LAJMI I FUNDIT:

Scott Disick

36 Artikuj

Scott Disick fotografohet me një grua misterioze pas ndryshimit drastik në pamje

Scott Disick fotografohet me një grua misterioze pas ndryshimit drastik në pamje

Po Flitet
Kourtney Kardashian: Më pëlqen të jem në botën time të vogël

Kourtney Kardashian: Më pëlqen të jem në botën time të vogël

Yjet
“Kam qenë mjaftueshëm në marrëdhënie toksike” – Kendall Jenner flet e acaruar për jetën private në episodin e ri të “The Kardashians”

“Kam qenë mjaftueshëm në marrëdhënie toksike” – Kendall Jenner flet e acaruar për jetën private në episodin e ri të “The Kardashians”

Yjet
Britney Spears thotë se nuk ‘ia ka idenë’ se kush janë Pete Davidson dhe Scott Disick

Britney Spears thotë se nuk ‘ia ka idenë’ se kush janë Pete Davidson dhe Scott Disick

Yjet
Si ndihet Scott Disick për fejesën e ish-të dashurës Kourtney Kardashian me Travis Barker?

Si ndihet Scott Disick për fejesën e ish-të dashurës Kourtney Kardashian me Travis Barker?

Yjet
Scott Disick ndan këshillat më të mira të bukurisë që mori nga motrat Kardashian

Scott Disick ndan këshillat më të mira të bukurisë që mori nga motrat Kardashian

Bukuri dhe Kujdes
Amelia Hamlin vendos gjerdanin “Lord” kushtuar të dashurit Scott Disick

Amelia Hamlin vendos gjerdanin “Lord” kushtuar të dashurit Scott Disick

Moda
Krahas Kourntey Kardashian, arsyeja se përse Scott Disick dashurohet gjithnjë në femra më të reja

Krahas Kourntey Kardashian, arsyeja se përse Scott Disick dashurohet gjithnjë në femra më të reja

Yjet
Scott Disick pranon motoçikletë nga Amelia Hamlin për ditëlindjen e 38-të

Scott Disick pranon motoçikletë nga Amelia Hamlin për ditëlindjen e 38-të

Yjet
Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen në Nobu me veshje plot stil

Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen në Nobu me veshje plot stil

Yjet
Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen duke bërë blerje në një dyqan argjendarish në Miami

Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen duke bërë blerje në një dyqan argjendarish në Miami

Yjet
Scott Disick dhe Amelia Hamlin shfaqe mjaft të dashuruar gjatë shëtitjes në West Hollywood

Scott Disick dhe Amelia Hamlin shfaqe mjaft të dashuruar gjatë shëtitjes në West Hollywood

Yjet
Amelia Hamlin bashkohet me Scott Disick dhe djalin e tij për darkë

Amelia Hamlin bashkohet me Scott Disick dhe djalin e tij për darkë

Yjet
Scott Disick thotë se është i gatshëm të martohet me Kourtney Kardashian

Scott Disick thotë se është i gatshëm të martohet me Kourtney Kardashian

Yjet
Scott Disick ndryshon sërish në dukje, flokët bionde i bën rozë

Scott Disick ndryshon sërish në dukje, flokët bionde i bën rozë

Yjet
Scott Disick debuton me stilin e ri të flokëve, ndërsa pranon romancën me Amelia Hamlin

Scott Disick debuton me stilin e ri të flokëve, ndërsa pranon romancën me Amelia Hamlin

Yjet
Scott Disick komentohet për një lidhje dashurie me modelen Amelia Hamlin, fotografohen së bashku në Malibu

Scott Disick komentohet për një lidhje dashurie me modelen Amelia Hamlin, fotografohen së bashku në Malibu

Po Flitet
Scott Disick sërish në takim me modelen Amelia Hamlin

Scott Disick sërish në takim me modelen Amelia Hamlin

Yjet
Scott Disick thotë se Kourtney nuk është përkujdesur për punët e shtëpisë, që kur u ndanë

Scott Disick thotë se Kourtney nuk është përkujdesur për punët e shtëpisë, që kur u ndanë

Yjet
Scott Disick sërish vazhdon takimet me vajza, kësaj radhe me një modele bionde

Scott Disick sërish vazhdon takimet me vajza, kësaj radhe me një modele bionde

Yjet
Kourtney Kardashian nuk është shtatzënë, pas aludimeve se po pret fëmijën e katërt me Scott Disick

Kourtney Kardashian nuk është shtatzënë, pas aludimeve se po pret fëmijën e katërt me Scott Disick

Yjet
Sofia Richie largon nga Instagrami ish-të dashurin e saj, Scott Disick – pasi u përfol për një lidhje me Bella Banos

Sofia Richie largon nga Instagrami ish-të dashurin e saj, Scott Disick – pasi u përfol për një lidhje me Bella Banos

Po Flitet
Scott Disick nuk e mendon ribashkimin me Kourtney Kardashian, shijon darkë me modelen Bella Banos

Scott Disick nuk e mendon ribashkimin me Kourtney Kardashian, shijon darkë me modelen Bella Banos

Yjet
Caitlyn Jenner shpreson që Kourtney dhe Scott të ribashkohen, pasi dyshja kanë fëmijë së bashku

Caitlyn Jenner shpreson që Kourtney dhe Scott të ribashkohen, pasi dyshja kanë fëmijë së bashku

Yjet