LAJMI I FUNDIT:

Rozana Radi

126 Artikuj

Rozana Radi për videon e Megit në varreza: Më ka shokuar, mendoj që nuk është mirë mendërisht

Rozana Radi për videon e Megit në varreza: Më ka shokuar, mendoj që nuk është mirë mendërisht

Yjet
Përmes poezisë së Çajupit, Rozana Radi e mbështet Noizyn pas kritikave për tekstet e tij

Përmes poezisë së Çajupit, Rozana Radi e mbështet Noizyn pas kritikave për tekstet e tij

Yjet
Me 12 kilogramë më pak, Rozana Radi tregon format trupore në bikini

Me 12 kilogramë më pak, Rozana Radi tregon format trupore në bikini

Yjet
Rozana Radi: Kam hequr 10 kilogramë për dy muaj

Rozana Radi: Kam hequr 10 kilogramë për dy muaj

Yjet
Beatrix Ramosaj merr mbështetje edhe nga Rozana Radi: Puno fort, përqendrohu dhe rrethoje veten me njerëz të mirë

Beatrix Ramosaj merr mbështetje edhe nga Rozana Radi: Puno fort, përqendrohu dhe rrethoje veten me njerëz të mirë

Yjet
Rozana Radi: Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje në fytyrë

Rozana Radi: Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje në fytyrë

Yjet
Rozana Radi sjell pamje të reja nga Mykonos: Udhëtimi është terapia ime

Rozana Radi sjell pamje të reja nga Mykonos: Udhëtimi është terapia ime

Yjet
Lansohet “Serenata” nga Rozana dhe Stine

Lansohet “Serenata” nga Rozana dhe Stine

Muzikë
Rikthehet pas një pauze të gjatë në muzikë, Rozana: U desh një melodi e bukur e një shoqëri e cila më mbështet për të mos u tërhequr nga asgjë

Rikthehet pas një pauze të gjatë në muzikë, Rozana: U desh një melodi e bukur e një shoqëri e cila më mbështet për të mos u tërhequr nga asgjë

Muzikë
Rozana Radi rikthehet në muzikë pas një kohe të gjatë, vjen në një bashkëpunim me Stine

Rozana Radi rikthehet në muzikë pas një kohe të gjatë, vjen në një bashkëpunim me Stine

Muzikë
Rozana Radi rezulton pozitive me COVID-19

Rozana Radi rezulton pozitive me COVID-19

Yjet
E diel e trishtë: Të famshmit shqiptarë reagojnë pas vdekjes së aktorit Koço Devole

E diel e trishtë: Të famshmit shqiptarë reagojnë pas vdekjes së aktorit Koço Devole

Yjet
Rozana Radi flet për herë të parë për partnerin: Jetojmë së bashku që tetë vite

Rozana Radi flet për herë të parë për partnerin: Jetojmë së bashku që tetë vite

Yjet
Edhe Rozana Radi në përkrahje të Fjolla Morinës pas ngjarjes së bujshme

Edhe Rozana Radi në përkrahje të Fjolla Morinës pas ngjarjes së bujshme

Yjet
Rozana Radi rrëfen për vështirësitë e saj: Kam pasur ditë kur nuk mund të paguaja as një paketë cigare, por ia kam dalë vet

Rozana Radi rrëfen për vështirësitë e saj: Kam pasur ditë kur nuk mund të paguaja as një paketë cigare, por ia kam dalë vet

Yjet
Rozana Radi publikon videon e hajdutit duke vjedhur në dyqanin e saj

Rozana Radi publikon videon e hajdutit duke vjedhur në dyqanin e saj

Yjet
Rozana pozon me sutiene dhe jep një mesazh: Kam shtuar peshë, por kjo nuk më bën më pak tërheqëse

Rozana pozon me sutiene dhe jep një mesazh: Kam shtuar peshë, por kjo nuk më bën më pak tërheqëse

Yjet
Reagimi i ashpër i Rozana Radit për ata që nuk i respektojnë masat për t’u mbrojtur nga COVID-19

Reagimi i ashpër i Rozana Radit për ata që nuk i respektojnë masat për t’u mbrojtur nga COVID-19

Yjet
Rozana Radi feston ditëlindjen e 41-të: Më e mira që kam bërë për veten time është jeta

Rozana Radi feston ditëlindjen e 41-të: Më e mira që kam bërë për veten time është jeta

Yjet
Të famshmit shqiptarë marshojnë në Tiranë nën moton “Për fëmijërinë e vjedhur”

Të famshmit shqiptarë marshojnë në Tiranë nën moton “Për fëmijërinë e vjedhur”

Yjet
Rozana Radi reagon pas shembjes së Teatrit Kombëtar: Lamtumirë historisë së artistëve që dhanë shpirtin këtu brenda

Rozana Radi reagon pas shembjes së Teatrit Kombëtar: Lamtumirë historisë së artistëve që dhanë shpirtin këtu brenda

Yjet
Rozana Radi thotë se vuan nga hipokondria

Rozana Radi thotë se vuan nga hipokondria

Yjet
Yjet i urojnë nënat, bashkëshortet dhe të gjitha gratë për 8 Mars

Yjet i urojnë nënat, bashkëshortet dhe të gjitha gratë për 8 Mars

Yjet
Urimet e yjeve për Vitin e Ri 2020

Urimet e yjeve për Vitin e Ri 2020

Yjet