LAJMI I FUNDIT:

Santiago Solari

78 Artikuj

Dhjetë gjërat që i mësuam nga El Clasico e fundit – Yjet, dështimet, rezervat e parëndësishme dhe gjyqtari

Dhjetë gjërat që i mësuam nga El Clasico e fundit – Yjet, dështimet, rezervat e parëndësishme dhe gjyqtari

La Liga
Solari: Marcelo është 100 për qind i Real Madridit

Solari: Marcelo është 100 për qind i Real Madridit

La Liga
Solari: Do të përpiqemi deri në ndeshjen e fundit të sezonit

Solari: Do të përpiqemi deri në ndeshjen e fundit të sezonit

La Liga
Solari i kundërpërgjigjet Guardiolas: Real Madridi është klubi më i mirë në histori

Solari i kundërpërgjigjet Guardiolas: Real Madridi është klubi më i mirë në histori

La Liga
Ramos i gatshëm të përballet me Gironan

Ramos i gatshëm të përballet me Gironan

La Liga
Solari lëvdon Marcelon teksa spekulimet për largim vazhdojnë

Solari lëvdon Marcelon teksa spekulimet për largim vazhdojnë

La Liga
Solari refuzon të dorëzohet në luftën për titull

Solari refuzon të dorëzohet në luftën për titull

La Liga
Solari po e humb durimin me Marcelon dhe Iscon

Solari po e humb durimin me Marcelon dhe Iscon

La Liga
Solari: Duhet të përkrahim Vinicusin

Solari: Duhet të përkrahim Vinicusin

La Liga
Formacionet startuese: Reali zhvillon ndeshjen kthyese të Kupës së Mbretit ndaj Leganes

Formacionet startuese: Reali zhvillon ndeshjen kthyese të Kupës së Mbretit ndaj Leganes

Ndërkombëtare
Solari: Vinicius ka talent dhe për Iscon unë vendosi nëse do të luaj

Solari: Vinicius ka talent dhe për Iscon unë vendosi nëse do të luaj

La Liga
Solari i lumtur me paraqitjet e Vinicius, por nuk siguron se lojtari do të përfshihet në skuadrën për ndeshjen kundër Real Betisit

Solari i lumtur me paraqitjet e Vinicius, por nuk siguron se lojtari do të përfshihet në skuadrën për ndeshjen kundër Real Betisit

La Liga
Solari nuk ka ndërmend ta rikthejë Iscon në formacionin startues

Solari nuk ka ndërmend ta rikthejë Iscon në formacionin startues

La Liga
Solarit nuk i pengon që Bernabeu ishte i zbrazët: Real Madridi ka miliona adhurues në botë

Solarit nuk i pengon që Bernabeu ishte i zbrazët: Real Madridi ka miliona adhurues në botë

La Liga
Modric pas humbjes nga Sociedadi: Faji nuk është i trajnerit, por i lojtarëve

Modric pas humbjes nga Sociedadi: Faji nuk është i trajnerit, por i lojtarëve

La Liga
Sociedadi ia shkakton humbjen e parë Solarit si trajner i Realit

Sociedadi ia shkakton humbjen e parë Solarit si trajner i Realit

La Liga
Solari: E patëm fitoren në duar, largimi i Bale ndikoi shumë

Solari: E patëm fitoren në duar, largimi i Bale ndikoi shumë

La Liga
Formacionet startuese: Reali në kërkim të tri pikëve ndaj Villarrealit

Formacionet startuese: Reali në kërkim të tri pikëve ndaj Villarrealit

La Liga
Solari: Transferime në janar? Na lejoni ta festojmë triumfin e merituar në Kupën e Botës për Klube

Solari: Transferime në janar? Na lejoni ta festojmë triumfin e merituar në Kupën e Botës për Klube

La Liga
Solari: Lojtarët e merituan Kupën e Botës për Klube, merita ka edhe Zidane

Solari: Lojtarët e merituan Kupën e Botës për Klube, merita ka edhe Zidane

Ndërkombëtare
Solari: Bale është sensacional

Solari: Bale është sensacional

La Liga
Solari flet për humbjen nga CSKA-ja dhe situatën e Iscos e Navasit

Solari flet për humbjen nga CSKA-ja dhe situatën e Iscos e Navasit

Liga e Kampionëve
Formacionet startuese: Reali zhvillon ndeshje prestigji ndaj CSKA-së

Formacionet startuese: Reali zhvillon ndeshje prestigji ndaj CSKA-së

Liga e Kampionëve
Solari: Kritikat e CR7? Përulësia është virtyt i të mëdhenjve

Solari: Kritikat e CR7? Përulësia është virtyt i të mëdhenjve

Liga e Kampionëve