LAJMI I FUNDIT:
Samir Handanovic

Samir Handanovic

153 Artikuj

Info

Samir Handanovic është një futbollist slloven i lindur më 14.07.1984

Inzaghi i lumtur pas fitores, flet për Handanovicin dhe rikthimin e madh që bëri Interi ndaj Sassuolos

Inzaghi i lumtur pas fitores, flet për Handanovicin dhe rikthimin e madh që bëri Interi ndaj Sassuolos

Serie A
Sassuolo 1-2 Inter, notat e lojtarëve

Sassuolo 1-2 Inter, notat e lojtarëve

Serie A
Tifozët ultras të Interit me baner mbështetës për Handanovicin pas kritikave ndaj tij

Tifozët ultras të Interit me baner mbështetës për Handanovicin pas kritikave ndaj tij

Serie A
Formacioni i mundshëm i Interit të Inzaghit – Correa në sulm dhe tri ndryshime tjera

Formacioni i mundshëm i Interit të Inzaghit – Correa në sulm dhe tri ndryshime tjera

Serie A
Nga Zhang te Conte, Zanetti dhe gjithë lojtarët e Interit – mbështetja për Eriksenin dhe lutjet për shëndetin e tij nuk mungojnë

Nga Zhang te Conte, Zanetti dhe gjithë lojtarët e Interit – mbështetja për Eriksenin dhe lutjet për shëndetin e tij nuk mungojnë

Përfaqësueset
Dhjetë portierët më të mirë në botë aktualisht – Alisson vetëm i gjashti

Dhjetë portierët më të mirë në botë aktualisht – Alisson vetëm i gjashti

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve: Spezia 1-1 Inter, Lautaro më i miri

Notat e lojtarëve: Spezia 1-1 Inter, Lautaro më i miri

Serie A
Derbi i Serie A mbyllet pa fitues: Napoli dhe Interi ndajnë pikët

Derbi i Serie A mbyllet pa fitues: Napoli dhe Interi ndajnë pikët

Serie A
Portieri i Interit, Handanovic shërohet nga Covid-19

Portieri i Interit, Handanovic shërohet nga Covid-19

Serie A
Interi ka frikë nga shpërthimi i COVID-19 në skuadër

Interi ka frikë nga shpërthimi i COVID-19 në skuadër

Serie A
Interi në telashe, Handanovic rezulton pozitiv me COVID-19

Interi në telashe, Handanovic rezulton pozitiv me COVID-19

Serie A
Lukaku shkroi historinë, Lautaro shënoi dy herë, Handanovic me pritje klasi – momentet më të mira nga Derby della Madonnina

Lukaku shkroi historinë, Lautaro shënoi dy herë, Handanovic me pritje klasi – momentet më të mira nga Derby della Madonnina

Serie A
Moggi: Te Interi drejtuesit duhet t’i rrahin shpulla Handanovicin dhe Youngun, fitorja e Juventusit erdhi nga gabimet e tyre

Moggi: Te Interi drejtuesit duhet t’i rrahin shpulla Handanovicin dhe Youngun, fitorja e Juventusit erdhi nga gabimet e tyre

Serie A
“Po mbajnë ekipet e tyre mbi supe” – këta janë futbollistët kryesorë në botë mbi 35 vjeç

“Po mbajnë ekipet e tyre mbi supe” – këta janë futbollistët kryesorë në botë mbi 35 vjeç

Shkumbin Pireva
Verona 1-2 Inter, notat e lojtarëve

Verona 1-2 Inter, notat e lojtarëve

Serie A
Interi afër rinovimit të kontratës së portierit Handanovic

Interi afër rinovimit të kontratës së portierit Handanovic

Serie A
Notat e lojtarëve: Atalanta 1-1 Inter, vlerësimi i Gjimshitit dhe të tjerëve

Notat e lojtarëve: Atalanta 1-1 Inter, vlerësimi i Gjimshitit dhe të tjerëve

Serie A
Inter 2-2 Parma, notat e lojtarëve – Shkëlqen Gervinho

Inter 2-2 Parma, notat e lojtarëve – Shkëlqen Gervinho

Serie A
Inter 2-2 Monchengladbach, notat e lojtarëve – Dështon Handanovic

Inter 2-2 Monchengladbach, notat e lojtarëve – Dështon Handanovic

Liga e Kampionëve
Milani shokon Interin me dy gola të shpejtë nga Ibrahimovic

Milani shokon Interin me dy gola të shpejtë nga Ibrahimovic

Serie A
Renditja e top 15 portierëve, pasi Neuer fitoi Ligën e Kampionëve

Renditja e top 15 portierëve, pasi Neuer fitoi Ligën e Kampionëve

Ndërkombëtare
Sevilla 3-2 Inter, notat e futbollistëve: De Jong fantastik, Handanovic dobët

Sevilla 3-2 Inter, notat e futbollistëve: De Jong fantastik, Handanovic dobët

Liga e Evropës
Inter 3-3 Sassuolo, notat e lojtarëve

Inter 3-3 Sassuolo, notat e lojtarëve

Serie A
Handanovic pritet t’i kthehet Interit ndaj Napolit në Kupën e Italisë

Handanovic pritet t’i kthehet Interit ndaj Napolit në Kupën e Italisë

Serie A