LAJMI I FUNDIT:

Sandra Bullock

70 Artikuj

Sandra Bullock hoqi dorë nga karriera në Hollywood, për t’u kujdesur për partnerin Bryan Randall para vdekjes së tij

Sandra Bullock hoqi dorë nga karriera në Hollywood, për t’u kujdesur për partnerin Bryan Randall para vdekjes së tij

Yjet
Vdes në moshën 57-vjeçare partneri i Sandra Bullock, Bryan Randall

Vdes në moshën 57-vjeçare partneri i Sandra Bullock, Bryan Randall

Yjet
Periudha e zhgënjimit të Scarlett Johansson: Doja ta braktisja karrierën

Periudha e zhgënjimit të Scarlett Johansson: Doja ta braktisja karrierën

TV / Film
Bullock flet për tërheqjen nga aktrimi: Nuk e di se kur do të kthehem

Bullock flet për tërheqjen nga aktrimi: Nuk e di se kur do të kthehem

Yjet
Pas premierës së filmit “Lost City”, Sara Bullock tregon se do të tërhiqet për një kohë nga aktrimi

Pas premierës së filmit “Lost City”, Sara Bullock tregon se do të tërhiqet për një kohë nga aktrimi

TV / Film
Për femrat të cilat i kanë mbushur 40 vjet: Stilet e flokëve të cilat ju bëjnë 10 vjet më të reja!

Për femrat të cilat i kanë mbushur 40 vjet: Stilet e flokëve të cilat ju bëjnë 10 vjet më të reja!

Flokë dhe stil
Sandra Bullock kujton momentin e sikletshëm që ndodhi gjatë xhirimit të skenës nudo me Ryan Reynolds, në komedinë “The Proposal”

Sandra Bullock kujton momentin e sikletshëm që ndodhi gjatë xhirimit të skenës nudo me Ryan Reynolds, në komedinë “The Proposal”

Yjet
Sandra Bullock tërheq vëmendje e veshur me kostum ngjyrë vjollce

Sandra Bullock tërheq vëmendje e veshur me kostum ngjyrë vjollce

Modë
Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

Yjet
Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Modë
Channing Tatum dhe Sandra Bullock do të vijnë si çift në filmin “The Lost City of D”

Channing Tatum dhe Sandra Bullock do të vijnë si çift në filmin “The Lost City of D”

TV / Film
Të famshëm, super të pasur, por bëjnë një jetë normale

Të famshëm, super të pasur, por bëjnë një jetë normale

Trend
People’s Choice Awards: Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të vitit 2010

People’s Choice Awards: Veshjet e yjeve në tapetin e kuq të vitit 2010

Modë
Aktorët që kanë gënjyer për të siguruar role filmike

Aktorët që kanë gënjyer për të siguruar role filmike

TV / Film
Sandra Bullock e festoi ditëlindjen me shoqet e saja, por duke i respektuar masat

Sandra Bullock e festoi ditëlindjen me shoqet e saja, por duke i respektuar masat

Yjet
Si do të dukeshin 23 yjet e famshëm me një stil të ri të flokëve?

Si do të dukeshin 23 yjet e famshëm me një stil të ri të flokëve?

Yjet
Si do të dukeshin 10 femrat e famshme të Hollywood-it nëse do plakeshin në mënyrë natyrale

Si do të dukeshin 10 femrat e famshme të Hollywood-it nëse do plakeshin në mënyrë natyrale

Yjet
Përgënjeshtrohet lajmi se Sandra Bullock është në pritje të fëmijës së saj të parë biologjik

Përgënjeshtrohet lajmi se Sandra Bullock është në pritje të fëmijës së saj të parë biologjik

Po Flitet
Çiftet e harruara të Hollywoodit – vështirë të besohet se këta yje dikur ishin bashkë

Çiftet e harruara të Hollywoodit – vështirë të besohet se këta yje dikur ishin bashkë

Imran Amiti
Mangësitë e 10 artistëve të famshëm që vështirë se mund t’i vëreni

Mangësitë e 10 artistëve të famshëm që vështirë se mund t’i vëreni

Yjet
Nëntëmbëdhjetë femrat e famshme që zgjodhën të plakeshin në formë natyrale dhe u bënë edhe më të bukura

Nëntëmbëdhjetë femrat e famshme që zgjodhën të plakeshin në formë natyrale dhe u bënë edhe më të bukura

Yjet
Njëzet të famshmit që nuk njohin moshën, duken më të rinj se sa vitet që kanë

Njëzet të famshmit që nuk njohin moshën, duken më të rinj se sa vitet që kanë

Yjet
SandraBullock, në pallton më të popullarizuar të sezonit: Të gjithë kanë kthyer shikimin nga ajo!

SandraBullock, në pallton më të popullarizuar të sezonit: Të gjithë kanë kthyer shikimin nga ajo!

Modë
Gjashtëmbëdhjetë të famshmet që u bënë më të reja dhe të bukura brenda një dekade

Gjashtëmbëdhjetë të famshmet që u bënë më të reja dhe të bukura brenda një dekade

Yjet