
Skenderaj, familjarët e gjejnë të vdekur 77-vjeçarin në malin që ishte kapluar nga zjarri

Skenderaj, familjarët e gjejnë të vdekur 77-vjeçarin në malin që ishte kapluar nga zjarri

Kronika e Zezë
Lëndohet një person në Skenderaj, u rrokullis me traktor

Lëndohet një person në Skenderaj, u rrokullis me traktor

Kronika e Zezë
Policia konfiskon para false në Skenderaj, arreston dy të dyshuar

Policia konfiskon para false në Skenderaj, arreston dy të dyshuar

Kronika e Zezë
U godit nga ekskavatori, policia jep detaje për vdekjen e punëtorit në Skenderaj

U godit nga ekskavatori, policia jep detaje për vdekjen e punëtorit në Skenderaj

Kronika e Zezë
Vdes një person në një vend punishte në Skenderaj

Vdes një person në një vend punishte në Skenderaj

Kronika e Zezë
8.3 milionë euro grant për 11 komuna, nga 17 mijë deri në 1.7 milion – këto janë shumat që përfituan

8.3 milionë euro grant për 11 komuna, nga 17 mijë deri në 1.7 milion – këto janë shumat që përfituan

Besnike Salihu
Një person në Skenderaj nuk e hapi derën e dhomës për mjekët, më vonë atij i jepet një qetësues dhe vdes

Një person në Skenderaj nuk e hapi derën e dhomës për mjekët, më vonë atij i jepet një qetësues dhe vdes

Kronika e Zezë
Shpërndau një video duke shtënë me armë, Policia ia konfiskon dhe interviston dy të dyshuar

Shpërndau një video duke shtënë me armë, Policia ia konfiskon dhe interviston dy të dyshuar

Kronika e Zezë
Dëmet nga vërshimet, ferma në Skenderaj e mbyllur tash e një vit

Dëmet nga vërshimet, ferma në Skenderaj e mbyllur tash e një vit

Komunat
Policia konfiskon dy pistoleta në Skenderaj

Policia konfiskon dy pistoleta në Skenderaj

Kronika e Zezë
Policia konfiskon mbi 500 euro false në Skenderaj

Policia konfiskon mbi 500 euro false në Skenderaj

Kronika e Zezë
Vdes 49-vjeçari që u godit nga vetura një javë më parë në Llaushë të Skenderajt

Vdes 49-vjeçari që u godit nga vetura një javë më parë në Llaushë të Skenderajt

Kronika e Zezë
Shkoi për t’u kontrolluar në QKMF, vdes një grua në Skenderaj

Shkoi për t’u kontrolluar në QKMF, vdes një grua në Skenderaj

Kronika e Zezë