LAJMI I FUNDIT:

Serge Aurier

67 Artikuj

Festa me vallëzim e lojtarëve të Villarrealit pas eliminimit të Juventusit pushton rrjetet sociale

Festa me vallëzim e lojtarëve të Villarrealit pas eliminimit të Juventusit pushton rrjetet sociale

Liga e Kampionëve
E shkëputi kontratën me Spurs, Aurier i gatshëm t’i bashkohet Arsenalit

E shkëputi kontratën me Spurs, Aurier i gatshëm t’i bashkohet Arsenalit

Premier League
“Koha ime te Tottenham ka kaluar dhe duan të transferohem te PSG” – Aurier bën të qartë të ardhmen e tij

“Koha ime te Tottenham ka kaluar dhe duan të transferohem te PSG” – Aurier bën të qartë të ardhmen e tij

Ligue 1
Real Madridi shënjestron transferimin e Aurier

Real Madridi shënjestron transferimin e Aurier

La Liga
PSG përfshinë Messin në planet për sezonin e ardhshëm, synohen edhe një mesfushor dhe një mbrojtës i djathtë

PSG përfshinë Messin në planet për sezonin e ardhshëm, synohen edhe një mesfushor dhe një mbrojtës i djathtë

Ligue 1
Chelsea 0-0 Tottenham, notat e lojtarëve

Chelsea 0-0 Tottenham, notat e lojtarëve

Premier League
Nga Mane te Martial: Top 20 transferimet më të shtrenjta që kanë ndodhur në ditën e fundit të afatit kalimtar

Nga Mane te Martial: Top 20 transferimet më të shtrenjta që kanë ndodhur në ditën e fundit të afatit kalimtar

Ndërkombëtare
Tottenhami shkatërron Unitedin në Old Trafford – Djajtë e Kuq pësuan gjashtë gola në shtëpi

Tottenhami shkatërron Unitedin në Old Trafford – Djajtë e Kuq pësuan gjashtë gola në shtëpi

Premier League
Aurier i etur për t’u transferuar te Milani

Aurier i etur për t’u transferuar te Milani

Serie A
Tottenhami njofton Milanin me çmimin e mbrojtësit Aurier

Tottenhami njofton Milanin me çmimin e mbrojtësit Aurier

Premier League
Milani planifikon shitjen e një lojtari për ta transferuar Aurier

Milani planifikon shitjen e një lojtari për ta transferuar Aurier

Serie A
Aurier rikthehet në Francë që të jetë me nënën e tij pas vrasjes tragjike të vëllait të tij në një klub nate në Toulouse

Aurier rikthehet në Francë që të jetë me nënën e tij pas vrasjes tragjike të vëllait të tij në një klub nate në Toulouse

Premier League
Vritet vëllai i Serge Aurier, vrasësi akoma në arrati

Vritet vëllai i Serge Aurier, vrasësi akoma në arrati

Ndërkombëtare
Juventusi dhe Tottenhami afër marrëveshjes për shkëmbim lojtarësh

Juventusi dhe Tottenhami afër marrëveshjes për shkëmbim lojtarësh

Serie A
Milani synon transferimin e Aurier, gati oferta për Tottenhamin

Milani synon transferimin e Aurier, gati oferta për Tottenhamin

Serie A
Nga Mane te Salah dhe Koulibaly – CAF zgjedh ekipin më të mirë afrikan të vitit

Nga Mane te Salah dhe Koulibaly – CAF zgjedh ekipin më të mirë afrikan të vitit

Ndërkombëtare
Formacioni më i mirë i fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve në bazë të statistikave

Formacioni më i mirë i fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve në bazë të statistikave

Liga e Kampionëve
Aurier ishte lutur pas lëndimit të rëndë që pësoi Andre Gomes, Pocchettino e zëvendësoi pasi e pa që lojtari i tij emocionalisht ishte i thyer

Aurier ishte lutur pas lëndimit të rëndë që pësoi Andre Gomes, Pocchettino e zëvendësoi pasi e pa që lojtari i tij emocionalisht ishte i thyer

Premier League
Milani ka katër objektiva për krahun e djathtë të mbrojtjes

Milani ka katër objektiva për krahun e djathtë të mbrojtjes

Serie A
Milani rikthen interesimin për Aurierin

Milani rikthen interesimin për Aurierin

Serie A
Milani nuk heq dorë nga transferimi i Aurierit

Milani nuk heq dorë nga transferimi i Aurierit

Serie A
Milani po bën presion gjithmonë e më shumë për Aurierin

Milani po bën presion gjithmonë e më shumë për Aurierin

Serie A
Milani synon transferimin e Aurierit nga Tottenhami

Milani synon transferimin e Aurierit nga Tottenhami

Serie A
PSG kërkon rikthimin e Aurierit

PSG kërkon rikthimin e Aurierit

Ligue 1