LAJMI I FUNDIT:

Robert Pattinson

42 Artikuj

Robert Pattinson veshi një fund për “Dior”-in, Beckham dhe i biri elegant – emocionues në pistë dhe në publik

Robert Pattinson veshi një fund për “Dior”-in, Beckham dhe i biri elegant – emocionues në pistë dhe në publik

Trend
Robert Pattinson dhe Suki Waterhouse bëjnë debutimin në tapetin e kuq pas katër vitesh lidhje

Robert Pattinson dhe Suki Waterhouse bëjnë debutimin në tapetin e kuq pas katër vitesh lidhje

Yjet
Robert Pattinson rikthehet për vazhdimin e “The Batman”

Robert Pattinson rikthehet për vazhdimin e “The Batman”

TV / Film
Transformimi i Colin Farrell për rolin e Pinguinit në “The Batman”

Transformimi i Colin Farrell për rolin e Pinguinit në “The Batman”

TV / Film
Suksesi i “The Batman”, një hap drejt normalitetit në industrinë filmike

Suksesi i “The Batman”, një hap drejt normalitetit në industrinë filmike

TV / Film
Yjet e “The Batman”, Zoe Kravitz dhe Robert Pattinson shfaqen të afërt në fotosesionin e revistës “Wonderland”

Yjet e “The Batman”, Zoe Kravitz dhe Robert Pattinson shfaqen të afërt në fotosesionin e revistës “Wonderland”

Yjet
Sipas kirurgut estetik, këta meshkuj të famshëm kanë fytyra të përsosura shkencërisht

Sipas kirurgut estetik, këta meshkuj të famshëm kanë fytyra të përsosura shkencërisht

Trend
Nga LeBron, Kim, Swift e Reeves – 11 yjet e urryer pa të drejtë

Nga LeBron, Kim, Swift e Reeves – 11 yjet e urryer pa të drejtë

Yjet
Publikohet traileri i filmit “The Batman”

Publikohet traileri i filmit “The Batman”

TV / Film
Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

Lista me 23 yjet e famshme që refuzojnë të krijojnë profile në rrjetet sociale

Yjet
Robert Pattinson planifikon të fejohet së shpejti me modelen Suki Waterhouse

Robert Pattinson planifikon të fejohet së shpejti me modelen Suki Waterhouse

Po Flitet
Publikohen sekuenca nga seti i “Batman”: Pattinson errësoi flokët, Farrell i panjohur në rolin e Penguinit

Publikohen sekuenca nga seti i “Batman”: Pattinson errësoi flokët, Farrell i panjohur në rolin e Penguinit

TV / Film
Robert Pattinson rikthehet në xhirime të “The Batman” pas shërimit nga coronavirusi

Robert Pattinson rikthehet në xhirime të “The Batman” pas shërimit nga coronavirusi

TV / Film
Aktorët që kanë gënjyer për të siguruar role filmike

Aktorët që kanë gënjyer për të siguruar role filmike

TV / Film
Robert Pattinson rezulton pozitiv me coronavirus, ndërpriten xhirimet e “The Batman”

Robert Pattinson rezulton pozitiv me coronavirus, ndërpriten xhirimet e “The Batman”

TV / Film
Publikohet traileri i filmit “The Batman”

Publikohet traileri i filmit “The Batman”

TV / Film
Sa kanë ndryshuar këta 20 aktorë të famshëm që nga fillimi i karrierës së tyre

Sa kanë ndryshuar këta 20 aktorë të famshëm që nga fillimi i karrierës së tyre

Yjet
Është publikuar paraqitja e dytë e shkurtër e filmit “Tenet”

Është publikuar paraqitja e dytë e shkurtër e filmit “Tenet”

TV / Film
Katërmbëdhjetë yjet e famshëm që përkundër milionave që kanë, jetojnë në shtëpi modeste

Katërmbëdhjetë yjet e famshëm që përkundër milionave që kanë, jetojnë në shtëpi modeste

Yjet
Sipas shkencës, Robert Pattinson është mashkulli më i pashëm në botë

Sipas shkencës, Robert Pattinson është mashkulli më i pashëm në botë

Yjet
Si dukeshin 17 yjet e famshëm kur defiluan për herë të parë në tapetin e kuq të ndonjë eventi

Si dukeshin 17 yjet e famshëm kur defiluan për herë të parë në tapetin e kuq të ndonjë eventi

Yjet
Publikohet paraqitja e shkurtër e filmit fantastiko-shkencor “Tenet”

Publikohet paraqitja e shkurtër e filmit fantastiko-shkencor “Tenet”

TV / Film
Gjashtëmbëdhjetë raste kur yjet e famshëm provuan të ndryshojnë stilin e tyre të flokëve, por dështuan keq

Gjashtëmbëdhjetë raste kur yjet e famshëm provuan të ndryshojnë stilin e tyre të flokëve, por dështuan keq

Yjet
Ish – e dashura e përkrah Robert Pattinsonin në rolin e ri si Batman: Ai është personi i vetëm që mund të luajë atë pjesë

Ish – e dashura e përkrah Robert Pattinsonin në rolin e ri si Batman: Ai është personi i vetëm që mund të luajë atë pjesë

Yjet