LAJMI I FUNDIT:

Shkodër

406 Artikuj

Zbardhet dëshmia e kunatës së Alma Arrazit: Po ta dija, nuk do ta kisha lënë kurrë

Zbardhet dëshmia e kunatës së Alma Arrazit: Po ta dija, nuk do ta kisha lënë kurrë

Shqipëri
Prokuroria thërret sërish kunatën e Alma Arrazit, dyshohet për vërtetësinë e dëshmisë

Prokuroria thërret sërish kunatën e Alma Arrazit, dyshohet për vërtetësinë e dëshmisë

Shqipëri
​Sekuestrohen rreth 65 kg kanabis në formë çokollate në Shkodër

​Sekuestrohen rreth 65 kg kanabis në formë çokollate në Shkodër

Shqipëri
​Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset një 24-vjeçar

​Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, plagoset një 24-vjeçar

Shqipëri
Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, një i plagosur

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, një i plagosur

Shqipëri
Tragjedia në Shkodër, nëna me tre fëmijët nuk u hodhën nga ura, por dyshohet se u mbytën në bregun e lumit Buna

Tragjedia në Shkodër, nëna me tre fëmijët nuk u hodhën nga ura, por dyshohet se u mbytën në bregun e lumit Buna

Shqipëri
Pamjet e fundit para tragjedisë, Alma dhe fëmijët nisen drejt urës së Bunës

Pamjet e fundit para tragjedisë, Alma dhe fëmijët nisen drejt urës së Bunës

Shqipëri
Flet neuropsikiatri që trajtoi nënën që dyshohet se u vetëvra duke u hedhur në lumin Buna me tre fëmijët

Flet neuropsikiatri që trajtoi nënën që dyshohet se u vetëvra duke u hedhur në lumin Buna me tre fëmijët

Shqipëri
Zbulohet receta e dhënë nga mjeku neuropsikiatër për nënën që u vetëvra me 3 fëmijët në lumin Buna

Zbulohet receta e dhënë nga mjeku neuropsikiatër për nënën që u vetëvra me 3 fëmijët në lumin Buna

Shqipëri
Gjetja e nënës me tre fëmijë në ujërat e Bunës, Peleshi jep detaje nga operacioni

Gjetja e nënës me tre fëmijë në ujërat e Bunës, Peleshi jep detaje nga operacioni

Shqipëri
Pas tre fëmijëve, gjendet edhe trupi i pajetë i Alma Arrazit në ujërat e Bunës

Pas tre fëmijëve, gjendet edhe trupi i pajetë i Alma Arrazit në ujërat e Bunës

Shqipëri
Gjendet trupi i fëmijës së tretë të mbytur në Lumin Bunë, vazhdojnë kërkimet për Alma Arrazin

Gjendet trupi i fëmijës së tretë të mbytur në Lumin Bunë, vazhdojnë kërkimet për Alma Arrazin

Shqipëri
Tragjedia në Shkodër, prokuroria zbulon mesazhet ofenduese dhe tradhtinë në celularin e bashkëshortit të Alma Arrazit

Tragjedia në Shkodër, prokuroria zbulon mesazhet ofenduese dhe tradhtinë në celularin e bashkëshortit të Alma Arrazit

Shqipëri
Vetëflijimi i nënës me tre fëmijët në lumin Bunë, ditë e trishtueshme në shkollën e dy vajzave të gjetura pa jetë

Vetëflijimi i nënës me tre fëmijët në lumin Bunë, ditë e trishtueshme në shkollën e dy vajzave të gjetura pa jetë

Shqipëri
Mjeku konfirmon se ekspertiza mjeko-ligjore është e mundur të dallojë shenjat e dhunës në trupat e fëmijëve të gjetur të mbytur në Shkodër

Mjeku konfirmon se ekspertiza mjeko-ligjore është e mundur të dallojë shenjat e dhunës në trupat e fëmijëve të gjetur të mbytur në Shkodër

Shqipëri
“Para se të hidhej e pa Erdgysin me 18-vjeçaren”: Zbardhet dëshmia e motrës së Almës

“Para se të hidhej e pa Erdgysin me 18-vjeçaren”: Zbardhet dëshmia e motrës së Almës

Shqipëri
Tragjedia në Shkodër, gjendet trupi i pajetë i fëmijës së dytë në lumin Buna

Tragjedia në Shkodër, gjendet trupi i pajetë i fëmijës së dytë në lumin Buna

Shqipëri
Ende asnjë gjurmë nga nëna me dy fëmijët e mbytur në Shkodër, kërkimet shtrihen edhe në Mal të Zi

Ende asnjë gjurmë nga nëna me dy fëmijët e mbytur në Shkodër, kërkimet shtrihen edhe në Mal të Zi

Shqipëri
Kërkimet për nënën dhe dy fëmijët, Forcat e Armatosura nisen drejt Shkodrës

Kërkimet për nënën dhe dy fëmijët, Forcat e Armatosura nisen drejt Shkodrës

Shqipëri
Nëna dhe fëmijët u hodhën në lumin Buna, 9-vjeçarja përcillet sot për në banesën e fundit

Nëna dhe fëmijët u hodhën në lumin Buna, 9-vjeçarja përcillet sot për në banesën e fundit

Shqipëri
Tragjedia në Shkodër, kërkohet ndërhyrja e Forcave të Armatosura për gjetjen e trupave të familjes Arrazi

Tragjedia në Shkodër, kërkohet ndërhyrja e Forcave të Armatosura për gjetjen e trupave të familjes Arrazi

Shqipëri
Vazhdojnë kërkimet për nënën me dy fëmijë në Shkodër, sekuestrohen kamerat e sigurisë për të zbuluar nëse shoqëroheshin nga dikush

Vazhdojnë kërkimet për nënën me dy fëmijë në Shkodër, sekuestrohen kamerat e sigurisë për të zbuluar nëse shoqëroheshin nga dikush

Shqipëri
Detaje të reja nga ngjarja tragjike në Shkodër

Detaje të reja nga ngjarja tragjike në Shkodër

Shqipëri
Tragjedia në Shkodër, vijon edhe gjatë natës kërkimi në lumin Bunë për nënën dhe dy fëmijët

Tragjedia në Shkodër, vijon edhe gjatë natës kërkimi në lumin Bunë për nënën dhe dy fëmijët

Shqipëri