LAJMI I FUNDIT:
Sadio Mane

Sadio Mane

613 Artikuj

Info

Anësori sulmes nga Senegali ka lindur më 10 prill 1992. Në të kaluarën ka luajtur edhe për Metz në Ligue 1, RB Salzburg në Austri dhe Southampton në Ligën Premier.

Këto janë 41 transferimet e deritashme në Ligën Premier (Foto)

Këto janë 41 transferimet e deritashme në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Klopp flet për transferimin e Manes

Klopp flet për transferimin e Manes

Premier League
Southampton i kishte këta yje, sikur t’i ruante do t’i mposhte të gjithë (Foto)

Southampton i kishte këta yje, sikur t’i ruante do t’i mposhte të gjithë (Foto)

Premier League
Formacionet e mundshme të Liverpoolit me Manen (Foto)

Formacionet e mundshme të Liverpoolit me Manen (Foto)

Premier League
Mane nënshkruan për Liverpoolin

Mane nënshkruan për Liverpoolin

Premier League
Mane nesër testet mjekësore te ky klub

Mane nesër testet mjekësore te ky klub

Përfaqësueset
Këta janë 10-të futbollistët që po i kërkon Liverpooli (Foto)

Këta janë 10-të futbollistët që po i kërkon Liverpooli (Foto)

Premier League
Southamptoni i vendos çmimin Manes

Southamptoni i vendos çmimin Manes

Premier League
Liverpool afër Manes

Liverpool afër Manes

Premier League
Këta janë 16 lojtarët që Mourinho do të tentojë t’i ofrojë te United (Foto)

Këta janë 16 lojtarët që Mourinho do të tentojë t’i ofrojë te United (Foto)

Premier League
Referi bën shaka me Manen pas ndeshjes duke ia marrë topin e het-trikut nga duart (Video)

Referi bën shaka me Manen pas ndeshjes duke ia marrë topin e het-trikut nga duart (Video)

Premier League
United dëshiron ta shkëmbejë Depayn me këtë futbollist (Foto)

United dëshiron ta shkëmbejë Depayn me këtë futbollist (Foto)

Serie A
Mane objektiv i Liverpoolit

Mane objektiv i Liverpoolit

Premier League