LAJMI I FUNDIT:

Shpend Ahmeti

1589 Artikuj

Shpend Ahmeti nuk kursen ironinë për Kurtin pas takimit në Ohër: Bota është ironike, atë që e ki kundërshtu tash e pranon

Shpend Ahmeti nuk kursen ironinë për Kurtin pas takimit në Ohër: Bota është ironike, atë që e ki kundërshtu tash e pranon

Kosovë
Ahmeti: Kurti mendon se po ua luan lojën Amerikës dhe Evropës

Ahmeti: Kurti mendon se po ua luan lojën Amerikës dhe Evropës

Kosovë
Projekti 1.2 milionësh për mbikalimin që s’u bë kurrë në Veternik – rrugën që po merr jetë njerëzish

Projekti 1.2 milionësh për mbikalimin që s’u bë kurrë në Veternik – rrugën që po merr jetë njerëzish

Kosovë
Shpend Ahmeti përfshihet në diskutimet e Big Brother VIP Kosova: Jam duke e shikuar, mos më shani

Shpend Ahmeti përfshihet në diskutimet e Big Brother VIP Kosova: Jam duke e shikuar, mos më shani

Yjet
Viti 1942: Mustafa Kruja në Kosovë, vrasja e Vojo Kushit dhe Balto Stambollës

Viti 1942: Mustafa Kruja në Kosovë, vrasja e Vojo Kushit dhe Balto Stambollës

Agron Shala
Shpend Ahmeti: Po vjen era zgjedhje, Kurtit po i mungon një “Agim Veliu”

Shpend Ahmeti: Po vjen era zgjedhje, Kurtit po i mungon një “Agim Veliu”

Politikë
Mosekzekutimi i pagave nga MF-ja, Ahmeti: Joligjore, mësuesit paguhen nga komunat

Mosekzekutimi i pagave nga MF-ja, Ahmeti: Joligjore, mësuesit paguhen nga komunat

Komunat
Ahmeti: U intervistova nga Policia pas mandatit, nuk e kisha kthyer në punë një të akuzuar për ngacmim seksual

Ahmeti: U intervistova nga Policia pas mandatit, nuk e kisha kthyer në punë një të akuzuar për ngacmim seksual

Kosovë
Numëron kauzat në të cilat kishte besuar derisa ishte në LVV, Shpend Ahmeti: Besova se e kishim përnjëmend!

Numëron kauzat në të cilat kishte besuar derisa ishte në LVV, Shpend Ahmeti: Besova se e kishim përnjëmend!

Politikë
Ahmeti: Murati për pesë minuta mund ta zhbllokoj procesin e ndërtimit të katër shkollave në Prishtinë

Ahmeti: Murati për pesë minuta mund ta zhbllokoj procesin e ndërtimit të katër shkollave në Prishtinë

Kosovë
Ahmeti, Kurtit për B2: Çka po na vyejnë gjermanët me ndreq blloqe?

Ahmeti, Kurtit për B2: Çka po na vyejnë gjermanët me ndreq blloqe?

Energjetika
Kush janë drejtorët e rinj të Komunës së Prishtinës dhe nga cilat parti vijnë?

Kush janë drejtorët e rinj të Komunës së Prishtinës dhe nga cilat parti vijnë?

Ismail Jakupi
Lajmërohet Shpend Ahmeti: S’jom mo, mos më shkruani për rrugë – bashkëndjej me ju dhe komunën

Lajmërohet Shpend Ahmeti: S’jom mo, mos më shkruani për rrugë – bashkëndjej me ju dhe komunën

Virale
Politikanët që mbetën pa ulësen e kryetarit të komunës në zgjedhjet lokale 2021

Politikanët që mbetën pa ulësen e kryetarit të komunës në zgjedhjet lokale 2021

Mirjeta Hajzeraj
Ahmeti i reagon Muratit për çështjen e TVSH-së: Qasje e mbrapsht dhe mosnjohuri bazike e llojeve të tatimeve

Ahmeti i reagon Muratit për çështjen e TVSH-së: Qasje e mbrapsht dhe mosnjohuri bazike e llojeve të tatimeve

Ekonomi
Kriza energjetike, Ahmeti: Nuk iket nga përgjegjësia kur përkeqësohet gjendja

Kriza energjetike, Ahmeti: Nuk iket nga përgjegjësia kur përkeqësohet gjendja

Kosovë
Ahmeti: Batanija është pasoja më e vogël e kësaj krize energjetike

Ahmeti: Batanija është pasoja më e vogël e kësaj krize energjetike

Kosovë
Erion Veliaj uron Përparim Ramën për marrjen e detyrës së kryetarit të Prishtinës, çmon lartë punën e Shpend Ahmetit

Erion Veliaj uron Përparim Ramën për marrjen e detyrës së kryetarit të Prishtinës, çmon lartë punën e Shpend Ahmetit

Komunat
Ahmeti i bën dhuratë një tastierë Ramës, i thotë se ia ka hequr shkronjat “P” dhe “R”

Ahmeti i bën dhuratë një tastierë Ramës, i thotë se ia ka hequr shkronjat “P” dhe “R”

Kosovë
Dita e fundit e Shpend Ahmetit si kryetar i Prishtinës – liston sukseset e tij përgjatë dy mandateve qeverisëse

Dita e fundit e Shpend Ahmetit si kryetar i Prishtinës – liston sukseset e tij përgjatë dy mandateve qeverisëse

Kosovë
Ahmeti: Në dhjetor vijnë 30 autobusë, tetë elektrikë

Ahmeti: Në dhjetor vijnë 30 autobusë, tetë elektrikë

Prishtina
Rama: Dy herë kam ardhur në Kosovë dhe votova Shpend Ahmetin, besova në ndryshim

Rama: Dy herë kam ardhur në Kosovë dhe votova Shpend Ahmetin, besova në ndryshim

Politikë
Inspektorati i Arsimit dorëzon kallëzim penal ndaj Shpend Ahmetit dhe dy zyrtarëve të tjerë komunal të Prishtinës

Inspektorati i Arsimit dorëzon kallëzim penal ndaj Shpend Ahmetit dhe dy zyrtarëve të tjerë komunal të Prishtinës

Arsim
Ahmeti thotë se ka qenë kundër prekjes së kufijve, paralajmëron padi ndaj Haki Abazit

Ahmeti thotë se ka qenë kundër prekjes së kufijve, paralajmëron padi ndaj Haki Abazit

Kosovë