LAJMI I FUNDIT:

Shandong Luneng

20 Artikuj

Juventus dhe Inter në garë për veteranin Graziano Pelle

Juventus dhe Inter në garë për veteranin Graziano Pelle

Serie A
Fellaini shkëlqen në Superligën e Kinës, shënon het-trik me kokë për 7 minuta dhe ia siguron fitoren ekipit të tij

Fellaini shkëlqen në Superligën e Kinës, shënon het-trik me kokë për 7 minuta dhe ia siguron fitoren ekipit të tij

Ligat tjera
Fellaini rezulton pozitiv në test, bëhet lojtari i parë në Superligën e Kinës me coronavirus

Fellaini rezulton pozitiv në test, bëhet lojtari i parë në Superligën e Kinës me coronavirus

Ligat tjera
Debutim ëndrrash për Fellainin, belgu shënon golin e fitores për Shandong Luneng

Debutim ëndrrash për Fellainin, belgu shënon golin e fitores për Shandong Luneng

Ligat tjera
West Ham dëshiron ta rikthejë Pellen në Ligën Premier

West Ham dëshiron ta rikthejë Pellen në Ligën Premier

Premier League
Klubet evropiane nuk e paguajnë çmimin e kërkuar nga PSG, Moura drejt kampionatit kinez

Klubet evropiane nuk e paguajnë çmimin e kërkuar nga PSG, Moura drejt kampionatit kinez

Ligue 1
Ndër të rrallët që e pranojnë, Pelle: Po të mos ishin paratë nuk do të shkoja në Kinë

Ndër të rrallët që e pranojnë, Pelle: Po të mos ishin paratë nuk do të shkoja në Kinë

Ndërkombëtare
Young e lë Unitedin, transferohet në Kinë

Young e lë Unitedin, transferohet në Kinë

Premier League
Zyrtare: Tiote largohet nga Newcastle, transferohet te skuadra kineze

Zyrtare: Tiote largohet nga Newcastle, transferohet te skuadra kineze

Ligat tjera
Young pranon ofertën e lartë nga Kina

Young pranon ofertën e lartë nga Kina

Premier League
Largohet nga Manchesteri, transferohet në Kinë

Largohet nga Manchesteri, transferohet në Kinë

Premier League
Superliga e Kinës apo parajsa e parave, këto janë 10-të blerjet më të mëdha (Foto)

Superliga e Kinës apo parajsa e parave, këto janë 10-të blerjet më të mëdha (Foto)

Shkumbin Pireva
Villas Boas i shtohet listës së trajnerëve të mëdhenj në Kinë, mësoni cilët trajnerë tjerë drejtojnë skuadra (Foto)

Villas Boas i shtohet listës së trajnerëve të mëdhenj në Kinë, mësoni cilët trajnerë tjerë drejtojnë skuadra (Foto)

Ligat tjera
Këta janë 11 futbollistët më të paguar në botë (Foto)

Këta janë 11 futbollistët më të paguar në botë (Foto)

Ndërkombëtare
Vjen goli i parë nga Pelle në Kinë (Video)

Vjen goli i parë nga Pelle në Kinë (Video)

Ligat tjera
Penalltia e humbur ndaj Gjermanisë lë pasoja te Pelle, në Kinë nuk e lënë ta ekzekutoj (Video)

Penalltia e humbur ndaj Gjermanisë lë pasoja te Pelle, në Kinë nuk e lënë ta ekzekutoj (Video)

Ligat tjera
Zyrtare: Pelle vendos rekord me transferimin në Kinë

Zyrtare: Pelle vendos rekord me transferimin në Kinë

Ndërkombëtare
Pelle transferohet në Kinë, e pabesueshme paga që do ta marrë

Pelle transferohet në Kinë, e pabesueshme paga që do ta marrë

Premier League
Pelle afër transferimit në Kinë

Pelle afër transferimit në Kinë

Premier League
Pelle me ofertë serioze nga Kina

Pelle me ofertë serioze nga Kina

Serie A