LAJMI I FUNDIT:

Shpend Maxhuni

93 Artikuj

Dorëheqje e shkarkime të shpeshta në strukturat drejtuese të AKI-së, eksperti i sigurisë thotë se kjo nuk i bën mirë stabilitetit institucional

Dorëheqje e shkarkime të shpeshta në strukturat drejtuese të AKI-së, eksperti i sigurisë thotë se kjo nuk i bën mirë stabilitetit institucional

Ismail Jakupi
Avokatët thonë se mbrojtja e Thaçit nuk ka pasur rast më të mirë se tani për të kërkuar lirimin e tij

Avokatët thonë se mbrojtja e Thaçit nuk ka pasur rast më të mirë se tani për të kërkuar lirimin e tij

Drejtësi
Djali i Shpend Maxhunit nuk paraqitet në gjykimin ku akuzohet për armëmbajtje pa leje

Djali i Shpend Maxhunit nuk paraqitet në gjykimin ku akuzohet për armëmbajtje pa leje

Kosovë
Shpend Maxhuni të hënën rikthehet në Policinë e Kosovës

Shpend Maxhuni të hënën rikthehet në Policinë e Kosovës

Kosovë
Thaçi flet për emërimin e shefit dhe Inspektorit të Përgjithshëm të AKI-së

Thaçi flet për emërimin e shefit dhe Inspektorit të Përgjithshëm të AKI-së

Kosovë
Kurti përshëndet dorëheqjen e Shpend Maxhunit, thotë se në krye të AKI-së duhet të jetë një person i ndershëm

Kurti përshëndet dorëheqjen e Shpend Maxhunit, thotë se në krye të AKI-së duhet të jetë një person i ndershëm

Kosovë
Haradinaj e vlerëson me “notën më të lartë” thotë se Maxhuni dha dorëheqje për arsye shëndetësore

Haradinaj e vlerëson me “notën më të lartë” thotë se Maxhuni dha dorëheqje për arsye shëndetësore

Kosovë
Bajqinovci i VV-së pas dorëheqjes së shefit të AKI-së: Edhe shumë të tjerë, mirë është mos me prit muajin dhjetor kur fillon dimri

Bajqinovci i VV-së pas dorëheqjes së shefit të AKI-së: Edhe shumë të tjerë, mirë është mos me prit muajin dhjetor kur fillon dimri

Kosovë
Jep dorëheqje drejtori i AKI-së, Shpend Maxhuni

Jep dorëheqje drejtori i AKI-së, Shpend Maxhuni

Kosovë
Autoritetet në Prishtinë po hetojnë zarfet nga Serbia

Autoritetet në Prishtinë po hetojnë zarfet nga Serbia

Kosovë
Thaçi takoi krerët e sigurisë, u njoftua për masat e sigurisë për ditën e zgjedhjeve

Thaçi takoi krerët e sigurisë, u njoftua për masat e sigurisë për ditën e zgjedhjeve

Zgjedhjet 2019
Edhe AKI do ta hetojë ish këshilltarin e presidentit

Edhe AKI do ta hetojë ish këshilltarin e presidentit

Kosovë
Shpend Maxhuni para Komisionit për Mbikëqyrjen e AKI-së

Shpend Maxhuni para Komisionit për Mbikëqyrjen e AKI-së

Kosovë
Pas aksionit në veri, Thaçi mbledh strukturat e sigurisë

Pas aksionit në veri, Thaçi mbledh strukturat e sigurisë

Kosovë
Maxhuni pritet të largohet nga posti i kreut të AKI-së

Maxhuni pritet të largohet nga posti i kreut të AKI-së

Kosovë
Musliu: Ne nuk jemi komision hetimor por puro politik

Musliu: Ne nuk jemi komision hetimor por puro politik

Kosovë
Selmanaj: Driton Gashi ka vazhduar lojën e presidentit

Selmanaj: Driton Gashi ka vazhduar lojën e presidentit

Kosovë
Shefi i AKI-së kërkon që intervistimi i tij për shtetasit turq të bëhet pa praninë e mediave

Shefi i AKI-së kërkon që intervistimi i tij për shtetasit turq të bëhet pa praninë e mediave

Kosovë
Rasti i shtetasve turq, Shpend Maxhuni raporton sërish sot para deputetëve

Rasti i shtetasve turq, Shpend Maxhuni raporton sërish sot para deputetëve

Kosovë
Dështon intervistimi i Maxhunit për dëbimin e shtetasve turq

Dështon intervistimi i Maxhunit për dëbimin e shtetasve turq

Kosovë
Drejtori i AKI-së flet për dëbimin e gylenistëve

Drejtori i AKI-së flet për dëbimin e gylenistëve

Kosovë
Gjendja e sigurisë në Kosovë është stabile, Serbia po tenton ta destabilizojë atë

Gjendja e sigurisë në Kosovë është stabile, Serbia po tenton ta destabilizojë atë

Kosovë
Deputeti Rexhaj: Të shkarkohet Shpend Maxhuni, pengoi punën hetimore të Policisë

Deputeti Rexhaj: Të shkarkohet Shpend Maxhuni, pengoi punën hetimore të Policisë

Kosovë
Komisioni hetimor evidenton shkelje ligjore në deportimin e gjashtë shtetasve turq

Komisioni hetimor evidenton shkelje ligjore në deportimin e gjashtë shtetasve turq

Politikë