LAJMI I FUNDIT:

Shqipe Pantina

86 Artikuj

Policia ia arrestoi vëllain, Shqipe Pantina: Vëllai im s’tentoi të ikte, ai nuk akuzohet për asgjë

Policia ia arrestoi vëllain, Shqipe Pantina: Vëllai im s’tentoi të ikte, ai nuk akuzohet për asgjë

Kosovë
Shqipe Pantina i bashkohet LDK-së, Abdixhiku shprehet i lumtur

Shqipe Pantina i bashkohet LDK-së, Abdixhiku shprehet i lumtur

Kosovë
Marrëveshja Kosovë-Serbi për targat, e mirë apo e keqe? – “shpërthejnë” reagimet në rrjetet sociale

Marrëveshja Kosovë-Serbi për targat, e mirë apo e keqe? – “shpërthejnë” reagimet në rrjetet sociale

Jehona Hulaj
Hedhja e gazit në Kuvend, konfirmohet aktakuza ndaj Mytaher Haskukës, Shqipe Pantinës, Enver Hotit e Teuta Haxhiut

Hedhja e gazit në Kuvend, konfirmohet aktakuza ndaj Mytaher Haskukës, Shqipe Pantinës, Enver Hotit e Teuta Haxhiut

Kosovë
Konjufca me votim ndryshe nga grupi i LVV-së, komentojnë njohësit e çështjeve politike

Konjufca me votim ndryshe nga grupi i LVV-së, komentojnë njohësit e çështjeve politike

Kosovë
Vizita e Kurtit në Amerikë, analistët: Ekskursion dhe tregues i keq për marrëdhëniet e Qeverisë me Shtëpinë e Bardhë

Vizita e Kurtit në Amerikë, analistët: Ekskursion dhe tregues i keq për marrëdhëniet e Qeverisë me Shtëpinë e Bardhë

Donjeta Zeqiraj
Analistët: Agresioni rus në Ukrainë pritet ta përshpejtojë marrëveshjen finale Kosovë-Serbi

Analistët: Agresioni rus në Ukrainë pritet ta përshpejtojë marrëveshjen finale Kosovë-Serbi

Donjeta Zeqiraj
Pantina: Pandemia COVID-19 do të lë shumë pasoja, por në fushën e arsimit do të ndihen gjatë

Pantina: Pandemia COVID-19 do të lë shumë pasoja, por në fushën e arsimit do të ndihen gjatë

Kosovë
Ish-deputetët, Sejdiu e Pantina, flasin për mundësinë e marrëveshjes LVV-LDK

Ish-deputetët, Sejdiu e Pantina, flasin për mundësinë e marrëveshjes LVV-LDK

Mirjeta Hajzeraj
Te dashur mantelbardhë, të dashur pacientë!

Te dashur mantelbardhë, të dashur pacientë!

Shqipe Pantina
PSD akuzon Albin Kurtin se ende pa u bërë kryeministër ka nisur kapjen e shtetit

PSD akuzon Albin Kurtin se ende pa u bërë kryeministër ka nisur kapjen e shtetit

Kosovë
Ishin, por nuk janë më: Deputetët që nuk morën vota të mjaftueshme për të qenë sërish në Kuvendin e Kosovës

Ishin, por nuk janë më: Deputetët që nuk morën vota të mjaftueshme për të qenë sërish në Kuvendin e Kosovës

Valdete Berisha
Pantina – Bislimit: Të shohim a po mundet VV-ja e vetme t’i marrë 32 deputetë

Pantina – Bislimit: Të shohim a po mundet VV-ja e vetme t’i marrë 32 deputetë

Kosovë
Pantina: PSD-ja, partia e vetme që s’po mendon për veten

Pantina: PSD-ja, partia e vetme që s’po mendon për veten

Politikë
Dhjetë deputetët me më së shumti pyetje parlamentare

Dhjetë deputetët me më së shumti pyetje parlamentare

Kosovë
PSD: RTK të financohet nga qytetarët, të caktohet tarifë vjetore prej 20 eurove

PSD: RTK të financohet nga qytetarët, të caktohet tarifë vjetore prej 20 eurove

Kosovë
Opozita e gatshme që nesër të dorëzojë mocionin për rrëzimin e Qeverisë

Opozita e gatshme që nesër të dorëzojë mocionin për rrëzimin e Qeverisë

Kosovë
Homologimi i veturave, kërkohet krijimi i një udhëzimi të ri administrativ për ndaljen e monopolit

Homologimi i veturave, kërkohet krijimi i një udhëzimi të ri administrativ për ndaljen e monopolit

Të Tjera
Shqipe Pantina zgjidhet nënkryetare e PSD-së, Dardan Molliqaj – Sekretar i Përgjithshëm

Shqipe Pantina zgjidhet nënkryetare e PSD-së, Dardan Molliqaj – Sekretar i Përgjithshëm

Kosovë
PSD-ja në një vjetorin e themelimit të saj: Ishte vit i krizave qeveritare e i ngërçeve parlamentare

PSD-ja në një vjetorin e themelimit të saj: Ishte vit i krizave qeveritare e i ngërçeve parlamentare

Kosovë
Pantina: Paga minimale nuk është problem për bizneset, shikoni çfarë makina vozisin pronarët e tyre (Video)

Pantina: Paga minimale nuk është problem për bizneset, shikoni çfarë makina vozisin pronarët e tyre (Video)

Kosovë
PSD kërkon Vetting dhe krijimin e një task force për luftimin e krimit dhe korrupsionit (Video)

PSD kërkon Vetting dhe krijimin e një task force për luftimin e krimit dhe korrupsionit (Video)

Kosovë
Pantina: PSD e mbështet rezolutën për zhbllokimin e KQZ-së

Pantina: PSD e mbështet rezolutën për zhbllokimin e KQZ-së

Kosovë
Pantina: Në mars të procedohet Projektligji për Qeverinë

Pantina: Në mars të procedohet Projektligji për Qeverinë

Kosovë