LAJMI I FUNDIT:

Ryan Reynolds

63 Artikuj

Pak ditë pasi fituan titullin – Wrexham liron plotë 11 lojtarë

Pak ditë pasi fituan titullin – Wrexham liron plotë 11 lojtarë

Ligat tjera
Ryan Reynolds blen një shtëpi 1.5 milionë euroshe në Uells

Ryan Reynolds blen një shtëpi 1.5 milionë euroshe në Uells

Yjet
Njëmbëdhjetë të famshmit që ndihmuan nga pasuria e tyre për raste të ndryshme në botë përgjatë vitit 2022

Njëmbëdhjetë të famshmit që ndihmuan nga pasuria e tyre për raste të ndryshme në botë përgjatë vitit 2022

Egzona Shigjeqi
Yjet botërore që festuan triumfin e Argjentinës ndaj Francës në Kupën e Botës

Yjet botërore që festuan triumfin e Argjentinës ndaj Francës në Kupën e Botës

Yjet
Jackman rikthehet në rolin e Wolverine, do të luajë në filmin “Deadpool 3”

Jackman rikthehet në rolin e Wolverine, do të luajë në filmin “Deadpool 3”

TV / Film
Reagimi i ëmbël dhe me habi i Ryan Reynolds kur sheh transformimin e veshjes së Blake Lively në “Met Gala” bëhet viral në rrjetet sociale

Reagimi i ëmbël dhe me habi i Ryan Reynolds kur sheh transformimin e veshjes së Blake Lively në “Met Gala” bëhet viral në rrjetet sociale

Yjet
Me Dwayne Johnson në krye të listës – këta janë 10-të aktorët më të paguar për vitin 2022

Me Dwayne Johnson në krye të listës – këta janë 10-të aktorët më të paguar për vitin 2022

Valmira Rrustemi
Ryan Reynolds dhe Blake Lively do të dhurojnë një milion dollarë për refugjatët ukrainas

Ryan Reynolds dhe Blake Lively do të dhurojnë një milion dollarë për refugjatët ukrainas

Yjet
Të famshmit që ishin prezentë dhe morën vëmendje në finalen e ‘Super Bowl’

Të famshmit që ishin prezentë dhe morën vëmendje në finalen e ‘Super Bowl’

Yjet
Sandra Bullock kujton momentin e sikletshëm që ndodhi gjatë xhirimit të skenës nudo me Ryan Reynolds, në komedinë “The Proposal”

Sandra Bullock kujton momentin e sikletshëm që ndodhi gjatë xhirimit të skenës nudo me Ryan Reynolds, në komedinë “The Proposal”

Yjet
Paraqitja e re e shkurtër e “Red Notice” sjell një pasqyrë më të thellë të ngjarjes së filmit

Paraqitja e re e shkurtër e “Red Notice” sjell një pasqyrë më të thellë të ngjarjes së filmit

TV / Film
Ryan Reynolds njofton se po tërhiqet nga realizimi i filmave për një kohë

Ryan Reynolds njofton se po tërhiqet nga realizimi i filmave për një kohë

Yjet
Çiftet e famshme hollivudiane, dashuria e të cilëve nisi në xhirimet filmike

Çiftet e famshme hollivudiane, dashuria e të cilëve nisi në xhirimet filmike

TV / Film
Publikohet paraqitja e shkurtër e “The Hitman’s Wife’s Bodyguard”, emra të mëdhenj janë pjesë e filmit

Publikohet paraqitja e shkurtër e “The Hitman’s Wife’s Bodyguard”, emra të mëdhenj janë pjesë e filmit

TV / Film
Katërmbëdhjetë të famshmit që votojnë për herë të parë në zgjedhjet presidenciale në SHBA

Katërmbëdhjetë të famshmit që votojnë për herë të parë në zgjedhjet presidenciale në SHBA

Yjet
Ryan Reynolds i nënshtrohet testit për COVID-19, thotë se mjeku i vendosi shkopthin në hundë aq thellë sa prek kujtimet e fëmijërisë

Ryan Reynolds i nënshtrohet testit për COVID-19, thotë se mjeku i vendosi shkopthin në hundë aq thellë sa prek kujtimet e fëmijërisë

Yjet
Forbes: Dhjetë aktorët më të paguar gjatë vitit 2020

Forbes: Dhjetë aktorët më të paguar gjatë vitit 2020

Yjet
Ryan Reynolds dhe Blake Lively dhurojnë 200 mijë dollarë për organizatorët e protestës për George Floyd

Ryan Reynolds dhe Blake Lively dhurojnë 200 mijë dollarë për organizatorët e protestës për George Floyd

Yjet
Ryan Reynolds i reagon në stilin e tij gazetarit që e provokoi për një film të harruar

Ryan Reynolds i reagon në stilin e tij gazetarit që e provokoi për një film të harruar

TV / Film
Çifti Blake Lively dhe Ryan Reynolds dhurojnë një milion dollarë për njerëzit në nevojë

Çifti Blake Lively dhe Ryan Reynolds dhurojnë një milion dollarë për njerëzit në nevojë

Yjet
Dymbëdhjetë çiftet e famshme të Hollywoodit që dëshmojnë se diferenca dyshifrore në moshë nuk përbën problem për dashurinë e vërtetë

Dymbëdhjetë çiftet e famshme të Hollywoodit që dëshmojnë se diferenca dyshifrore në moshë nuk përbën problem për dashurinë e vërtetë

Yjet
Çiftet e harruara të Hollywoodit – vështirë të besohet se këta yje dikur ishin bashkë

Çiftet e harruara të Hollywoodit – vështirë të besohet se këta yje dikur ishin bashkë

Imran Amiti
Publikohet paraqitja e shkurtër e komedisë aventurë “Free Guy”

Publikohet paraqitja e shkurtër e komedisë aventurë “Free Guy”

TV / Film
Transformime të mëdha: Sakrificat e aktorëve për një rol në film

Transformime të mëdha: Sakrificat e aktorëve për një rol në film

Yjet