LAJMI I FUNDIT:
Saul Niguez

Saul Niguez

126 Artikuj

Manchester Unitedi ka tri objektiva të mëdha për mesfushën

Manchester Unitedi ka tri objektiva të mëdha për mesfushën

Premier League
Përfaqësuesit e Saul Niguez udhëtojnë në Angli, lojtari mes Unitedit dhe Liverpoolit

Përfaqësuesit e Saul Niguez udhëtojnë në Angli, lojtari mes Unitedit dhe Liverpoolit

Premier League
Manchester Unitedi etiketon katër zëvendësues të mundshëm për Paul Pogba, pasi klubi po konsideron shitjen e tij te PSG

Manchester Unitedi etiketon katër zëvendësues të mundshëm për Paul Pogba, pasi klubi po konsideron shitjen e tij te PSG

Premier League
Presidenti i Atleticos deklarohet për shkëmbimin Griezmann-Saul

Presidenti i Atleticos deklarohet për shkëmbimin Griezmann-Saul

La Liga
Nuk ka marrëveshje mes Barcelonës dhe Atleticos për dyshen, Griezmann – Saul

Nuk ka marrëveshje mes Barcelonës dhe Atleticos për dyshen, Griezmann – Saul

La Liga
Fernando Torres i thotë Saulit që të refuzojë Barcelonën dhe të kalojë te Liverpooli

Fernando Torres i thotë Saulit që të refuzojë Barcelonën dhe të kalojë te Liverpooli

Premier League
Atletico Madridi nuk ngutet me shkëmbimin e mundshëm Griezmann-Saul

Atletico Madridi nuk ngutet me shkëmbimin e mundshëm Griezmann-Saul

La Liga
Saul tashmë ka folur rreth një shkëmbimi të mundshëm me Griezmann

Saul tashmë ka folur rreth një shkëmbimi të mundshëm me Griezmann

La Liga
La Liga pritet ta hetojë marrëveshjen e mundshme të shkëmbimit Griezmann-Saul

La Liga pritet ta hetojë marrëveshjen e mundshme të shkëmbimit Griezmann-Saul

La Liga
Shkëmbimi Griezmann-Saul duket i pashmangshëm, zbulohen detajet

Shkëmbimi Griezmann-Saul duket i pashmangshëm, zbulohen detajet

La Liga
Liverpooli udhëheq garën për transferimin e Saul Niguez

Liverpooli udhëheq garën për transferimin e Saul Niguez

Premier League
Ziyech do të largohet, Tuchel planifikon dy prurje të reja te Chelsea

Ziyech do të largohet, Tuchel planifikon dy prurje të reja te Chelsea

Premier League
Saul drejt largimit nga Atletico, klubi ia vendos çmimin

Saul drejt largimit nga Atletico, klubi ia vendos çmimin

La Liga
Nga Van Dijk te Ramos dhe Ibrahimovic – Formacioni i yjeve që mungojnë në Euro 2020

Nga Van Dijk te Ramos dhe Ibrahimovic – Formacioni i yjeve që mungojnë në Euro 2020

Përfaqësueset
Saul ka kërkuar largimin nga Atletico Madridi, Juventusi po monitoron situatën

Saul ka kërkuar largimin nga Atletico Madridi, Juventusi po monitoron situatën

Serie A
Klubet e mëdha evropiane monitorojnë situatën e Saul te Atletico

Klubet e mëdha evropiane monitorojnë situatën e Saul te Atletico

La Liga
Bayerni i bën ofertë mesfushorit spanjoll Saul Niguez

Bayerni i bën ofertë mesfushorit spanjoll Saul Niguez

Bundesliga
Nga Saul te Bellerin dhe Gnabry – Dhjetë futbollistët e njohur që janë veganë dhe arsyet e tyre

Nga Saul te Bellerin dhe Gnabry – Dhjetë futbollistët e njohur që janë veganë dhe arsyet e tyre

Shkumbin Pireva
Unitedi rikthen interesimin për Saul Niguez

Unitedi rikthen interesimin për Saul Niguez

Premier League
Lionel Messi fle në dyshek anti-coronavirus 1.000 eurosh që eliminon viruset për katër orë

Lionel Messi fle në dyshek anti-coronavirus 1.000 eurosh që eliminon viruset për katër orë

Ndërkombëtare
Formacioni i Ligës së Kampionëve me lojtarët më të vlefshëm – nuk ka vend për Messin

Formacioni i Ligës së Kampionëve me lojtarët më të vlefshëm – nuk ka vend për Messin

Liga e Kampionëve
Formacioni me 11-shin më të shtrenjtë në La Liga

Formacioni me 11-shin më të shtrenjtë në La Liga

La Liga
Messi, Ramos dhe Benzema në formacionin e më të mirëve për edicionin 2019/20 në La Liga

Messi, Ramos dhe Benzema në formacionin e më të mirëve për edicionin 2019/20 në La Liga

La Liga
Enis Bardhi pjesë e yjeve në La Liga, shqiptari zë vend në formacionin e muajit qershor së bashku me Messin dhe Benzeman

Enis Bardhi pjesë e yjeve në La Liga, shqiptari zë vend në formacionin e muajit qershor së bashku me Messin dhe Benzeman

La Liga